15 Problémy Zabývá Pouze Ženy Pochopit

1. Jak jste se skončit s 300-osoba, host seznam, když jste opravdu rád jen asi 10 lidí na této planetě? Ano, Strýcové Jan 1 Jan 2 jsou stejně důležité, ale ještě jsi neviděl Strýc Jan 2, protože jsi byl šest dní starý. Pro každý Strýc Jan 1, tam jsou jaksi tři zatracený Strýc John 2s na vašem seznamu hodnocení.

2. Zatím řezání do lidí ze seznamu se cítí jako rituální oběť. Je to opravdu tak urážlivé, že celou polovinu z rodiny, pokud nechceme pozvat Strýc John 2 a jeho manželka, kteří jste se nikdy nesetkali? OK, v pohodě, doufám, že to přináší dárek v hodnotě alespoň $50! Řekl jsem to nahlas? Jejda.

3. Pinterest je virtuální životní sílu, která vás udrží v pohybu vpřed. B. E. (Před Angažmá), Pinterest byla příjemná zábava, bezduché pobavení. A. E (Po Zapojení), je to způsob života. Konečný čas-sát. Jediná věc, na které záleží, opravdu.

4. Rozdíly mezi břidlice šedé a bronzově udržet vás v noci. Stejně jako ostatní rozhodnutí (Kulaté stoly? Obdélníkové stoly? Bude příliš mnoho svíčky spálit místo a zničit svatbu/život?) že víte, ve svém srdci, jsou bezvýznamné ve velkém schématu věcí, ale jsou opravdu důležité právě teď.

5. Museli vyloučit svůj sen místo, protože je to neformální 500 dolarů na hlavu. Když jsi se podívala na to stodole online, jste věděl, že to byl Jeden. Proč to hloupé stodoly mít tolik stojí?! Je to jen stodola! Zpět na Pinterest představil konečný zahradě-elegantní svatbu.

6. Neformální strach, že budete sever milovaného přátelství navždy s družičky rozhodnutí. Není to tak, že miluješ Christy méně než tobě láska Abby, ale dívka může jen tolik družičky! Kromě opravdu i když je Christy bude pasivně-agresivně opovržení navždy, protože to přišlo až na skutečnost, že jste věděl, že Abby jeden rok déle? Oy.

7. Kde je sakra to udělal momzilla šílenství vzalo? Neměla by to být tvůj hlas rozumu? „Mami, nemusíš dělat palačinky, francouzský toast, frittatas, sendviče, těstovinový salát, bramborový salát, ovocný salát, a salát salát pro post-svatební brunch,“ musíš trvat na tom, 12 krát. „Také, post-svatební brunch je za rok od teď, pamatuješ?“

8. „Kdy se budete vdávat? Můj bratranec bratr-in-law se oženil v [X absurdní místo] a měla nejlepší svatba na světě!“ Neboli každý člověk na 300-osoba, seznam hostů má na všechno názor. Víte, že vaše sestra je nejlepší přítel vlastně měli úžasnou svatbu všech dob někdy ve vesmíru? Nech ji vyprávět vám o tom za 20 minut, když jste ve spěchu, aby splnit květinářství!

9. Jediný člověk, který nemá vlastní názor? Osoba, jste tryna strávit věčnost s. Věci, tvůj snoubenec se stará o: chlast, jídlo a hudbu. Všechny důležité věci, také vás zajímá samozřejmě, ale mohl by mít nějaký vstup na květinovou výzdobu? Je pravda, že to není tak důležité jako krmení lidi, ale no tak, chlape.

10. Svatební šaty jsou krásné a všechno, ale teď budete muset vybrat jeden. Každý byl říkal, že je to váš den a že jsi princezna, tak proč byste měli jen vybrat šaty, když jsou všechny tak krásné? (Protože jsou drahé.) (Tak drahé.) (Meh.)

11. Není to tak, že nemáte důvěru svých přátel, chuť v šatech, ale trochu nervózní, říkal jim, „Tady je vaše barva, mít pole den s všechny další podrobnosti!“ Jste již žádat tyto dámy vysolit hodně pro vás, ale vzpomněl si Mel kovové vesta posedlost od loňského roku dělá starosti. Hluboké nádechy, bridechilla, můžete to udělat.

12. Kontrola vašeho bankovního výpisu neustále připomínat sami jste ještě neutratili všechny své peníze. Drtivý úder, který následuje, když vidíte, jaké škody jste udělal s vkladem. Úzkost, která přichází s každý rozhovor máte o tom, jak zatraceně drahé svatby se svými rodiči.

13. Svatby strašit vás, když spíte. Pravděpodobně z toho zadržovaná Pinterest úzkost, sen neustále zakopnutí dolů uličky a ztráty kroužky. Probudíte se studenou koláč-ochutnávka-související pocení, zajímá vás, pokud jste šel špatně s vaší výkonný krémem rozhodnutí. Tyto noční můry skončí, viz obrázek. Budete spát na líbánky.

14. Pocit, hloupé, o tom, že zdůraznil, doslova o všechno. Protože je to jen svatba, ve velkém schématu věcí. Jo? Jo??

15. Plánování svatby je jemný připomenutí, že nemůžete vždy dostat to, co chcete. Takže když dodavatel vypadne a předpověď říká, že bude „epic průtrži mračen,“ nezapomeňte, že jste stále, navždy a vždy. Jste stále nejúžasnější osoba.

Napsat komentář