15 Věcí, Které Kluci Myslí, Že O Kate Middleton

Kate Middleton' /

1. Provdala se za prince. Kate Middleton žije ve světě, který je v podstatě Hra o Trůny s ipady, kde šlechta má vzít na sebe. Tak ona se zasekl s jedním z anglického prince. Jdu s Williamem, protože on je jediný, jehož jméno si pamatuju z vrcholu mé hlavy. Jsem si jistý, že ten druhý je Harry. Nevím, kdo se stane příštím králem. Oba jsou tak nějak nevíš co hledat. I přesto, že neudělali nic užitečného v letech, všichni stále miluje. Královská rodina je mezinárodní John Cusack.

2. Porodila a byl to největší, co se stane na této planetě od meteor vyhynuli všichni dinosauři. Lidé se zbláznila, když byla těhotná, protože prý to dítě bude králem děti. Narodil se a lidé ztratili svou mysl, jako by to bylo poprvé, co člověk někdy vypadl z lady.

3. Myslím, že když má nový účes, lidi vyděsilo. Kate Middleton vlasy je „Rachel“ z roku 2014. Upřímně si nejsem zcela jistý, co ta věta znamená, ale jsem si jistý, že jsem mohl říct, že to na nóbl večeři a přimět lidi, aby nod ohleduplně.

4. Obléká hezky. Vsadím se, že nosí rukavice, celou dobu. Frivolní rukavice jsou efektní. Nenosí stejné oblečení dvakrát. Jsem ochoten se vsadit, že hodně.

5. Nosí kostýmy? Tohle je výstřel do tmy. Jen mám pocit, že je anglický Hilary Clinton tak jsem vyvození závěrů.

6. Její klobouky jsou ořechy. Záměrně jsem se podíval na dvě fotky Kate Middleton v životě. Měla na sobě klobouk v jedné z nich. To mě vede k domněnce, že nosí klobouky, 50 procent času. Jsou to obří klobouky, které doslova zatmění slunce.

7. Nikdo nevěděl, kdo ona byla předtím, než se provdala za Prince Williama. Přišla do královského paláce jako Princ Ali aka Aladdin, a Princ William byl jen rád, „Jo, já to chápu.“ Britský bulvár stále tvrdit, že býval obyčejný člověk, který se vtírá kouzelnou lampu.

8. Náušnice? Ona je nosí, pravděpodobně.

9. Kate Middleton má opravdu pěkné zuby. To je zákon, že nemůžete mít více než tři členy královské rodiny mimo společně na jednou, protože slunce, odrážející se od jejich perfektní skloviny mohou slepí lidé.

10. Já si jí spletl s Kate Upton někdy. Myslím, že to je méně, něco vím o Kate Middleton a další ukázka mého naprostého nedostatku znalostí o celebrity, kteří také nevím, kdo jsem.

11. Její sestra se jmenuje Pippa. Protože její rodiče ji nenáviděl, myslím, že? Myslím, že je to její sestra. Ten, kdo Pippa je, její rodiče se vzdali v půlce psaní své jméno na rodném listě.

12. Královská svatba byla divná. Alespoň, pokud South Park epizodu „Royal Pudding“ je něco jít, to bylo.

13. Nechtěl královské rodiny se na ni naštvaný za něco? I může být myšlení Taylor Swift a the Kennedys.

14. Zřejmě se opravdu okouzlující. Je super a dolů-k-zemi a reálný, stejně jako Princezna Jasmine, prohloubení vazby mezi královskou rodinou a Disney Aladdin. Nebo alespoň moje vzpomínky na sledování Aladdin na VHS, když mi bylo 8. Myslím, že jsem také vlastnil dva direct-to-video pokračování, Návrat Jafar a Prince Zlodějů. Letmý Google hledání neodhalilo, pokud Kate Middleton viděl všechny tři filmy Aladdin.

15. Ona jede na dovolenou hodně. Královská rodina nemá skutečnou práci, ne? Oni prostě jít na pěkná místa a jezdit na koních.

Napsat komentář