13 Věcí, které By Muži Nikdy Říci Ženě

1. „Muži jsou více racionální, a ženy jsou více emocionální.“ A kočky, jako je červená barva, a psi budou jen poslouchat Jason Derulo, a to ficus bush je váš bratranec. Oh, myslel jsem, že jsme dělali nesmysl prohlášení.

2. „Ženy neumí řídit.“ My nemáme, jako obří tampony pro hlavy. Nebuď blbec.

3. „Jsi vtipný/chytrá holka.“ OMG díky! Doufám, že se nad to povznést řad a jednou za chytrý člověk, ale je to velká pocta.

4. „Všechny holky se chtějí oženit bohatý.“ Některé dívky chtějí oženit bohatý. Ostatní holky chtějí vzít si osobu, kterou milují, ať už je bohatý nebo chudý, nebo mimozemšťan, který používá paví peří jako měna. A jiné holky nechci, aby se oženil! Takže, to je to, jak to funguje.

5. „Nechápu, proč ženy milují kreténi.“ Jo, vlastně celá ta věc, kde předstíráte, že jste kokot, aby se ženy, jako jste vy bude fungovat pouze na ženy, kteří nemají rádi sami sebe. A že je odsouzena k nezdaru, opravdu.

6. „Ženy nemají rády hodné chlapy.“ Viz výše, a ne, nejsme blázen, self-prohlásil „hodní Kluci“, kteří sedí okolo a chová se butthurt, že bez holky je mají rádi. Nemáte nárok na sex jen proto, že jste držel dveře pro ženu.

7. „Jsi tajně jen čekají na to přestat pracovat a být ženou v domácnosti, ne?“ Ne, ale i kdybych byla, tak by se tam nic špatného. Být ženou v domácnosti s dětmi je práce.

8. „[X] je děvka.“

9. „[X] zdá se to jako děvka.“ Proč? Protože je nezávislý, otevřený a běží hovno? Hillary Clintonová nevypadá jako děvka, nebo „asexuální“, které jsem často slyšet lidé říkají o ní. Jen proto, že busty koule, neznamená, že je nemá rád.

10. „Holky jsou šílené!“ Ne, jsem si jistý, že to jen je, že jsem chytřejší než ty.

11. „Nejsi jako ostatní ženy, jsi v pohodě.“ Vím, že se snažíte, aby mě kompliment, ale říká, že jsem super-chill „mezeru“ v jinak-lame pohlaví je urážlivé pro mě, jako ženu, která miluje ženy.

12. „Uklidni se.“ Já … já nemůžu.

13. „Vypadáte na svůj věk skvěle.“ Mám vypadat jako Babička Willow? Jsem tak rád, že moje kůra je více pružná, než jste očekávali. Jsem udržet své mládí tím, že se koupe v krvi útočné, bezradný muži.

Napsat komentář