14 Věcí, Jen Ženy, které nežijí S Jejich Kluci Budou Rozumět

1. Jsou nuceni nosit šíleně velkou kabelku. Pryč jsou dny, jít ven s spojky, protože teď jste v podstatě je třeba oversize weekender všude, kam jít pro všechny vaše make-up, kartáč na vlasy, náhradní oblečení na další den, a potenciálně dokonce i nové boty, když ty současné neodpovídají vašemu outfitu zítra. Zdarec, skolióza?

2. „Vaše místo nebo moje?“ není nikdy spontánní rozhodnutí. Promiňte, pane. Pokud jsme neměli v plánu spát v předstihu, a já neznám všechny výše uvedené kecy sbaleno, půjdeš domů se mnou, nebo sám.

3. Jen jeden z vás dostane zbytky. Takže jste si objednali Indické jídlo, a tam je ještě půl litru kuřecí tikka masala, doleva? Na primární bydliště to nejlepší.

NBC

4. Ty se nyní staly naprosto nevyvedlo z míry tím, že spodní prádlo přetéká z tašky skoro pořád. Pokud nechcete vidět své pestrobarevné pole Hanky Panky tanga pokaždé, když sáhnu do kabelky, aby chytit peněženku, podívejte se pryč.

5. Není schopen mít sex, kdykoliv budete chtít. Vzdálenost může srdce rostou laskavější, ale to rozhodně neznamená, že tě méně nadržený na náhodném úterý v noci, když jste od sebe.

6. Nemít své vlastní věci ve sprše. Jste se naučili, aby se s jeho Hlavu a Ramena, ale to bys asi prodat orgán pro reparační, hydratační maska na vlasy.

HBO

7. Stále šuplíku ve svém pokoji cítí jako významný milník. TO JE ONO, TO JE TO, CO PRAVÁ LÁSKA JE. Carrie Bradshaw, nebyli jste příliš přehání význam, že zubní kartáček hlavy.

8. Pak si uvědomil, „Sakra, jsem pravděpodobně potřebovat dvě zásuvky.“ Co? Mám hodně *~, co~*.

Universal Pictures/MemeGenerator

9. Výměna klíče od domu se stává Celý Velký problém. A jste uvízl tam vysvětlovat, ne, toto gesto neznamená, že si tě chci vzít. Já jen chci být schopen jít ven, jít na kafe a nechat se sám sebe zpět, když jste v bezvědomí v posteli v sobotu ráno.

10. Jeden z vás je vždy něco obětovat. Možná budete chtít probudit brzy a jít si zaběhat spolu, než svačina, ale pokud nechcete mít oblečení do tělocvičny a tenisky taky, jste přilepená doma, zatímco on se buď musí voják na bez tebe, nebo zůstat, když bych raději pracovat.

11. Přemýšlel, jestli jeho spolubydlící bude nezajímá, že jsi pomalu přesouvá do své koupelny. To začíná s hřebenem, pak eskaluje do hydratační, pak najednou máte strojek, obraťte se na řešení, a vaše kolo vyfoukat kartáčem a sakra, asi jsem se žít tady a teď.

12. Dojíždění. Všechny dojíždění. Nechceš zajít na večeři o své místo? Jistě, dovolte mi, abych jen hop na dva vlaky, jeden autobus, a 10 bloků mi to trvá se tam dostat! Vidět nikdy!

Místní Ženy V Krizi Poté, co Byl Nucen Přiznat, Že má Vlastně Ráda Všechny Filmy, Její Přítel Vybere

— Ali Drucker (@ali_drucker) 27. Května 2016

13. Uvědomil si, *lapat po dechu* možná bys mohl mít ke kompromisu. Co tím myslíš, nemůžu jen tak nechat můj sypký prášek a řasenku na horní části vašeho prádelníku?

14. Tolerovat ho, když zapomene, že potřebuje kompromis. Poté, co ztratil své kecy o ho zapomněl dát víčko zpět na zubní pastu, smířil jste se s jeho chaotický způsoby. Co mě nezabije, to mě posílí.

Napsat komentář