13 Romper Problémy Každá Žena Chápe

1. Zajímá vás, jestli budete vypadat stylově, nebo jako malé dítě. Odpověď, většina z času, je „oba“.

2. Doufal, že už nikdy nebudete muset čůrat pro zbytek dne. Pokud jste mě vidět na sobě šaty, vím, že jsem dehydrovaný, protože jsem nemůže zvládnout navigaci se snaží jít na záchod, zatímco na sobě. Nebo jsem si líný, a já se snažím…

3. Zjistit, jak na záchod bez nutnosti jej sundat. Obvykle jsem se jen vytáhnout romper k jedné straně, ale můžete to udělat bez čůrání na sebe a pak to je úplně jiná věc.

4. Když si konečně vytáhněte ji dolů, jsi nahý na záchodě, zatímco vaše romper sedí na hromadu na podlaze v koupelně. A tam je škoda. Takovou hanbu.

5. Pokud jste na rande a budete mít navždy v koupelně, budou se domnívat, že jste byli s bobky problémy, ne romper problémy. Což je případ, přísahám!!!! (OK, někdy je to obojí.)

6. Pokud člověk chce sundat tričko, on vlastně skončí zvedání šortky. Kluci nikdy se více zmaten, než když se snažíte sundat své oblečení, zatímco jste na sobě šaty. Oni opravdu nechápou, jak fungují a myslím, že na nějaké úrovni, a to i děsí.

7. Myšlení můžete snadno ohnout, když na sobě, protože to jistě nebude vystavovat celý zadek, ale ne. To bude. Jen v naprosto odlišné, ale stejně podivným způsobem, než sukni.

8. Wedgies jsou nějak horší, než jsou u běžné šortky. Protože nemůžete upravit šortky části, takže když budete tahat dolů šortky, také strhnout horní, která vám Zvadlý Prsa Syndrom, což je téměř fatální.

9. Když je příliš horko venku a vy budete muset nosit bez punčoch, čímž se systémem závažné riziko zadek útěku.

10. Pokud váš zadek je na větší straně, bude to uniknout bez ohledu na to, co. To je jako vězeň, který nemůže zůstat ve vězení dlouho, než se zlomí znovu. To nebude v kleci.

11. Nějak větší velikosti, nenechte se už déle, jen se širší, takže pokud máte dlouhý trup, jsi v prdeli.

12. Pokud jste větší, na vrcholu nebo na dně, haha, hodně štěstí. Jsou to v podstatě pro lidi, kteří jsou přímo nahoru a dolů, křivky, nebo na horní a dolní části. Pokud jsi jen jedno, nebo druhé, budete pravděpodobně sedět v šatně pláč.

13. A nevědět, zda jsou formální nebo neformální. Protože někteří lidé nosit s podpatky a perly, a pak se ostatní lidé vypadají jako 5-rok-olds v rohlíku jíst soutěže a je to tak těžké vědět.

Napsat komentář