15 Problémy Pouze Ženy Datování Více Lidí Pochopit

1. Co když všichni se navzájem znají? Myslím, nesetkal jsem se s jejich kamarády, takže je možné, že se všichni scházejí v nějaké sportovní ligy, situace a další věc, kterou vím, že jsem ukázal na jeden z jejich fotbalové hry a uvědomil si, chodím celé obsazení Světla páteční Noci.

2. Chcete plán je vrátit zpět, ale už jsi viděl dost situační komedie vím, že to není dobrý nápad. Fuj, ale bylo by to tak mnohem jednodušší, aby se plán jeden po druhém, takže nemám jít domů. Nejlépe ve stejném baru, takže jsem mohl jen sedět tam celou noc bez hnutí, jako břeh těsnění.

3. Nemůžete jít do svého oblíbeného baru na všechny vaše data, protože jiní by mohli vidět, jste tam. Super, teď budu muset najít více míst v úplně jiné čtvrti, takže se nemám náhodou překrývat, a pak musí mít trapný exchange uprostřed ulice.

4. Váš barman ví, co děláte. Můžete říct jen při pohledu na něj. A já vím, že on vidí, že ostatní lidé dělají to taky. Pravděpodobně vidí i lidé, které jsem jít ven, jít ven s jinými lidmi. Počkej, zajímalo by mě, jestli má informace bych měl vědět. On je opravdu strážcem mé freaky vesmíru a asi bych měl tip ho více. Teď už to vidím.

5. Jeden z nich má city pro vás, a to není ten, se vám líbí nejvíce. Víte, že budete muset Mluvit s nimi a řekněte jim, že nejste zájem stát se exkluzivním, ale také jsou opravdu dobří jít dolů na vás a ztráty, které budou suuuuuck.

6. Máte pocity, na jednu z nich, ale nejste připraveni vzdát se na cool nové sexuální kult. Já jako jeden z nich, já, ale také jsem v současné době jako vykostění více cizích lidí více. Plus, není to lepší, že jsem nedopustil, aby někdo, nejsem si jistý, o než se zavázat příliš brzy a ještě zavzpomínat na rando vykostění? Ano, ano, to je.

7. Ujistit se, že jeden přípojka není opuštění věci na své místo, že další úlet mohl najít později. Aww, to je láska na vědomí, jste odešel na mém polštáři v dopoledních hodinách je úplně roztomilé, ale teď jsem se skrýt ve staré tašku hodím v mém šatníku, takže osoba, mám přijít za hodinu nedostane urazil o něco, co technicky vzato nemáš žádné právo být uraženi, protože je to jen naše třetí rande.

8. Počkat, co když spí s jinými lidmi? Jak se opovažuješ, a mám na mysli jak se opovažuješ? To je jedna věc, pro mě bude chodit více lidí, ale já jsem měl být ten nejúžasnější člověk, jakého jste kdy potkali, tak moc, že nemůžete ani pochopit, kdy chodila s někým jiným znovu, jak dlouho budete žít! Proč nemůžeš vidět, že? Protože to je pro mě obrovský pokrytec? Spravedlivý bod.

9. Měl bych se cítit provinile? Jsem debil? Myslím, že spousta lidí to tak dělá, ne? Dělám to, co máte dělat, když jste datum. Chodím kolem, takže můžu ujistit, že jsem s tou pravou osobou nakonec. OK, tak jo. Jsem v pohodě. Jsem úplně v pohodě.

10. Když jste na rande s jednou osobou, ale přemýšlet o jiné osoby. Eh, ten vtip byl vtipný, ale ne tak vtipný jako ty, že ten chlap, co jsem datum na sobotu říká. Bože, on je veselý a má lepší lícní kosti. OK, zaměřit. Ten chlap má větší abs a že je lepší posluchač většinu času. Zůstat přítomen.

11. Posílání sms zpráv je děsivě nebezpečné území. OK, myslím, že budu jen kopírovat/vložit text, všechny tři z nich, stejně jako je to možné. I když dvakrát jsem se na něco, můžu jen předstírat, že můj telefon to poslal dvakrát. Hotovo.

12. Co když se jejich spolubydlící/kamarádkou jste se setkal vidí, že jste na rande s někým jiným? Skvělé, teď jsem potkal dalšího člověka, který ví, že chodím s touto osobou a já budu trávit data s ostatními lidmi, kteří hledají pro tuto osobu, jako jsou spy, který by mohl způsobit moje zkáza. Což vlastně zní docela zábavně, ale ještě ne.

13. Když řekneš, že příběh několikrát, protože si nemůžete vzpomenout, který z nich se vám už řekl. Oh, už jsem ti říkal, že? Jsem tak zapomnětlivý někdy! Zvlášť, když jsem viděl další lidi kromě vás v romantické souvislosti, které jsem si naprosto dělá právě teď.

14. Když někomu řeknete si jen chcete, aby to bylo nezávazné pro teď a myslí si, že to jen znamená, že se nechci vdát a mít děti do roka. „Jo, já chci, aby to neformální taky! Chtěl bys poznat moje rodiče, tento víkend?“ Ne, Joshi. Ježíš!

15. Když všichni odejdou mapě s výjimkou jednoho jste byli nejméně do. Skvělé, teď jsem jen chodit jeden člověk jako občan. Odpočívej v pokoji, že jeden čas jsem chodila jako baller.

Napsat komentář