14 Věcí, Kéž bych věděl, O Lidi Těl, Když jsem Byl Mladší

1. Modrá koule nejsou tvoje, aby opravit. Nebudu říkat, modrá koule nejsou věc, protože oni jsou, ale kéž bych věděl, že to není to, „Ó, bože, mohl bys dělat něco sexuálního, že nemáte zájem, nebo změnit váš názor, protože bůh tě chraň, aby jeho koule dočasně bolet!“ Nikdy nedělej nic, co nechceš dělat. Jeho koule se kurva nad to a pak se budeš dívat Křoviny. To je v pořádku.

2. Nikdy mu fenomenální ruční práce, protože ty nejsi jeho vlastní rukou. Kéž bych neměl strach o to být lepší než to, co by mohl udělat sám, protože jsem se nikdy se tam dostat. A upřímně, mít holku je do dát mu ho vyhonila bude vždy lepší než ho honit v místnosti sám. Což mě přivádí k…

3. Nemusíte se snažit tak těžké, jak se snažíte. Muž, kéž bych byl schopen se uklidnit, sakra, ven a být jen v okamžiku, kdy místo toho, aby cítil potřebu být pět rukou cirkus umělec, který melouchaří jako pornohvězda, ale tolik filmů a TELEVIZE nám ukazuje, že musíme být, že pro kluky v posteli a řeknu vám, že jsme. Dělat. Ne.

4. Nebojte se koule. Bála jsem se, že jsem chtěl zlomit, ale já se nikdy zlomit a upřímně, je to docela zábava hrát. To řekl…

5. Doslova nikdo neví, co s plesy a pravděpodobně se to nikdy nenaučí. Kéž bych věděl, že bych strávit dobrý kus svého života wingin‘ s míčky, a tím „dobrý kus mého života,“ myslím „pokaždé, když jsem přišel do kontaktu s koulí.“

6. Když se blíží jeho zadek, postupovat s opatrností. Podle mých zkušeností, hodně lidí si prdel strachu. Nejsou si jisti, jak se cítí o zadek, hrát, nebo dokonce jestli by se jim líbilo, že se cítím divně, říkám vám, mají to rádi. Vždycky jsem měl tušení, že tohle byl ten případ, takže jsem prostě nikdy nepřiblížil. Teď bych řekl, „Jo, můžete jít tam. Jen šlapat na lehkou váhu.“

7. Mnoho z jejich zadky jsou neuvěřitelně chlupatý. A některé z nich nejsou a nikdy být schopni říct, jen při pohledu na něj. Je to jako chytit tašku s chlupy dovnitř (nebo ne). Což mi připomíná…

8. On mohl cítit nervózní úrovni těla, vlasy má nebo nemá mít. Tolik chlapů, že jsou legitimní strach, že nejsou chlupatý dost, nebo jsou příliš chlupatý, tak jen mějte na paměti, pokud se vám zdá, že vidět nervozita, když se vezme jeho košili. To je zcela možný důvod, proč.

9. Erekce se ne vždy stane automaticky. Někdy, když jsem se líbala s klukem a já bych všimnout, že neměl erekci, já bych si mírně urazil, protože jsem se domníval, že jen pop-up všude náhodně, ale to není vždy případ, a opravdu si nemůžu pot. Plus, je již pravděpodobně strach o to dost pro vás oba.

10. Mohl částí jeho těla, že se cítí nesvůj. Jako jeho penis, jistě, ale také možná, že jeho žaludek není roztrhl dost nebo jeho zbraní není svalnatý dost. On nemusí vědět, co záleží na vás, nebo to, co nemá a bod opravdu je, že se nahá před někým, kdo je nervy drásající pro skoro každého.

11. Jeho erekce nemusí nutně znamenat, že si myslí, že jsi Tak Úžasná, mohlo by to jen znamenat, že jste člověk v okolí a má oči. Použil jsem, aby se erekce jako takové komplimenty, jako kdyby měl jeden, musí být tak šílený, do mě osobně, a já neříkám, že nikdy, ale hodně chlapů jsem se s byl jen nadržený jerkoffs, kteří si nemohl vybrat mě z lineup, takže mějte to na mysli.

12. Penisy neměl cítit jako pytle na odpadky. Máš pravdu, že a že by měla být sprchování více pro skutečné, protože příliš mnoho kluci nemají a to je grosssss.

13. Že by mohl mít tušení, co to dělá s jeho tělem. Spousta lidi se chovají, jako by věděli přesně, co dělají, a pak tápat jako poškozený mozek myši se sýrem pro prsty. To je v POŘÁDKU pro vás oba být stejně nervózní a přijít na to, co děláte, jak jít dál.

14. Vaše tělo by mělo docházet jen tolik potěšení jako jeho. Chci, abys mě slyšet říkat, a opravdu, opravdu mě slyšet. Vaše práce není, aby se ujistil, že jeho tělo se cítí úžasné, je to padesát na padesát. Takže se nemusíte trávit všechen svůj čas, ujistěte se, že je o něj postaráno, když on se nestará o vás, stejně. A pokud máte fyzicky v ruce, nebo cokoliv jiného, kde je třeba, všemi prostředky, udělejte to.

Napsat komentář