14 Kanceláři Problémy Každá Žena Chápe

1. Když kluci v jednání řekni, co jsi právě řekl, ale hlasitěji. Super nápad, jsem doslova řekl, jako před pěti minutami, ale Jeff si zásluhy za to, protože on vypadá, že má air horn podané v jeho průdušnici.

2. Když je tam skupina Holek v práci, a vy je nenávidím, ale také si je chci nechat vás do jejich skupiny, tak špatně. Je to jako Hunger Games, ale s přáteli, protože byste vážně udělali cokoliv, aby byli schopni se dostat na těch (asi trapný) vtip gigglefests.

3. Když je jedna žena v kanceláři a každý očekává, že být přátelé s ní. A není to, že nechcete být přátelé s ní, ale šance, že vy dva se chystáte jít na Thelma & Louise výlet, kde budete zpívat písně od Miley Cyrus spolu a jeden z vás harmonizuje, když nemáte nic společného kromě oba jsou stejného pohlaví, jsou mizivé.

4. Neví, jestli své mužské spolupracovníky dělají více peněz, než jste, ale také na určité úrovni s vědomím, že pravděpodobně jsou. A nemám tušení, co dělat o této skutečnosti, protože to není jako HR bych ti říct, jak moc dělají, takže jste místo toho jen jít domů a pak 9 do 5 každý den.

5. Na sobě šaty, které si právě koupil, a ne si uvědomit, jak mnoho otázek, to by mohlo způsobit, že by se rozptýlit po celý den. Je to buď na koni nebo je přes ně vidět nebo je to moc low-cut, a vy si nevšiml, ale tak jako tak, budete trávit celý den, kterým se to a pocit, že všichni zírají na tebe, protože oni knoooow. Oni vědí.

6. Když chlapi mluví k vám, Jako by Mluvil k Dívce, ale pak další muž chodí a říká něco jako „Hej, sup, brácho.“ A ty jsi jako, „Hele brácho, můžeš mě brácho. Jsem brácho, schopný a vím, co brácho.“

7. Mít chlap nabídnout, aby se váš mentor a obav, jaké jsou jeho záměry. On opravdu chtěl být můj mentor nebo je bít na mě? Sakra pokud vím. A já nechci, aby si jeho pomoc, protože to by bylo úžasné, ale taky nechci, aby se dostal do hrozné situace, kde přináší svíčky do jeho kanceláře a najednou to je divný půl dne.

8. Slyšení chlap něco říct sexistické a nevědět, jestli si uvědomí, že to bylo sexistické. Nebo ještě hůř…

9. Slyšení chlap něco říct sexistické a vím jistě, že si uvědomí, že to bylo sexistické. A všichni vždycky směje se a dívat se na kameru, jak Jim z Kanceláře, jen tam není kamera, je to jen ty, sám se svými pocity.

10. Jak se vaše období nečekaně v práci. A museli přinést své tampon sevřenou v ruce do koupelny, jako byste byli na špionážní misi.

11. Zkouším nový pár bot a mají tušení, že by to. Podivínský. Hlučné. Takže strávíte celý den ani nechtěl vstát od stolu, protože zřejmě podrážky vašich bot, jako dřevěné bloky z mateřské školy na ně, a vy můžete slyšet zvuk svých kroků, jako je zvonění kostelních zvonů v celé vaší kanceláři.

12. Pocit, že každá žena v práci jde, aby se pohádali každé ráno, protože jejich vlasy vždy vypadá tak dokonalé, takže pokud jste ji nedostali, vypadáš, jako bys spal na ulici tím, že srovnání.

13. Když vaše punčocháče rip na 10 hodin ráno, a vy víte, že o 3 p. m. vaše stehna budou odhaleny, což je samozřejmě velmi profesionální … pokud jste Julia Roberts v Pretty Woman.

14. Při práci s většinou žen a každý se ptá, jestli je vaše pracoviště je catty. Ne, je to zábava a my jsme si košíčky na každý narozeniny a nikdo nikdy dojdou tampony a každý, kdo miluje Beyoncé. To je perfektní.

Napsat komentář