15 Věcí, Které Ženy Si Myslí, Že O Trojce

1. „Oooh, výstřední.“ Jo, jsem pro cokoliv!

2. „Počkej, chceš mě podvést s Karen z práce?“ Díky za pozvání na večírek, kde si kosti dívka, která vždy nosí cool kostýmy, zatímco jsem se dívat do rohu.

3. „Budeme končit. Myslím, že se budu stěhovat zpátky k rodičům.“ Není třeba, aby mi ukázal ven. Děkuji za váš čas a uvidíme se, nebo cokoliv.

4. „Co když má Gisele abs a Beyoncé vlasy a Kate Upton kozy, a jen jsem vzlykala v rohu sám?“ A pak jsem skončit v Denny ‚ s na sobě tepláky a mumlal o tom, jak „byste měli nikdy mít trojku, děti,“ pro zbytek mého života.

5. „Počkej, to je její, že?“ Myslím, že asi nechceš chlapa. Nebo myslíte? A pokud ano, co to znamená?

6. „Vlastně, počkej, může to být chlap?“ Myslím, že tak dlouho, jak jsme v diskusi fáze, raději bych to být chlap, protože já bych jako extra penis a další dva muže, ruce dělají další muž věci.

7. „Kde jsou sakra máme najít třetí osobu, protože já bych umřít dřív, než to být někdo, koho už známe.“ Craigslist? Troud? Vážně jsem si vybírala třetí osobu se pro nás mít sex, nebo je to jen další z ty podivné sny mám po jídle příliš mnoho jahody?

8. „Rozhodně ne Vysoké Ohonu, zdá se, že ona by křičet na nás hodně. Jak se o Dívku, Která Vypadá dobře a stejně Jako Ona by Odejít Hned Potom?“ Hele, já jen chci, aby to být příjemný večer pro nás pro všechny. To je to, co trojka je, ne? Příjemný večer?

9. „Jak mohu požádat ji, aniž by znít jako děsivá žena, která žije v sexuálním doupěti v lese?“ Ahoj, Jennifer. Ti zdají krásné a jako někdo, koho bych obchodě. By jste snad užil sex s mým partnerem a mnou? LOL, tohle je tak divný!

10. „Oh, ona je tady, dovolte mi připravit rychlý sýrový talíř.“ Měli bychom si na chvíli, nebo jen právo na sex? Myslím, že to zní divně. Chtěl bych alespoň vědět, zda nebo ne ona moje vtipy předtím, než jsme se dotknout těla.

11. „Jak mám vědět, když jsem na řadě? Budete podej mi hůlku?“ A pak jednou jsem štafetu, kam mám jít? Zpět na osobu, která mi dala štafetu nebo můžeme otočit jako škatule, hejbejte se s nahotou?

12. „Můj partner líbá někdo jiný přede mnou.“ Je to v POŘÁDKU nenávidět?

13. „Jsem líbat někoho jiného před mým partnerem.“ Je to v POŘÁDKU takhle?

14. „Doufám, že jsi dobrý na rubikovy Kostky, protože netuším, kde se mé údy jsou.“ Mám jednu ruku ve 2 hodiny a jednu nohu v 7 hodin, takže prosím, pomozte mi, umírám tady.

15. „Wow. Měli jsme trojku. Trojka s sex. Sex s třemi z nás. Ve stejné místnosti.“ Nechceš zajít na brunch a nikdy o tom mluvit znovu? V pohodě. Mě taky.

Napsat komentář