16 Věcí, Které Se dostanou PŘÍLIŠ REÁLNÉ ve svých Pozdních 20s

1. Když děláte vaše daně jdou od vstupu na pět řádků info do H&R Block webové stránky na hacking si cestu ven z hromady účtenek s mačetou. Docela jistá, že Avril Lavigne napsala „Složitý“ o tom její daně v její pozdní 20s.

2. Váš kompletní neschopnost strany. Pamatuji si, když jste začali pregaming v 10 hodin a šli o půlnoci? Nyní pregame dokončuje svou práci, takže můžete opustit kancelář na čas a uzavřít svůj účet na 11.

3. Kocovina. Co je to prokletí?!?!?!?!?!

4. Den Make-up a Noc Make-up. Alternativní název: Tam je Žádný Způsob, jak v Pekle jsem strávil 20 Minut na Tekuté Vložka, Pokud je Šance, jdu si lehnout.

5. Touha žít v klidné čtvrti a koupit Pottery Barn hovno. Právě jsem dostal postel sukně!

6. Vaše potřeba, že zástěru z Anthropologie. Z nějakého důvodu, na své 26. narozeniny, hluboce zakořeněnou touhu po cutesy domácí zboží se začala pěstovat ve své duši.

7. Ani jeden víkend se projít bez svatbě být, nebo jít do. Měli jste na rock-papír-nůžky, pro které svatbu přítele bys jít na Memorial Day víkend.

8. Množství práce je nyní trvá jen udržet svůj život běží. „Volný víkend“? Více jako „čištění-obchod s potravinami-nakupování-konečně-dělá-prádlo-e-mailem-třídění-vaše-příjmy víkend.“

9. Rozluštění vašeho 401(k). A následně panikařit pokaždé, když se něco stane na akciovém trhu.

10. Děti: jakmile je věc vás a vaše přátele sledoval, jak za peníze, nyní co vaši přátelé jsou sami tření.

11. Byl vyděšený zprávami. Tyto průzkumy o tom, kolik to stojí vychovávat dítě náhle cítit mnohem reálnější (i když nejste připraveni mít dítě, ještě dost).

12. Museli aktivně se snaží zůstat na stejné hmotnosti. Pryč jsou dny, o půlnoci tyčinky máčené v tekuté máslo.

13. Obav o své budoucí krku. Kdo věděl, že tam bylo tolik retinol produkty pro krky? Jste nikdy ani nenapadlo o krk, ale teď jste docela jistý, že budete skončit s L. a. tvář a Oakland kořist Las Vegas krku.

14. Žijí v bytě, tak dlouho, začnete se bát, že budete nikdy mít skutečný dům s více než jedním zavírání dveří. Milovat své jediné dveře, protože to bude vaše poslední.

15. Intenzivní agrese pozdě-twentysomething datování trhu. To se jen otočil od zábavné a ležérní KREV.

16. Uvědomil si, že všechny ostatní dospělí si myslel, že má jejich sraček co do činění s všechny stejné věci jsou. *Zpívá „We Are the World.“*

Napsat komentář