14 Věcí, které Člověka, Který Se Nikdy Číst, nebo věnovat Pozornost na Padesát Odstínů Šedi si Myslí, že se Stane v Padesáti Odstíny Šedé

50 Shades' /

Nikdy jsem četla Padesát Odstínů Šedi knihy, až na jeden odstavec v knihkupectví. A stalo se to jen proto, že jsem musel sdílet nahlas s přítelem, takže jsme se mohli smát. Já vím, tři věci, které o této knize: To bylo původně Twilight fan fiction, je to hlavně o sex, a na jednom místě butt plug zvykne na hlavní postavy. S těm, jak se moje spiknutí osnovy, tady je to, co myslím, že se stane v příběhu:

1. Hlavní postava je pravděpodobně knihovník. Pokud ne knihovník, pak určitě jinou práci, která je stereotypně podat pryč jako vanilka a nudné. Nečekám, že tento román na funkci nic méně než zjevné symboliky a omezený vývoj postav, tak je to asi sázka na jistotu.

2. Christian Grey (jsem si jistý, že je to jeho jméno), a to buď kupuje knihovna, nebo tak něco, protože je to super bohatí, nebo se jim podaří narazit do sebe, protože ona dostane pozvání do nějaké nóbl večírek u spolupracovníka nebo přítele, který ji má rád, ale jejichž pocity, ona nemá oplatit. To je, jak se setkat. Nevím přesně, co se přihodí, ale knihovník určitě dělá nějaký komentář, jako, „Oh, proč byste mohl mít zájem o mě? Jsem tak obyčejná a skromná.“

3. Christian Grey svléká ji očima. Jeho oči jsou také pravděpodobně popsal jako hlad. Jeden z nich kousne jejich rty. Možná, že i kousat jejich rty v souzvuku.

4.Jdou zpět na své místo, a to je místo, kde butt plug je dodáván ve. Mají sex, který je prostě perverzní dost být považován za divokého každý ve vašem Teta Gilda knižního klubu, takže to opravdu nemůže být tak šílený, pokud jste nikdy neviděl slovo „penis“ v tisku předtím. Je tam hodně nepříjemně květnaté text pro genitálie jako „mohyla“ a „mužnosti.“

5. Jí nezavolá na pár dní. Nemůže na něj přestat myslet, protože on byl první člověk vůbec, který ji plácnul, myslím, že? Možná tam je pár fantasy nebo snové sekvence. Hlavní postava je v podstatě v neustálém stavu vzrušení zbytek knihy.

6. Konečně zavolal jí, a ona dostane všechny nervózní v práci. Popisuje jeho hlas jako „smyslná“ a mluví o tom jen slyšel, zapne ji. Ona se rozhodne setkat se s ním okamžitě a mají více sexu, ale tentokrát mu pouta jí na postel a ona je jako, je to celý svět potěšení, že on mě otevřel. Nikdy jsem si myslel, že dělat to předtím.

7. Oh, počkat. Jsem si jistý, že vím, že kouří mu ve vaně. To musí být nepříjemné, jako by se voda-nastoupil s penisem v ústech.

8. Je to v podstatě sociopat, ale horké sociopat s žádné negativní vlastnosti (kromě toho, že sociopat). Knihovnice je super do toho, jak si bere řízení a také skutečnost, že je strašně bohatá a má opravdu luxusní sex dungeon. Pokud většina kluků měla, sex dungeon, to bych prostě divný rohu sklepa s nějakým biče a pouta, ale od té doby, ten chlap je super bohatý, že může dostat pryč s ním, aniž by vypadal jako sériový vrah.

9. On jí koupí monogramem vrtulník. Pravděpodobně se některé velké, rozsáhlé drahé gesto, ale ona je jako, „ty Vole, já nejsem na peníze. Já jsem do kování hluboké spojení mezi dvěma jedinci.“ A on na to, „Nauč mě, jak milovat.“

10. Odhalí některé temné tajemství k ní. Je opravdu krásný a bohatý, ale on je také tajně opravdu smutné, a v okamžiku zranitelnost, otevírá se jí o tom, jak jeho rodiče křičel na něj jeden čas nebo co.

11. Ona mu dává emocionální stabilita on nikdy věděl, že on chtěl, dokud nepotkal ji. Je schopen, aby se cítil bezpečný, stabilní a splnit ho sexuálně a on je všechno, „ŽÁDNÁ ŽENA, kterou jsem KDY POTKAL V MÉM ŽIVOTĚ BYL EMOCIONÁLNĚ KOMPETENTNÍ A MÍRNĚ VÝSTŘEDNÍ.“ Jsou prostě super do sebe.

12. Se dostanou do boje, protože se cítí příliš zranitelní a emocionálně exponované. Rozešel se s ní, protože nesnáší pocit, tak citově vázáni, protože to je pocit, že na to není zvyklý. On v podstatě přestane vídat, protože ji miluje moc. (Ed. poznámka: #Muži.)

13. On si uvědomuje, že je do bytí v lásce, stejně jako s perverzní sex. Ona pravděpodobně řekne něco opravdu lame na konci jako, „víte, co je opravdu výstřední? Milující navzájem.“

14. Oni se vzali? Já opravdu nevím, co se tady děje. Nosí kožené svatební šaty a všichni hosté jsou jako, „Sakra. Vzpomínám si, jak bývala tichá knihovnice? Hodně se změnila od začátku knihy, když jsme ji znal.“ Jak ukončit knihu, která je jen o dvě postavy mají sex? Buď se vezmou, nebo rozejdou nebo jeden z nich zemře, ale protože další dvě knihy, poslední dva jsou asi mimo. Možná, že kniha končí s ním vyzvala ji, aby opustil svou práci a cestování po celém světě s ním, a to je to, co druhá kniha je o tom. A pak třetí kniha je o všechny upíři a vlkodlaci bojují. Jak se to dá otočit do tří knih?

Napsat komentář