14 Sexuální Problémy, Jen Pochopit, Lesbičky

1. Nemůžete uvěřit, že se cítí dobře s ní, protože by to bylo hrozné, kdyby to udělala. A chcete říci, „jste si jistý, že chceš, abych tě kousnout tak těžké? Nerad bych to. Rád bych tě vyhodil z postele, nerad bych to tolik. Ale slibuješ, že se ti líbí, že? OK. Ne, počkej, vážně, jsi si jistá?“

2. Chcete spát s ní, ale ona už spala s jedním z vašich přátel. I když žijete ve velkém městě, queer komunity se často cítí jako 12 lidí, kteří se navzájem vidět celou dobu, a opravdu? Nejsou tam žádné více z nás tady? Takže spát s někým, kdo spal s přítelem není to nejhorší, ale také to může cítit jako by jste mít sex se svým přítelem Sara, protože ona spala také s Janine a bože, co když nejste tak dobrý, jako Sára? Ne, to nemůže být. Počkat, je Janine přemýšlet o Sara právě teď? To se cítí jako ona je.

3. Sedíš tam mluví k sobě na šest hodin, když vše, co chcete udělat, je kurva. „A další věc, kterou jsem chtěl říct, aby se zabránilo vlastně dělat jakýkoli druh pohybovat směrem sex s tebou je to zcela irelevantní informace, která není důležitá vůbec. Prosím, udělat tah, protože jsem pravděpodobně nebude pro zbytek noci/naše životy.“

4. Máte vagínu, měl bys být v tomhle lepší. Je pravda, že ne všechny lesbičky mají vagíny, ale pro ty, které ano, je to tak snadné cítit, jako byste měli být schopni získat jiné osoby z pod minutu, protože oba mají stejné části těla a to je tak frustrující, že to je úplně na nic, protože všechna těla jsou různé. Je to jako dostat dovnitř 2014 Honda Accord, když vlastníte 2014 Honda Accord, ale z nějakého důvodu nikdo z tlačítek jsou stejné a nikdo vám řeknu proč.

5. Už jsme mluvili o souhlas příliš mnoho, nebo ne dost? V heteronormativní sex, souhlas je bohužel něco, co přijde docela zřídka, ale v queer pohlaví, je to obvykle něco, co je nádherně v popředí mysli všech. Přesto, že je zcela možné, aby uvíznou v okamžiku, a myslíte, sakra! Ani jsme o tom mluvit! nebo, OK, ptali jsme se navzájem tyto otázky každé tři sekundy, jsme může být nepřeháním to trochu. Myslím, že je to v POŘÁDKU, aby vytáhnout zpět? Nebo chcete, aby přehánět to?

6. Ona je Vodnář, což je divný, protože jsi Panna. Ne, že bych péči o astrologii, opravdu nevím. To není věda, samozřejmě, ale jen opravdu rychle, než začneme cokoliv, chci, aby Google, pokud tyto dva příznaky jsou nejméně kompatibilní v posteli, jen aby viděl!

7. Je vaše kočka bude dívat, jak nás celou dobu? Já vím, já vím, ne každý lesbické má kočka, ale řeknu vám, mnoho z nich dělat, a ty kočky viděli více lesbický sex, než nějaké divné rovný chlap Googling porno ve sklepě mohl někdy doufat, že vidí.

8. Blech. Vydrž, já mám vlasy do pusy. Pokud jeden z vás má dlouhé vlasy, připravte se na to říct do sebe každých šest až 12 minut.

9. Pokaždé, když máš sex, je to asi devět hodin, a vždycky jsi nakonec šílený hlad a žízeň na konci. A víte, že byste měli oba jen vstát a jít si dát něco k jídlu nebo pití, ale že by to znamenalo stěhování, takže…

10. No, je to divný, že si oba docela podobní? To je jako, když si uvědomíte, že vaše oblíbené celebrity vypadá tak trochu jako ty a ty se divíš, když to je jediný důvod, proč se vám líbí. A pak nakonec si jen myslím, že co, co, já jsem do ní. Budu o tom přemýšlet později.

11. Jaké je tahle podprsenka?! Jak se vám to zapnout a vypnout? Nevěřím, že můžete udělat sami. Tohle vypadá jako práce pro dvě osoby. Ano, nosím podprsenku, ale tohle je, jako, vyrobený prostoru géniové. Vážně, co to sakra je?

12. Počkat, ona vážně má dlouhé nehty? Nedělá si legraci? To je jako balení vaše ruce v ostnatý drát a říkám si, „To je v pohodě, když to dám v blízkosti vašeho těla, ne?“ Ne, díky!

13. Když ona má stejný jméno jako ty. Myslel sis, že to bylo divný, když to byl jen přítel, který měl stejné jméno jako ty? Zkuste to, když jste oba sténání stejným názvem tam a zpátky v posteli. Děsivá.

14. Chceš se s ní vyspat, nebo si jen chceš být její přítel? Ano, vycházíme spolu opravdu dobře a jsme oba gayové, takže to vypadá, že bychom měli mít sex s sebou, ale nejsem na to. Možná bychom měli prostě mít sex, a uvidíme, jestli je to dobré, a pokud to není, pak si můžeme být přátelé. Jo! To bude určitě fungovat dobře.

Napsat komentář