14 Problémy Pouze Ženy, které Spí S F*ckboys Pochopit

1. Sledoval ho označit jeho Instagram fotografie s opravdu trapné sračky jako #vaporwave #porucha #estetické. Co to vůbec znamená, Sethe? Vážně.

2. Když budete muset předstírat, že jste úplně poslouchat jeho jednoho-plus-hodinové mixy na Soundcloud pravidelné. Úplně jsem miloval způsob, jakým budete smíšené že EDM song s jinými EDM song. Měli byste mít svůj vlastní DJ noc. Sakra, jsi mě vzal vážně, a teď jsem…

3. Museli si čerstvé výmluvy, proč se nemůžete zúčastnit jeho nekonečné DJ nocí. „Jo, můj nejlepší přítel je ve městě a má zlomené obě nohy … jo, dva … takže nemůžu přijít. No, příští víkend? Nohy budou stále rozbité. Nohy jsou přestávky žádný vtip.“

4. Když vaši přátelé se vás zeptat, jestli jste stále ještě spí s „tím chlapem“ a vy jste jako, „Ach, ano, bohužel.“ Pokaždé, když.

5. Museli ho poslouchat mluvit více o tom, jak skvělé, že si myslí, že je, než ve skutečnosti dává vám důvod si myslet, že je skvělý. Pokračujte, prosím, řekněte mi, jak dobře oblečený a romantické jste, i když jste na sobě pytlovité tepláky a vysoké top tenisky, a ještě se mě zeptal na jednu otázku celou noc.

6. Nemají žádnou představu, jak ten chlap si vrzne, ale také si uvědomil, že jsi s ním spala, tak… to musí být čarodějnice. To je jediný vysvětlení.

7. S vědomím, že jsi s někým, kdo vážně strávil přes půl hodiny hloupý Instagram fotku na pláži s inspirativní slogan přes to. Vy a vaši chlapci na pláži + slova „být tady a teď“ z nějakého důvodu = předurčen být něco, co jste si nechala vytetovat na své tělo za méně než rok. Modlím se, já vás neznám.

8. Neslyšel zpět od něj prostřednictvím textů, ale pak když ho vidím, jako všechny své Instagrams. *Boční oka.*

9. Kývl spolu, zatímco on ukazuje jeho foto album plné nic, ale latte art. Takže, to je to, co to cítí se jako usnout v 2 p. m. z nudy. V pohodě.

10. Snažím se předstírat, že jeho sen být graffiti umělec, je to jak zajímavé a pravděpodobné. Kámo, ty nemáš ani vlastní barvy ve spreji.

11. Pokaždé, když se texty, jen vím, že to říká, „Sup.“ Vy ani nemusíte číst dál. To samé s tím, že jeho odpovědi vám posílání sms zpráv ho „Co děláš?“ bude vždy „Chillin.“

12. Slyšet ho mluvit o tom, jak holky jsou kurvy, zatímco on je také snaží spát s tebou. Brácho, nemůžeš být jako, „Všechny ženy jménem Sarah jsou děvky. Každopádně, sup, Sarah?“ a mají mi být v pohodě. Fuj, vážně, proč jste vůbec v mém pokoji?!

13. Snažím se s ním mluvit o tom, co jsi k sobě a mít ho podívat se na vás, jako byste byli opravdu potřebným. Byly to tři měsíce. Chováš se, jako že jsem tvoje přítelkyně jednu minutu a jako, že jsem Internetový cizinec další. Nejsem blázen zajímá vás, k čemu je sakra špatně s tebou. Povzdech. V pohodě, ano, budu přijít a jíst cereálie s tebou v posteli. Budu jen říct svým přátelům, jsem šel brzy spát, skrýt hanbu.

14. Nenávidět, že je to vlastně docela dobrý v posteli. Pokud nemohl, aby mi to přijde, jako, čtyřikrát v řadě a přijít přesně, když jsem ho potřebovala, tak bych to tu ani neměl být teď sledoval ho, dát pomádu do vlasů. Proč, fuckboys, pročpak.

Uložit tento článek pro pozdější připnout na obrázku níže, a postupujte podle Cosmopolitan.com na Pinterest pro více:

Getty/Lauren Ahn

Napsat komentář