14 Věci, Které Páry Dělají, Že Všichni Svobodní Lidé Nenávidí

První věc, první, my, svobodní lidé, všichni jsme velmi rádi, že vy, naší milí přátelé, našli Pravou Lásku v těchto haggard krát. Ale také, tam jsou věci, budete dělat, že se nás krčit se a chci utéct od vás velmi rychle. Jako, máme tě rádi, ale nesnášíme, když budete dělat tyto věci.

1. Aby si vzít milionů pár fotek z nich pokaždé, když jdou ven, protože omg oni jsou TAK roztomilý, že jo? Prosím jen najmout osobního fotografa nebo investovat do selfie stick, protože jsem asi na začátku nabíjení rychlost.

2. Políbit navzájem na TVÁŘ, když jsou kolem jiní lidé, jako zvířata. Jak hlasitě musím křičet „POKOJ“, dokud oni vlastně dělat?

3. Vyzkoušet a nastavit si s někým, protože teď mají jistotu, klíčem ke štěstí je být ve vztahu. Nemůžeš mě oklamat. Byli jsme přátelé, minulý měsíc, když jste na jít ven kopat a líbala s cizími lidmi na veřejnosti každý víkend. Vy jste ta samá osoba.

4. Duch doslova na všechny výlety, jít vpřed, protože jsou velmi spokojená, jen zůstat v, thankyouverymuch. Kde je Carly a Todd, ptáte se? Ještě jsme je neviděli asi šest měsíců, protože jsou příliš zaneprázdněni zíral jeden druhému do očí, nebo co to je párů s sebou.

5. Trvají na tom, že to není divné pro vás třetí kolo. Jistě, úplně jsem ne najít to nepříjemné sedět tady a dívat se, držet se za ruce a osahávat stehna pod stolem zatímco jsem se snaží spolknout svůj drink.

6. Předpokládejme, že každý pozvat najednou přichází s plus jednu, protože už jsou spolu dva týdny a jsou neoddělitelné. Nepamatuju si, že David na párty, ale hej v pohodě, co je člověk. Ráda tě vidím po milionté tento týden.

7. Používat slovo „my“ v doslova každém rozhovoru, a jen předpokládat, že víte, o kom mluví. Já jsem prostě jít, aby začít myslet, že když říkáte „my“ myslíš sebe a vaše kočka. Je to to, co myslím, když říkám „my“.

8. Mluvit o jejich sexuální život, jako kdyby jste hluboce zajímat, jak Jeremy je hra zlepšila. Jestli uslyším o orgasmu Jeremy vám dal minulý čtvrtek jeden čas jsem doslova, že jsem tě odstřihl od sexu. Já si nedělám srandu.

9. Začít dávat nevyžádané rady ohledně vztahů, jako jsou náhle ověřit vztah expert. V pohodě. Chodíš ho už tři týdny a teď jsi Dr. Phil. Jsem opravdu těší tuto radu, že jsem nechtěl a nepotřebují.

10. Mluvit o tom, jak skvělé by bylo, kdyby si našla někoho, tak jste mohli jít na dvojité rande. Můžete se snažit, aby mě dala dohromady s Alexem to divné kamarády, ale když to nevyšlo před měsícem, to nebude fungovat.

11. Trvají na tom, že oni sedí vedle sebe na každém setkání, i když to znamená, že každý musí vstát a přesunout místa, takže mohou tak učinit. Může vás stát tři metry od sebe asi hodinu, když jsme v této restauraci? Ne? Ok jasně, to je úplně normální.

12. Volat navzájem podle jejich směšné přezdívky jako „štěně stuffins“ a „cukru zadek“ na veřejnosti. Vy jste rozhodně měli lidská jména, než tento vztah ale začal jsem mít pevný čas si pamatovat, co oni i jsou.

13. Příspěvek milion kissy tvář selfies na Instagram a začít lámání ven všechny odporné hashtagy jako #love #bae #milovala #barf. Nemůžu říct, co mi vadí víc: všechny kissgrams, nebo skutečnost, že budete mít stále milionů likes na všechny tyto popelnice fotky.

14. Když to jít ven sama, takže celá věc, o tom, jak nikdo lepší hit na ně, protože jsou přijata. JSME. DOSTAT. TO. Jste velmi šťastný a velmi hodně v lásce. Sát ho a jít ven se mnou, protože já nejsem a stále se snažím s někým setkat, takže můžu být jen jako nepříjemné a šťastní, jako jste vy dva.

Napsat komentář