14 Znamení, že Jsi Vyhrál Rozchod

Nezáleží na tom, jak vzájemného rozchodu je, nebo kdo se rozešel s kým, nebo kdo to začal, drama nebo kdo to ukončil. Je to všechno o tom, kdo je na tom lépe později.

1. Pořád se s všechny vaše společné přátele. Pokud existuje něco, co by mohlo být považováno za syrové numerické skóre na post-rozchod dráhy, to je to, kdo drží nejvíce společných přátel. Je to sociopat, způsob zobrazení jiné lidské bytosti? Ano. Můžeš být sociopat, který se trochu po rozchodu? Ano.

2. Jste vlastně do posilovny, aby se vypořádat s smutku/stres. Nemusíte sedět a litovat sebe, a vy jste opravdu spokojeni s vaší pokroku. Není nikdo posedávat a jíst Tamtoho Pizza Rohlíky a sledování Bridget Jones ‚ s Diary. Ahoj, jako vedlejší poznámku: Nikdy jíst Tamtoho Pizza Rohlíky, bez ohledu na to, jak špatný je váš život dostane.

3. Jste pryč na sérii skvělé rande. Zabíjíš to na datování scény. Včera jste slyšeli, že vaše ex byl v podstatě poustevník. Bonus body, pokud se rozešli, protože prý chtěl, aby „vidět ostatní lidi“

4. Jste vyčistit váš byt. Není typický čisté. Ty spálené země hodil pryč všechno, co vám připomíná vašeho bývalého. Své staré spodní prádlo, knihy, které za sebou zanechal, hloupé dárky, které vám dal. Možná jste doslova spálil, možná jste právě hodil je do koše. Ale jsou pryč.

5. Jste odstranili jejich počet ze svého telefonu již. Protože víš, že nebude obtěžovat s nimi znovu.

6. Porušili první a psala jsi, „ahoj, jak se máš,“ na 1 hod. jsou na milost a nemilost. Bonusové body, pokud jste jen odpověď, „lol.“

7. Máš povýšení v práci. Víš, že se to dostane zpět k nim. Vy dva jste se rozešli a najednou nebe je limit pro vás.

8. Dostanete do nich, a mají na sobě tepláky a drží McDonald ‚ s bag. Nevypadají tak skvěle. A můžete to vidět v jejich očích, že jim chybíš. Zastavit krátké lízání až na jedinou slzu, která se valí dolů svou tvář, ale celá věc je opravdu uspokojující.

9. Narazíte na ně a jste na rande. Konečný „fuck you“ porozchodová chvíle je, když si představit někoho nového, jak vaše datum. Pokud opravdu chcete, aby šroub se svým ex, i když vás nemusím seznamovat. Jen je nechte mě zajímá, jestli to je dávno ztracené sestřenici nebo co.

10. Jste zaslali jednu vágní, smutná píseň text na Facebook. Mezitím vaše ex je sedět u počítače a poslouchat nějaké Spotify playlist, který je většinou Phil Collins a Adele. Můžete vyhrát.

11. Jste stále nemocný komplimenty na váš nový účes. A vaše ex tiše líbil obrázek, který jste napsal na Facebook.

12. Jsi pořád holení. Oni ne.

13. Společný přítel říká, že vaše ex se na tebe ptal. Není to totální zhroucení, ale to znamená, že jsou stále tak trochu doufal, že se připlazíš. Bohužel pro ně, máte nový účes a datum.

14. Jste mimo párty s přáteli a narazíte na ně smutný pití. Snaží se jít na přetrvávající obejmout ale nemůžeš je nechat, a pak se jen trochu toulat do noci. Adiós, staré milence.

Napsat komentář