14 Emoční Fázích Použití pro Vysoké školy

1. Srpna
Vážně, proč jsou lidé vyšilovat o Běžné Aplikace? Uklidněte se, chlapi. Máme se bavit. To je #senioryear2014!!!

2. Září
Tato škola je ta NEJLEPŠÍ. Je to, jako bych na prohlídku Bradavic. Je to oficiální: tohle je můj *~*Škola snů~*~ Podívejte se na všechny super lidi dělají cool college věci! Tihle chlapi jsou sexy. Ach můj bože, já nechci nosit tu debilní bundu, všechny chlapi, že jsem na střední škole.

3. Listopadu
Má tento učitel mě vůbec rád? To je tak trapné požádat o doporučení dopis. Cítím se špatně, „Říká pěkné věci o mě!!!“ Doufám, že se nebude psát o tom, že když jsem Poslala do třídy.

4. Prosince
Nedostal jsem? Nedostal jsem se dovnitř. Oh můj bože, jsem nedostala. MŮJ. ŽIVOT. JE. NAD.

Ta holka Emma pokorná-se chlubil, že se dostala do MÉ vysněné školy. Jak se dostala a já ne??? Vsadím se, že hloupí college admission lidí neví, že ji všichni nenávidí a jednou omdlela během kurzu prezentace a měli bychom prostě zabít Caesara Emma!

5. Březen
Velké obálky v e-mailu? Víte, co to znamená! Ani nemusím otevřít obálku, protože VYSOKÉ školy! Musím se tisíce rozhodnutí, ale ŠKOLU!

6. Duben
Počkat, Sen, Škola stojí kolik? Pokud bych sečíst všechny 5 dolarů účty Babička mi dala pro každou dovolenou, protože jsem se narodil, to je jako … $900? Sakra.

K žádosti o stipendium! Doslova se nemůžu seznam off všechny své mimoškolní aktivity znovu. Utekli mi paměť úplně. To, co je moje adresa? A co to sakra je FAFSA?

7. 30. dubna v 11:50 hod.
Ano, Mami, já vím, musím se rozhodnout během příštích 24 hodin. Ale to je hodně tlaku, OK? Jak můžete očekávat, že mě plán, celý můj život v příštích 24 hodin? Myslím, že tohle rozhodnutí může určit celou moji kariéru a rodinu a přátele, a co dělám o víkendech. Co je lepší, fotbal her na tu černou a zlatou Velký 10 školy, nebo jít do modré a bílé školy a život ve velkém městě?

8. 30. dubna v 11:54 p. m.
Ano, já vím, že vysoká škola není jenom o víkendech. Je to jen obranný mechanismus pro skutečnost, že jsem vlastně neměla ponětí, co budu studovat. Když jsem se jít modré a bílé, jsem studium ošetřovatelství. Pravděpodobně. Ale co když si to rozmyslím a chci studovat marketing? Černé a zlaté má wayyy lepší obchodní školy.

9. 30. dubna v 11:55 p. m.
Ale moje nejlepší kamarádka se chystá na černé a zlaté školy, příliš. Nechápejte mě špatně, jsem samozřejmě rád svou BFF. Ale já potřebuju svůj vlastní život, víš? Tohle není střední škola. Jsem svou vlastní paní! Plus, asi bych ji zabil, kdyby jsme byli spolubydlící.

10. 30. dubna v 11:56 p. m.
Ale modrá a bílá škola je tak daleko od domova. Je to jako 10 HODIN jízdy. Nemůžu jezdit tak daleko! Co když jsem nemohl ani jít domů na den Díkůvzdání?? Už se mi stýská myslet. Mami? POMOC.

11. 30. dubna v 11:58 p. m.
ROZHODNUTÍ JSOU TĚŽKÁ. Vyberu jeden z klobouku. To je zodpovědný, dospělý způsob, jak se učinit důležité životní rozhodnutí, ne?

12. 1. května v 11:50 hod.
OK, nakonec jsem se rozhodl: modrá a bílá! Ošetřovatelské školy a 10 hodin disky, jsem tady! Čas psát o tom na Facebook a Twitter a Instagram, takže každý ví, že jsem vysokou školu člověk. Přiveďte rád!

13. 2. května ve 12:02.
Ne nope nope nope nope. Měl jsem vybral ten druhý. Miluju moje nejlepší kamarádka moc.

14. 3. května
MODRÁ A BÍLÁ 4 EVA! Teď na důležitější věci, jako je naučit se pít pivo.

Napsat komentář