14 Podpatky Problémy Každá Žena Chápe

1. Zíral na nohy celou dobu vyděšená, budete trefit výmol v silnici nebo praskliny na chodníku a na obličej do betonu. Muž, s této jednoduché, smrt-vzpírat procházku do mého auta, zda je to zábava!

2. Podpatky na rande s klukem, a on najednou cítí, jako trvá dlouhou romantickou procházku. Jo, rád bych si na romantickou procházku nečekala jsem, že při nošení těchto pěti-palcový podpatky, které začíná mě bolí na cestu sem a teď moje nohy jsou určitě bude hořet celou dobu, co jsme se projít sám vesele, ale aspoň vypadají fantasticky!

3. Mají se snažit chodit s bandaids na zadní straně paty, ale bandaids pořád padají. A tak si jen dál, zatímco budete krvácet volně v ulici. Žádný velký.

4. Na sobě podpatky ráno a pak kolem 2 p. m. vše, co chcete udělat, je hodit si boty do popelnice navždy. Takže pak budete muset udělat to…

5. S byty v tašce, a proto museli nést obří tašku a jen také člověk, který nosí boty. Tento 90 stereotyp směšný důvod, ale teď žiju. Plus, pak se to stane…

6. Strach, že lidé mohou cítit své boty, z tašky, protože nemůžeš vyhrát.

7. Dlažební kostky. Pokud žijete ve městě, kde jste nikdy musel chodit mezi přesně umístěné kameny, které přísahám, že byly navrženy tak, aby ženy spadnout, já vám tleskám. A pokud žiješ ve městě, kde žijí, rád bych ti dal metál.

8. Když si myslíte, že vaše boty jsou pohodlné, protože jsi měl na sobě jen na dvou hodinové rozpětí před a pak budete nosit na svatbu a chci zemřít. Mám pár podpatky kotníkové boty, které tolik miluji, protože jsou tak pohodlné a roztomilé, ale když se snažím nosit po celý den moje tělo je jako, „Proč?! Proč?! Proč?!“ a já říkám, „je mi líto, tělo!!! Nevěděl jsem, že!!!“

9. Když chcete nosit podpatky, ale nejste si jisti, jestli to bude mít vyšší než vaše data a nevíte, jestli je to jeden z Těch, kteří se budou cítit divně. Takže pak budete muset přijít na to, že nějaký chlap je potenciální nejistoty o tom, že kratší, než když vše, co chtěl udělat, bylo vzít své nové platformy, protože vypadají tak zatraceně roztomilá, že sukně.

10. Vlastnit tolik párů roztomilé podpatky a pocit, příliš líný, aby je nosit, takže si nikdy opravdu dělat. Proč? Protože všechny mají ~*problémy*~, takže si jen dívat se na ně toužebně, jako jsou krásné drobné cíle.

11. Když bota má strmý oblouk a míč nohou najednou začne zabíjet tě z ničeho. A to je oheň, přátelé. Oheň, který žádný člověk se to nikdy nedozví. Hořící uvnitř míč nohou, které zuří na to, až budete sedět v poslední, vítězný.

12. Když si koupíte boty trochu větší, takže nebudou třít kotníky, ale překvapení! Nyní budete mít vyklouznutí z nich. Haha, ty idiote. (*Pláče*)

13. Kdy si konečně vzít paty z a chůze na rovném povrchu vám dává pocit, jako Sandra Bullock v Gravitaci. A to vlastně trvá chvilku, aby si vzpomenout, jak chodit zase jako normální člověk, který je jen nepříjemný.

14. Když vaše dítě prst se chová jako jeho se snaží uniknout z jeho sandál vězení. Takže stejně skončíš s podivnými značkami a strupy všude z jeho neúspěšný pokus o útěk z vězení. Chudý prst. Ti neměli šanci.

Napsat komentář