14 Spodní Prádlo Problémy Každá Žena Chápe

1. Když Chlapec Šortky Jízda Nahoru: Tragédie. Celý bod chlapec šortky je, že by měly nabídnout větší pokrytí, ale obvykle oni jen pokrývají více na straně vašeho stehna než váš skutečný zadek. Takže když jedou nahoru, stehna, část zůstane na místě, ale zadek část stále jezdí jako každé jiné spodní prádlo by. Co je podivínský smysl?!

2. Když budete muset změnit celý váš outfit, protože správné spodní prádlo je v prádelně pořád ještě neudělal. Ne, nemůžu nosit sukně, protože dnes, pokud fouká vítr, dokonce i nejmenší kousek směrem k zadku, moje šaty budou držet na to, a já bude mít nejvíce zřejmé VPL ve světě, který stojí za prd, protože miluji toto spodní prádlo. Proč je všechno tak složité?!

3. Snaží plánovat své spodní prádlo na výlet a jen jako: „Kašlu na to, všechny je přivedu.“ *Balení 23 párů spodního prádla, protože nemůžete mít příliš mnoho, s výjimkou ano, můžete.*

4. Když váš oblíbený druh dostane přerušena, takže budete muset držet starých život. Může každý závit spadnout na zem v troskách, budu držet tě navždy, Mezera Těla vysokým pasem chlapce šortky.

5. WEDGIES. Proč jsme stále žijí ve světě, kde to je denní realita s téměř každý pár spodní prádlo vlastním? Jak má NASA nebyla, jako, „Hele, většina žen tráví většinu svých dní tahem dolů ještě naplno-of-full-zadek, spodní prádlo, když by mohly být výdaje na čase svrhnout patriarchát. Jak můžeme pomoci vyvinout lepší způsob?“ Prostě to vypadá jako dobrý obchodní smysl.

6. Temný den, kdy se prádlo máte rádi, se stává období spodního prádla. Konkrétně jsem mít aplikace na můj telefon z tohoto důvodu, a přesto, že aplikace se nezdařilo mě a teď jeden z mých nejoblíbenějších párů spodní prádlo vypadá jako rekvizita z filmu Psycho. Skvělé.

7. Když máte pár spodní prádlo, které se zdvořile žádá si ruku umýt. NECHCI SE PRÁT V RUCE NIC, TY JEMNÉ KURVA. A nech mě hádat, chceš, abych se koupit stojan na sušení prádla, pro vaše drahé, osoby samostatně výdělečně? Haha, ne.

8. Když to budete dělat ručně umýt a oni nikdy opravdu čistý. Tam je pořád nějaká divná skvrna nebo se necítí, jako by byly skutečně promývá, takže pak můžete skončit mytí je znovu a znovu, dokud se to udělat, nebo si jen vzdát a hodit je do pračky, která bude zabít při nárazu.

9. Když elastic má zcela vzdát. A pak se to tak nějak z louže kolem vašeho pasu a boků, hledá poražen a smutný. A nakonec jste si, že vypadají příliš, protože to vypadá super hrozné.

10. Chce podprsenku, aby odpovídaly vaší spodní prádlo, ale pak to znamená, že budete mít spodní prádlo, které jsou všechny stejné barvy jako podprsenka. A buďme upřímní, vy jste nikdy nebude, aby odpovídaly ty, když musíte být venku do pěti minut. Budete chytit cokoliv. Právě jste.

11. Když se dostanete malý otvor v nich, a to je v podstatě u konce. Víte, co to díra znamená. Je to jako ta scéna ve filmu, kde voják píše, že jeho žena je těhotná a ty jsi jako, „Oh, budete brzy zemře.“ Stejné s malým otvorem ve spodním prádle. Jsou na smrt. A ty to víš.

12. Když nemáte žádné čisté spodní prádlo a musí se rozhodnout mezi tím zůstat až pozdě na to umýt, nebo že osoba, která si koupí nové spodní prádlo, protože všechny její špinavé. Dilema pokaždé.

13. Když se pokusíte sexy sundat spodní prádlo před chlapa a všimněte si, Oh, v pohodě, já mám výtok situaci. Je to úplně normální, ale cítí, není tak velký.

14. Všechny páry spodního prádla jsou buď $15 nebo $15 miliard. Proč?! To je jednoduše nejmenší kus látky, který se vztahuje na jeden z nejmenších částí. Ponožky nejsou ceny jako je tento, a oni jsou přibližně stejné množství tkaniny. Kdo běží spodní prádlo říše a držet nás pod jejich železné pěsti? Musíme vzpoura, dobrý národ, musíme vzpoura!!!!

Napsat komentář