15 Problémy Pouze Nespavci Pochopit

1. Vše si můžete myslet je, kolik spánku byste dostat, pokud jste šel do postele hned teď. Nebo právě teď. Nebo právě teď. Nebo právě teď. Oh, v pohodě, už je ráno.

2. Nejvíce z vaší kreditní karty zákona je tvořena nákupy provedené po půlnoci, že jste žádnou vzpomínku. Vždycky jsem pocit, že by měl dělat to více obtížné koupit věci po půlnoci. Jako malá captcha, že přijde a řekne „Měla dělat? Víš vůbec, co děláš? Ne? Pak jít spát, podivín.“

3. Když uslyšíte hluk, a vy nevíte, odkud to přichází. A tak vám strávit další dvě hodiny převrací pokoj vzhůru nohama a snaží se zjistit, co je to za hluk, ale téměř nikdy dělat, a to je obvykle venku něco jako brouk, který nechce zmlknout.

4. Vidět to lehčí ven, budete se cítit jako upír, který umře před sluncem. Jsem tak vyděšený, jakmile slunce začne přichází, protože tam žádný způsob, jak mohu spát, když můj pokoj je světlo. Žádný způsob, jak. V tomto bodě, budete prostě muset přijmout svůj osud, ale jediný skutečný způsob, jak to přijmout, je pláč.

5. Když se konečně začít s usínáním a něco vzbudí. Pro mě je to obvykle Netflix filmu jsem usnul. Nevím, jak se to stane, že nemůžu usnout k TELEVIZI ukazují, že je opravdu ticho, ale potom jsem usnul a najednou to vypadá, že to na plné pecky. Vysvětli mi, vědy!!!

6. Když nechceš vstávat v noci na záchod, protože co když nemůžete usnout. Minulou noc jsem měl sen, že jsem se snažil čůrat u kamarádky v bytě, ale on mi to nedovolil používat svou toaletu. Věděl jsem, že ten sen znamenal potřeboval jsem se dostat nahoru a čůrat, ale jsem? Ne. Protože já musím spát.

7. Když se váš alarm zhasne, ale ještě nikdy šel spát. Takže si jen dívat se na to jako „Haha. Já už jsem vzhůru, ty idiote!!!“ A pak začne plakat. Obvykle.

8. Když si konečně usnout ve 3 ráno a pak se probudit čtyři hodiny později, ale to je asi čtyři minuty. A jen pohled na hodiny jako malé dítě, kdo se na tebe vysral pro žádný důvod, a doufal, že tvůj smutný výraz bude časem řekl, „víte co? Je to vlastně 5 hodin ráno, Jít zpátky do postele. Omlouvám se. Moje chyba.“

9. Poslouchat lidi, co si stěžují, jak se mají „jako žádný spánek“, ale to, co opravdu na mysli, je šest hodin. Hahaha šest hodin. Mám šest hodin spánku stejně … v průběhu celého tohoto týdne.

10. Poslouchat lidi, kteří ti usnou, jakmile se dostanou do postele. Nechtěl jsem slyšet vaše radost, pane. Nechtěl jsem slyšet o vaší radost.

11. Sms chlápek pozdě v noci s něčím naprosto šíleným. Opravdu si myslím, že je příliš unavený je podobný opilosti. Když jsem unavená, napíšu lidem věci, které bych nikdy text je dříve v den. Ani super-crazy věci, ale já by mohlo být více upřímný, než bych normálně nebo text někoho příliš mnohokrát, protože je to 3 hodiny ráno a můj mozek je rozbité.

12. Když jsi píseň v hlavě, a nakonec zůstat vzhůru zpívat. Bůh vám pomůže, pokud váš mozek chce, aby se na to tancovat. To se mi stalo včera v noci a musel jsem se nutit, abych se dostat nahoru a tanec ve 3 ráno, protože to není vhodné. Vážně, co je se mnou špatně?

13. Pití kávy a celý den jen dělá ještě více vzhůru v noci znovu. Potřebují mít nové podobě kávy, která funguje okamžitě a pak přestane pracovat jako osm hodin později. Někdo se na to.

14. Když se probudíte než budík a myslíte, že máte dostatek času na spánek a pak nemůžete usnout. Nebo si zkuste spát na pár minut, ale pak jste si při pohledu na svůj telefon, jako dítě na Vánoce kontrola vidět jestliže oni mohou dostat až dosud.

15. Když jste zůstat vzhůru tak dlouho, začnete mít hlad a jíst jídlo, zcela, které nepotřebujete. Oh, dvě čokoládové tyčinky, vařené vejce a tři zázvorová piva, proč jsem jíst vás ve 3 hodiny ráno? Proč?

Napsat komentář