16 Nejlepších Věcí, O Datování Starší muž

Getty/Lauren Ahn

1. On může růst non-nerovnoměrný-ass vousy. Což je samozřejmě lepší než nerovnoměrný-ass vousy.

2. Nevypadá jako nedospělý s jeho košili. Pokud existuje jedna věc, Magic Mike, kluci se mohli dozvědět z Austin Powers, a to, že nic říká, „jsem muž sex-s věkem,“ docela jako chlupatou hruď.

New Line Cinema

3. Vlastní vysavač a ví, jak ji použít. Oooh, jo, práce, která čalounění přílohu, která jste četli v Miele manuál.

4. Dostal žárlivý dávno. Každý chlap přijde k poznání, že je žárlivý z vašich kamarádů právě z něj dělá smutný a ubohý. Někteří lidi prostě přicházejí do tohoto poznání dříve, než ostatní *kašel*Jason*kašel*.

5. Ví, co chce a nechce ztrácet čas, pokud nejste. Jsi nechtěla být s tím klukem, který chtěl „přírody“ stejně. Jeho jméno je Todd, a vy neměl nic společného.

6. Nebude mít nervové zhroucení o setkání s rodiči. On se setkal s rodiči.

7. Bonus: nejspíš si spolu s rodiči lepší, protože je malý (malé!) trochu blíže k jejich věku. Ne že by byl starý, ale bude rock, Hendrix se svým otcem v jeskyni, a ne cítit moc divné.

8. Ví, jak jít dolů na ženu. Vysokoškoláci jsou hrozné na vagíny. Díky patriarchát, ženy, naučte se ovládat orál brzy v jejich sexuálním životě (někdy dříve, než oni dokonce přijít o panenství), ale chlapi obvykle nemají přijít na to, že ženy chtějí, aby jejich vagínách olizovala až do jejich poloviny 20. let. Praxe dělá orgasmus, nebo jak to říká.

9. A on ví, že vagínách většinou nevypadají jako dva nepoužité Růžová Perla gumy a zápachu, jako je Vana a Tělo Funguje vanilka. Když viděl, více než dvě vagínách, ví, že každý je krásný a jedinečný orchidej a on nebude váhat, aby váš kompliment.

10. On na to sere pokud si neholil za pár dní. Naštěstí, většina kluků vyrůstají z bytí na Nohou Vlasů Policie v jejich polovině 20. let. Když je jim 27, mohly by být spíš s sexy Chewbacca pro všechny se starat. (Ve skutečnosti nejspíš by do toho. On je velmi vzrušený o nové Star Wars filmu. Možná ne, aby to.)

11. Tam je lepší šance, že je to husky. Někteří říkají, že „táta bod“, já říkám to husky. Buď jak buď, starší muži jsou více pravděpodobné, že bude nejpohodlnější přitulit, které jste kdy měli.

12. On je tak roztomilý s dětmi. Už jste někdy viděli rané-twentysomething chlap podal dítě? Drží ho ven z jeho těla, jako by měl ztuhlé trochu Tyrannosaurus ruce a dítě tam visí jako, „Kdo to, kurva, podal mi pivo-dýchal sociopat v cargo šortky?“

Skutečné záběry dítě drží vysokoškolák. Disney

Starší kluci mají pravděpodobně neteře, synovce, nebo sousedovic děti v tomto okamžiku, a může komunikovat s dítětem v normálním způsobem. A sakra, je to roztomilé.

13. Nechce se snaží dostat pryč s ne, že používá kondom. V jeho letech seznamka, on to asi nebyl s ženou v průběhu těhotenství a nyní plně chápe hodnotu plánování rodiny.

14. Má své vlastní přátele a práci a koníčky a plán. I. e., nechce být jedním z těch lamewads, kteří lpí na svého přítele skupiny a sedí kolem domu, jíst Sušenky a čeká na vás přijít a sledovat filmy s ním. Ne, že tam je něco špatně s Cheez-Jeho, ale nikdo nemá rád, že se drží.

15. Třídenní pravidlo je mýtus něj. Pokud tě má rád, proč by se měl vyhýbat, dokud to je považováno za společensky vhodné, aby text? On je Starší Muž a jeho posílání sms zpráv nezná mezí. Ne, těšit se můžete na text z něj buď další den, nebo nikdy.

16. Ale pokud máte pravdu jeden pro druhého, můžete se na něj spolehnout, že Jack na vaše Růže. Myslím, že bude věrný až do konce. Ne, že zemře při strašné nehodě lodi týden poté, co začnete chodit. Možná, že Noe do své Allie je lepší srovnání zde.

Napsat komentář