15 Věcí, které Pouze Ženy, které Nemají Stehna Gap Pochopit

1. Tužka sukně jsou jako kompresní komory smrti pro vaše stehna. Už jsou nacpané společně a chcete, abych smush jim ještě víc?

2. Při spuštění, je to jako dva lidé poplácávají se rozzlobeně a nelze to zastavit. Ten zvuk, lidi. Ten zvuk.

3. Ta vyrážka. A to trvá týdny slábnout. Týdnů.

4. Šortky láska plížit přes stehna a stanou jen spodní prádlo. Stejně tak můžete koupit teplé kalhoty, protože všechny své šortky, bude morph do teplé kalhoty stejně.

5. Džíny, které nejsou alespoň 5 procent elastického materiálu jsou vtip, život je hraní na vás. Takže myslíš, že se budu muset spolehnout na design pro někoho, s nohama, které jsou stejné velikost na dně, jak jsou na vrcholu, a pak zmáčknout moje ne-jako-že nohy do 100 procent nekompromisní jean materiálu? Ne, děkuji. Mám rád sám sebe.

6. Objednání oblečení on-line je váš osobní noční můra. Strávil jsem hodiny hledáním přes Urban Outfitters recenze produktu, aby viděli, co holky bez stehenní mezery říci o džíny chci, prosil je, aby se říci, „A tyto mi padnou, i když jsem křivky“, takže nemůžu vědět, to je v pohodě koupit. Hodin.

7. Když vaše džíny roztáhnout a najednou, nějak, vaše džíny jsou příliš volné na stehnech. Takže teď moje stehna jsou super malé? Co se děje?

8. Nenávidíš zábal šaty a přesto i oni jsou tvůj jediný přítel. Někteří lidé milují zábal šaty a já to chápu. Někdy jsou opravdu super. Ale nesnáším pocit, jako by tam jedny šaty mohu nosit, a to zahrnuje řadu lana.

9. Vaše pyžama topy jsou menší než dna. Takže si v podstatě můžeš dělat pseudo-krádež v obchodě, kde můžete koupit malé velikosti pyžama a vyměnit kalhoty na velikost velký. Jsem to udělal? Nezáleží na tom,. Nemůžeš nic dokázat.

10. Vidět stehna gap fotky a říkám si, „Jak?“ To je v POŘÁDKU, že některé ženy mají stehna mezery, dobré pro ně! Ale větší stehna jsou v pohodě taky. Pokud chcete začít #NoThighGap revoluce se mnou tam, kde jsme se všichni po fotografie našich stehna se nedotýkají vůbec, protože stehna mezery a non-stehna mezery jsou oba krásné, dejte mi vědět. Jsem připravená.

11. Houpačky jsou nesnesitelné, protože stranách hrabat do tebe jako středověké řetězy. Myslím, že to je důvod, proč dospělí nejsou určeny pro houpačky, ale miluju houpačky a nikdy přestat chodit na houpačky.

12. Chlapec-cut spodní prádlo plížit a stát se normální spodní prádlo. Protože nemohou zvládnout vaše stehna.

13. Bůh vám pomůže, pokud jste v malém kině sedadla. „Já jen doufám, že nebudu muset vstávat brzo.“

14. Všechny své šaty vhodné si divně, protože vaše stehna tlačit je ven. Které z nich dělá neuvěřitelně krátké a tahání-to-dolů-diskrétně pohybovat se stane váš tah.

15. Snaží se na každém jeden pár kalhoty, i když budeš pořád ty samé, ve stejném obchodě. „Jednou jsem dostala džíny na Forever21, která padnou jako ulitá, takže myslím, že budu prostě jít zpátky tam a vyzvednout další dvojice, aniž by se snažil je na prvním místě.“ Hahaha. Ne, nebudu, protože život takhle nefunguje. Pro všechny vím, že by se vešly jako ubrousek.

Napsat komentář