15 Znamení, že Jste Nudit s ním chodíš

1. Nemáte trému, když mu texty. V polovině-den „co děláš?“ dostanete v práci měli, aby vaše srdce zpívat, nebo alespoň dát nějaké milující pochvy-bolest.

2. Se ti ulevilo, když mu zruší rande. Protože když jste upřímní sami se sebou pocit, že zůstat v posteli a jíst Pšeničné sušenky s vaší kočkou.

3. Sex je rutinní a jednostranný. Obecně vám jen trochu hvězdice, dokud to neskončí.

4. Jste ochotni kauci na data, pokud jste unavení, nebo dokonce se na to necítím. Oproti vzdorovat bolesti hlavy nebo vyčerpání, protože jste umírající vidět vole—, protože budete vědět, že jste to udělal předtím.

5. Důsledně doporučuji film data, takže si nemusíte dělat rozhovor. OK, tak jsem to naplánoval tak, že můžeme jít rovnou od 9:10 hod. promítání Zmrazené do 11:40 představení 12 Let V řetězech. Pšššt.

6. Nemusíte myslet dopředu, např. „V létě si můžeme grilování na střeše.“ A když říká věci jako to, že jste buď necítím nic nebo trochu weirded ven.

7. Nemusíte dokonce domnívají, sprchování nebo holení předem. Jestli mě má rád, že se moje strniště a mastné vlasy! (Jako protiklad k dělá dvě hodiny dlouhý zkrášlovací rutiny, než rande s někým, kdo se vám líbí hodně.)

8. Budete nosit stejné oblečení, oblečení do práce, na rande. Plus dojíždění tenisky.

7. Ty sotva mluvit o něm se svými přáteli. Pokrčil rameny.

8. Když mluvíte o něm, je to proto, že ho vytáhnout. „On je v pořádku.“

9. Nechcete přijít při sexu a ani se neobtěžoval mu to říct. Můžete také neobtěžuj se říkat mu, že tvůj klitoris je v podstatě tři státy dál od místa, kde si myslí, že to je.

10. Jedním z nejdůležitějších faktorů ve vašem vztahu je skutečnost, že jste byli schopni využít jeho HBO GO heslo. Jste tak trochu mít vztah s ním, aco je důležitější, Rust Cohle.

11. On zavádí vás na své přátele s vaše jméno, vy jste ho představit svým přátelům jako „můj přítel [Jméno].“

12. On vám řekne, že odjíždí na týden a budete nadšeni. Jsi tak ráda, že mám zpátky svou svobodu, i když krátce.

13. Byli jste zkoušeli rozchod řeč. Ne nutně vědomě, v zrcadle, ale rozhodně sčítání nějakých důvodů to ukončit.

14. Jste naštvaný, že budete muset hloupé věci pro něj. Pokud se vám líbil ho, řekli byste, že to bylo docela roztomilé.

15. Důsledně je třeba vytvářet chemie tím, že málo pije. Bez nich, je to afektované a trapné.

Jak Se zbavit Někoho, kdo Jste Nedbale Seznamka

Foto Úvěru: Netflix

Napsat komentář