15 Znamení, které Potřebujete Ukončit Vztah co NEJDŘÍVE

Víš, že když chlap buď prostě není tak do vás, nechce nic vážného, nebo nemůže dostat svůj život dohromady dost pro člověka a udělat z vás prioritou? Ale byl to dobrej chlap! Měli byste se držet kolem a dát tomu šanci! Ne.

Zde jsou 15 příznaků je třeba se dostat až na ten vztah, protože, a slyšeli jste to předtím, to je lepší být sama než v něco, co bude N O W H E R E.

1. On říká, „já nejsem připravená na vztah,“ ale slyšel jsi, „já nejsem připravená na vztah, ale když se snažíš bych mohl být brzy.“ Šance jsou, že nebude připraven kdykoliv brzy, pokud vůbec, a může být jen ztrácíš drahocenný čas aka 20 (nebo 30).

2. On vás vede. Cyklus jde trochu něco jako toto: On říká, že sladké věci, které vás udrží nadějný, ale pak, když ho potřebujete nejvíce, nebo ho požádat, aby jít domů na prázdniny s vámi, že je MIA nebo odmítne pozvání. Pokud se to stane jednou, možná, že má plány. Pokud se to stane více než jednou, budete muset zasáhnout tlačítko vysunutí rn. Nemůžu říct, jestli jste vedeni na? Zeptejte se své nejlepší přátele. Že jsem pravděpodobně mluvil o tom, jak Brad byl vedoucí vás na několik měsíců.

3. On říká: „Skoč!“ Říkáte, „Jak vysoko?“ Pokud je to diktátor ve vztahu, šance jsou, že to je blbec. Vztahy nejsou určeny k být jednostranný; měli jste si to vyříkat, nebo se rozhodne jim to spolu, ne ho nechat říct, kam jít a kdy. Jsi #BOSS(Lady) taky, tak se tak chovej.

4. Jste ohrožena své standardy, takže na něj sedí popis toho, co hledáte. Pokud se náboženství je pro vás důležité ve vztahu, neházej to z okna jen proto, že chlap, s kterým seš v současné době je ideál, který nenávidí církev. Tam je chlap, tam venku, kteří je ideál a miluje církev — nebo co je pro vás důležité — stejně jako ty.

5. Jste vždy balit tašku do spánku v jeho domě. Koho to zajímá, pokud máte spolubydlící a on ne, nebo jeho dům je větší než tvůj. Je to opravdu otravné, aby se vždy musím být ta, co se vláčí své věci do jeho bytu pokaždé. Takže pokud nechce, aby úsilí, aby spát na své místo, alespoň někdy, považují ho za bezohledný.

6. Jste se rozešli vícekrát pro stejný důvod. On to není připravena zavázat. V časech, jako jsou tyto, jsem se vrátit zpět ke knize, je To Tzv. Rozchod Protože je To Rozbité.

7. Jen on zasáhne vás, když jste po sexy IG nebo Snapchat. Ne.

8. Vždycky hledat výmluvy, proč že jsem ti neodepsala, nebo proč nemůže setkat. A ne vždy dávají smysl. Pokud máte pocit, že jste se zbláznil, že se chová podezřele. Také se to nazývá manipulování, a to je forma psychické týrání. GTFO.

9. On dělá poznámky o jiných ženách, je to vystoupení, když jsi s ním. „Je to horké,“ nebo: „ta holka je vážně můj typ.“ Samozřejmě tam jsou nádherné lidi na světě — muži a ženy — ale on to jen říká, aby váš obličej, aby vám dolů.

10. On vás srazí. On plive komentáře, které vás podceňovat, protože on je ten, kdo je opravdu nejistá. Pokud se vám opustit své místo, cítí hůř o sobě, než když jste se tam dostal, je čas se dostat ven.

11. Nikdy se vás na rande, a jen vás zve na víno a film na jeho místo. Nejsi hloupá. Víno a film je jen jiný název pro Netflix a chill, což je v pořádku jednou za čas, ale pokud je to tahání to všechno čas, neztrácej čas.

12. Vždycky má fotky s jinými dívkami, když jde ven a ty tam nejsi. Máte tušení, proč, ale cítí, že je třeba, aby bylo známo, že on může ještě vytáhnout holky. Nestojí za stres.

13. Náhle se rozešla s další holka jít ven s vámi. To by mohlo znamenat jednu ze dvou věcí: Že tě má opravdu rád a je to, nebo to je jméno jeho hru a šance se mohl otočit a udělat to samé na vás tak rychle.

14. Vždycky chce vyrazit v úterý večer po práci, když se nudí, ale nějak se nikdy nemůžu vás zařadit na pátek nebo v sobotu večer. Čas najít někoho, kdo může.

15. Vždycky začne srát, když jdou spolu ven. Zda má problém s číšníkem nebo nemůže zvládnout, jak nějaký chlap se na něj podíval v baru, můžete skončit s nešťastný čas, kdy můžete jít ven s ním.

Napsat komentář