13 Věcí, které Lidi nezajímá O 1. Sex

1. Pokud je to první rande. To je naprosto v pořádku.

2. Pokud je devátá datum. To je stejně v pohodě.

3. Pokud jste na sobě „bombarďáky.“ Jdou vypnout, tak v čem je rozdíl. Jistě, není to „sexy“, ale košíček obaly nevypadají chutné. Budeš se hodit to do popelnice a jíst košíček stejně.

4. To, že někoho, na nějakém místě, bude muset jít rozpačitě tápání pro kondom. Někdo je bude muset přerušit akci, aby vytáhnout kondom, a čekat na nod potvrzení z druhé strany, který říká, „Jo, to budeme potřebovat.“

5. Skutečnost, že budete mít i krabičku kondomů. Pokud jste ten, popadl kondom, nebojte se o tom, jaký druh osoby, která má krabičku kondomů vypadáš jako. Je rok 2015. Vypadáš jako někdo, kdo má bezpečný sex.

6. Pokud je to nejlepší sex co kdy měl, nikdy (NIKDY). Nikdo nechce jejich sex je to špatné, ale pokud je to poprvé, co vy dva jste blbnout, tam se bude škytavka (možná doslova). Pokud jste do sebe, budete mít spoustu dalších záběrů na to, aby se sex lepší.

7. Pokud se vám nešikovně loket ho snaží dostat své košili. Věci se stávají. Prostě to překousni a jdi dál. Omlouvat za 10 minut zabije dynamiku.

8. Zda nebo ne si oholil to ráno. Trochu strniště nikdy nikomu neublížil.

9. Jak je nálada. Nálada je „sex-s.“ To je v pořádku. Nebojte se o hudbu a svíčky.

10. Pokud jste na sobě podprsenku. Nemám pocit, že jde sundat podprsenka a chodit ven s křikem, „jsem byl podveden!“ Protože on to neudělá.

11. Kolik sexuálních poloh můžete spustit přes. Nemusíte nic dokazovat tím, že jde přes každý jeden sexuální polohy si můžete myslet. Můžete to udělat, ale nemají pocit, že musíte zasáhnout každé pozici na Kama Sutra bingo karty.

12. Pokud to vydrží „celou noc.“ Dost dlouho, že si oba orgasmus je dostačující. Nemusí se chlubit svým přátelům o druhý den, „úplně Jsme adekvátní sex, dokud jsme oba sáhli po dokončení několika minut,“ ale víte, sex je týmová práce.

13. Pokud budete potřebovat lubrikant. Někteří lidé potřebují trochu podpořit, aby mohli začít. Není nic divné o tom, a neměl bys jít přes potíže, místo toho sáhl po lubrikantu rychle. Ber to jako carbo-loading, než maraton.

Napsat komentář