13 Absolutně Nejlepší Věcí na tom, Být Single na Valentýna

1. Nemusíš předstírat, že se mi líbí nějaký chlap je na hovno drogerii dárek.
„Wow. Tento medvěd měl na sobě motýlka a držel krabici čokolády, které jsou pravděpodobně od roku 2012, protože většině obchodů řetězce ne vždy zkontrolujte, zda data vypršení je pro mě? Ehm, děkuji.“ — Holka, nemusíš být.

2. Nejsi smrsknutí do přeplněné restaurace. Nebo zalité v romantické zoufalství všechny ostatní páry v okolí se snaží ujistěte se, že tuto noc chodí dokonale, protože v opačném případě asi budou mít obrovské bojovat později. Kdo zní to zábava?

3. Nejsi smrsknutí do špatně padnoucí spodní prádlo s srdce na to. I Zooey Deschanel ví hovno hovno.

Fox

4. Není tam žádný tlak, aby si úžasný sex. Když jste součástí páru na Valentýna, je to nepsaná tlak jít domů a mít nějaký Boyz II Men „já Tě budu Milovat“ plný vášně, fuckfest za den byly považovány za úspěch. Když jste single, i když jste právě sledovat film se vám líbí, a jíst nachos, ty jsi jako, „Tento den se rozhodl.“

5. Nemusíte zdůraznit, o tom, co pro někoho vídáte za měsíc. To je důvod, proč nenávidím setkání někdo, mám zájem do dvou měsíců od Valentýna.

6. Nemusíte utratit 100 dolarů na mizerný prix-fixe večeře, která ani nebyla tak dobrá. Není nic, docela jako jíst malé misce jídlo zalité v nějaké zvláštní omáčka, která, i když je to výborné, já stále potřebují jíst osm pizz hned poté, protože mám pořád hlad.

7. Můžete dělat, co chcete. Nejste přilepená kompromisů na rande plány, které mohou nebo nemusí sát, protože jste kapitánem své vlastní lodi, příteli.

8. Pokud půjdete do baru, máte zaručeno, že všichni kluci jsou jeden. A mám na mysli zaručena, protože i když měl přítelkyně, když nejsou s nimi na Valentýna, pravděpodobně budou vědět, co se děje.

9. Nemusíte se podělit o své Valentýna cukroví. A nech mě říct ti něco, koupím dobrý. „Celé dvě čokoládové tyčinky“ je velikost porce pro jednu osobu. . To jsou fakta.

10. Nemusíte kupovat předražené čokolády. A ty ze všech lidí využívat ty sladké, sladké post-Valentýn čokoláda slevami.

11. Můžete spojit s vaše svobodné kamarádky. To ani nemusí být o romantické lásce. To může být asi, jako, sýr, nebo tak něco. Vaše společná láska sýr.

12. Žádný tlak, aby s úžasné, smysluplné, duše-se dotknete datum noc. Dokonce i myšlenka, že se snaží dělat věci, které dělá vás oba pocit, že vaše duše jsou skutečně prolíná jen tak můžete dokázat, jak moc jsi připojen, muž, by měla být dost, aby jsi nadšená, že jste single.

13. Můžete dělat to, co opravdu chcete dělat, což je vidět Padesát Odstínů v kinech se svými přáteli. Myslím, že to otevře, že v noci z nějakého důvodu.

Napsat komentář