14 Nejlepších Věcí Na Tom, Být Líný Spolu

1. Nemusíte se starat o to, jak vypadáš. Tepláčky. Mikinu. Pot-všechno. Když se rozhodnete, že je líný jako pár, můžete osvobodit se z okovů očekávání.

2. Už nikdy nebudete muset dělat ty věci, kde jeden z vás, předstírá, že se opravdu, ale opravdu chce jít do posilovny, takže ta druhá kategorie spolu. Tajně, jak kéž bys byl pořád se válí na gauči, v pyžamu, rozdělení krabici s mlíkem. Pokud jste opravdu líní, spolu, žít, že sen.

3. Není třeba pro dlouhé skupiny textů, aby se plány na víkend, víte, že jste bude mít dívá se na maraton. Ano, dívá se již jednat o marathoning prostřednictvím ukázat. Flám-hodinky marathon je, když si binge-watch dívá. Víkend je doslova jen házení na Netflix a zimování na gauči, dokud je neděle večer a jeden z vás má sprchu.

4. Spánek na spánek na spánek na spánek. Máte pocit, že usnul přímo tam, kde sedíte mezi prázdné lahve od piva a spoustu Křupka drobky? Jít dopředu. Doslova nemáte žádné plány. Nechte spánek trvat.

5. Jste stále legitimní kvality čas. Říkejte si, co chcete o tom, jít do klubů a opíjet se a snaží se vést smysluplnou konverzaci. Líný víkend? Stupeň-mazlení a povídání. Pravděpodobně také sex.

6. Doma spolu = více sexu. Pěkná věc, o sedět doma, je, že jste vždy o 30 sekund a vrstvy oblečení od nahá s ostatními.

7. Nepřízvučné páry jsou šťastnější. Někdy stačí jen přijít domů a udělat doslova na minimum. Pracujete celý týden; zasloužíš si to.

8. Můžeš být vaše pravé já. Bylo divné, jako peklo. Nebo být mastný flákač v pyžamu. To je v POŘÁDKU. Žádná přetvářka.

9. Ztratil víkendy jsou soudný-free zone. Dělat, co chcete. Strávit hodinu v koupelně, protože jste usnul. Jíst okurky a blok čedar na oběd. Je to jako Las Vegas, s výjimkou grosser a přesto nějak méně smutné.

10. Jste vždy dobře odpočinul. Nemusíte pochopit, jak vaši přátelé jsou vždy „vyčerpaní“. Co znamená tohle slovo?

11. DVR je vždy jasné. Každý víkend je jen „televizní pořady“ času.

12. …a tak je váš rozvrh. Hypoteticky, pokud jste někdy chtěli jít ven, můžete. To je hezké vědět, že.

13. Prakticky eliminovat domácí práce a úklid. Když budete nosit to samé celý víkend budete mít mnohem méně prádla.

14. Své přátele nikdy očekávat, že vás jít ven. A méně pozvánky znamená méně trapné konverzace, kdy budete muset odmítnout je. Navíc jste hit, když jste se skutečně ukázal.

Napsat komentář