15 Nejlepších Věcí, O Datování Dívka

1. Vy jste nikdy daleko od krém. Ne každý lesbické nosí make-up, takže možná budete ještě muset přinést spacák se vám někdy, ale pokud jste v nouzi krém, oh, ta holka tě má. Obecně řečeno, lesbičky jsou velmi měkké lidé a že by měl dostat nějaký krém sponzorství.

2. Hodně štěstí při hledání někoho s lepší účes. Přímo cis chlapec vlasy je často jeden ze dvou srážky: „potřebuju ostříhat“ nebo „mám příliš mnoho ostříhat.“ Lesbické vlasy je buď: „To je nejlepší účes všech dob, a já to vím a ty to víš“ nebo „To je neuvěřitelně divný účes a přesto nemůžete přestat myslet na to, aby se mnou ven, že? Ne, nelze.“

3. Back-up skříni jako páni. I když vaše přítelkyně šaty v úplně jiným způsobem, než vy, nebo má úplně jiný tělesný typ, pořád má pravděpodobně něco pro vás nosit, když ji potřebujete. A to bude nikdy být dvojice Amerického Orla cargo šortky s 19 otvory v rozkroku, které vypadají jako díry po kulkách. Vážně, co to sakra se stane přímo cis pánské cargo šortky?

4. Nejměkčí. Kůže. Někdy. Pravděpodobně z toho snadno dostupné krém, chlape. Říkám ti. Dokonce i některé z butchest lesbičky mají to na uzamčení.

5. Můžete si říct cokoliv a oni to skutečně pochopit. Je tu jen tolik, že cis člověk může pochopit, co máte na mysli, když mluvíte o sexismu v práci a jak první den menstruace cítí jako kovadlina je drcení dolní části těla a pouliční obtěžování. Když chodíš s holkou, můžete si vzít vše, co čas byste strávit vysvětluje to chlap, a utratit je na mazlení místo.

6. Tělo nejistoty jít pryč (téměř). To neznamená, že tam nejsou lesby, které se budete cítit jako hovno o své tělo, protože lesbičky jsou lidé, a někteří lidé (a tedy lesby) jsou kreténi, ale z větší části, ženy chodíš vědět, co je celulitida, ví, kde tělo vlasy rostou, a že to nebude chyba, že jste tělo lidské bytosti.

7. Baví tě mluvit s každým jiný, stejně jako si užít sex s sebou. Váš život dohromady, je v podstatě 50 procent mluví a 50 procent, kurva, a to pravidla.

8. Vzít tampon, nechte tampon. Celý svět, pokud vaše náhradní změnit nádoby byly plné tampony.

9. Můžete jít do stejné šatny nebo do sprch, a nikoho to nezajímá. Což znamená, můžete získat bonusové příležitosti, aby se s někým jsi úplně na hlavu. Takže skvělé.

10. Lidé si myslí, jste úžasné, nadpozemské sex. A většinou mají pravdu. Ale také si ležet a jíst občerstvení při sledování TELEVIZE, a část je stejně cool.

11. Můžete si vzájemně prsa zkoušky. A pak mají sex, protože po všech, že prsa dojemné, atd.

12. Můžete křičet-zpívat dorky lesbické hymny dohromady. Co myslíš tím 3 hodiny ráno není ideální čas, aby pás Four Non Blondes „Co je?“

13. Nikdo nemůže dělat legraci z a také bránit L Word se vám líbí ona. Oba víte, že je to složité show s hodně dobré a hodně špatné, a nějak, že jste viděli všechny epizody, protože tam jsou čtyři pořady na TV s lesbické postavy a máš to.

14. Budete mít vždy někoho, aby cop vlasy. Bude cop vypadat jako to udělal opilý pták? Kdo ví, ale ona to alespoň to zkusit.

15. Řekni jí, že máš menstruaci a nevypadá aspoň trochu rozhozeně. Pojďme být upřímný, nejspíš už věděl, protože vaše cykly jsou synchronizovány. Jo, máš to takhle.

Napsat komentář