15 Znamení, že Jsi taková Měkota

1. Dojíždění je boj, že je skutečný.
Navzdory skutečnosti, že jste naprosto přibitý „lokty, oči vpřed“ dojíždění představovat (a rozhodně jsi první na platformě), každý dokáže porazit vás na vlak. Každý. Jeden. Čas. Ale aspoň fakt, že jste vždy pozdě do práce vám dává tolik potřebnou edge chybí vám jako hračka.

2. „Žádný problém,“ je vaše oblíbená věta.
To říkáš pokaždé a pokaždé, když budete souhlasit, aby přítel ještě další prospěch — bez ohledu na to, zda skutečně chcete dělat, nebo ne.

3. „Nevadí,“ je váš go-na odpověď na každou otázku.
Víme, že nikdo nemá rád fence-sitter, a to zejména, když jste se rozhodli, zda chcete, aby červeného nebo bílého vína. Ale to je velmi těžké říci něco jiného, když si OPRAVDU JEN TO NEVADÍ.

4. Bojíte se o své nekrolog.
Co když to čte: „No, určitě se zdálo pěkné a příjemné“? Protože upřímně, kdo si pamatuje člověk, který nikdy houpal na loď? (Měl jsi docela štěstí, že neřekla, protože neexistuje žádný způsob, jak můžete dostat jeden z těch záchranných vest.)

5.Jsi snadno ovlivnitelná spotřebitele.
Nemocný a unavený z toho, že obrali o peníze-popadat corporation, které chcete zaujmout a poptávky(ish) se vrátíme 300 dolarů účet za telefon. Ale nějak si zavěsit o půl hodiny později uzamčena do drahé 24-měsíční smlouva, pocit zatraceně stydět.

6. Jste se naučili přizpůsobit.
V těchto dnech si opravdu užijete nejhorší čokolády v krabici, nejmenší plátek dortu, a spálil pečené brambory. Jemnější věci v životě jsou všechny tvoje.

7. Dáte hodně na charitu.
Je pravda, že ne vždy dobrovolně. Ale jak se ostatní řídí, aby se zabránilo lidem s deskami? A vůbec, je to docela fajn vědět, že jsi teď sponzorem několika dětí v daleké Etiopie.

8. Stěžování je z pořadu jednání.
Když jste prezentovány s špatné jídlo v restauraci, místo trvalé hrůzy o možnosti podat stížnost, můžete vidět jako nádherný twist na váš večer. Ne, vážně, nečekané oyster talíř je šance vidět, jak s alergií na měkkýše, opravdu jsou. Vzrušující.

9. Přátelé s výhodami, je v podstatě váš život.
Nebe chraň, jste se neuvěřitelně vlezlý návrh, že skutečně označit pravidelný sex s chlapem, co tě opravdu rád. Nic říká, že se to neprožívat, jako neustálé úzkosti a pravděpodobně trvalé poškození sebevědomí.

10. Nemůžeš říct, že ne. Na cokoliv.
A to je přesně to, jak můžete skončit strávit noc v baru s kamarádkou, že se vám nelíbí. Není dostatečně bezohlední na to, aby řezané ven, nebo nechat věci mizet, ty jsem shromáždil docela velký dav, takže váš společenský život jeden dlouhý „dohnat.“

11. „Jsi jejich oblíbený chůva.“
Samozřejmě, že jsem. Kdo jiný jim umožňuje sledovat American Horror Story, umožňuje jim pít plechovky coca-Coly, a pak platí jim jít spát?

12. Můžete jít ven hodně.
To, co začíná jako tichá noc v nějakým způsobem změní na velký večer ven, působí jako váš nejlepší přítel je parťačka v klubu, když vše, co bych původně snil o tom byla carb-fest pod peřinu.

13. Vaše duševní zvíře je stínka.
Je to okouzlující? Opravdu ne. Ale to může stočit do klubíčka při sebemenším náznaku konfliktu nebo konfrontace, která je v podstatě nemesis z hračka a musí být za každou cenu vyhnout. Také, docela jistý, že to žije někde v dolní části potravinového řetězce, což zní dobře.

14. „Já nebudu pít dnes večer“ bude jen někdy být marné lež.
Alkohol jde ruku v ruce s tlakem vrstevníků si prostě nemůže zvládnout. „Oh, já to věděla,“ říkají všichni, když se sklenkou vína v jedné nervózní polknutí. Myslí si, že vyhrála, a nepochybně mají.

15. Psí oči práci příliš dobře na vás.
Proto, váš pes je teď tlustý diabetik a je to všechno tvoje vina.

Napsat komentář