15 Věcí, které si Myslí, Že O Sprše S Tebou

Showering' /

1. Ach, skvělé! Jdu se podívat na nahou ženu. Všechno je lepší, když se díváte na nahou ženu, a to zejména, když budete muset udělat nějaké nudné, nezbytné úkol. Vsadím se, že úklid domu s nahou paní by být mnohem lepší, taky.

2. Možná budeme mít špinavé, než se dostaneme čistý, pokud víte, co tím myslím. Asi bych to neměla říkat nahlas. Když jsi nahý, jste již na půli cesty k sex. Svlékají je polovina bitvy.

3. Ona může také mýdlo, které části na zádech, nikdy nemůžu dosáhnout. To musí být alespoň čisté místo na celé moje tělo. Jsem medializovaný mít všechny své trhliny vyčistit. Skoro tak dobré jako sex.

4. Tato sprcha je ve skutečnosti trochu stísněné. Nemyslel jsem si to, ale je to v podstatě dvě nahá těla v prostoru menší než ponorka. Existují nějaké porno filmy, které se odehrávají na ponorce? Asi ne, ale rozhodně jsem kontrolu později.

5. Je mydlení navždy. Když se dostanu do pod vodu?

6. Já jsem třásl jako Leonardo DiCaprio na konci Titanicu. Je to tak chladné, když jste na vnější straně. Měla jsem se nikdy nedostal pod vodou v první řadě.

7. Měl bych jí pomoct umýt? Alespoň pak budu moct šáhnout na zadek.

8. ZASTAVIT NAŠTVANÝ NA MĚ PRO MYTÍ VAŠE PRSA TAK MOC. Jsem jen důkladný.

9. Zajímalo by mě, jestli je to divné, aby umýt pod prsama. Nikdy jsem si myslel, že se jim zvednout a umýt pod nimi.

10. Zkusím a pěnu … Skvělé, jsem v podstatě nelze umýt dolní části těla bez hraní hry twister s ní a riskovat, že si zlomím vaz. Nechci zemřít snaží dostat mýdlo v mém legpit.

11. Oh, myslím, že budu muset počkat, aby voda se použije znovu. Budu tu jen tak stát na něž v pěnu.

12. Stejně tak bych mohl umýt koule na některé více. Ne! Nejsem masturbovat. Jsem čištění moje penis.

13. Jak mnoho různých šampony má? Ona ani dát kondicionér?

14. Budu se pohybovat v pro polibek, takže se můžeme dostat všechny romantické jako Spiderman a Kirsten Dunst. VODA JE ODRÁŽEL SE OD NÍ HLAVU A PŘÍMO DO OČÍ. TAM JE MÝDLO V OČÍCH.

15. Prostě vypadni a nech mě tu zemřít. Vypadni a nech mě umýt oči. Oh, v pohodě. Všechny teplé vody je pryč.

Napsat komentář