17 Věcí, Které Kluci Myslí O Sprchování S Tebou

Pokud budeme skákat do sprchy na nějakou zábavu (a to i tehdy, sex ve sprše by mohla být trochu přeceňuje), sprchování s partnerem skončí 10 sekund obdivovat je nahý … a 10 minut rozpačitě manévrování kolem nich ve sprše. Sprchování společně je vždy zábava, ale logisticky je to jako jít do telefonní budky se svým partnerem a užívat off všechny své šaty: je To prostě není praktické.

1. Takže chceš říct, že jsem si do sprchy a podívej se na mou partnerku nahou? Sprchování je nuda, ale sprchování s mou nahou přítelkyni, bude to jít mnohem rychleji. Pokud budeme mít sex. V takovém případě budeme mít další minutu, další minutu a 30 sekund, pokud víš, co tím myslím.

2. Ano, chápu, že v tomto případě jsme se jen sprchovat spolu, protože jsme pozdě a to dává smysl, čas od času-uložení pohledu. Ne, nemám potřebu se podepsat právní smlouvu předem říkat, že nebudu mít s tebou sex.

3. Oh, ty jsi už masírovat pokožku hlavy s tím, co se zdá být celý šampon láhev. Myslím, že ne na sex pak, pokud jste opravdu dostat zaslepený suds při pohlavním styku.

4. Proč máte devět různých šampony? A proč všichni v lahvích, které vypadají, jako by byly navrženy pro pohádkové bytosti? Oni jsou tak malé. Jak jsou tyto nejsou považovány za cestovní velikosti?

5. PROČ JSTE ŠKRÁBÁNÍ VRCHNÍ VRSTVU KŮŽE? Co je to? Používáte rock na vaše tělo? Já jen … jen jsem si na moje mýdlo?

6. Ne, já nejsem snaží podněcovat teď nic. Nesnažím se třít proti vám, je to jen, že jsme v malé sprše.

7. Jen se musím trochu zmáčknout tady… Oh, sakra. Teď jsem přitisknuté na studené dlaždice, a to je, jako bych třením proti sobě obří ryby.

8. Oh, počkat. Jen jsem si uvědomila, že mám někoho, mýt se, že zvláštní místo, které jsem nemůže dostat. Ona může zcela umýt záda, a mám konečně pocit, že jsem vyčistil celé tělo, aniž byste museli přemístit rameno.

9. Je mydlení navždy. Jak to může dostat, že mnohem pěnu na její tělo? Tohle je neuvěřitelné.

10. Mrznu. Když to bude zase hop ve sprše?

11. PROČ JE VODA TAK STUDENÁ? Otočil jsem to. Ne, tohle není „doslova hoří“, protože jsem stál pod ní a ani nechci mít popáleniny třetího stupně.

12. Já pořád nechápu, proč jsem nahý a vy jste nazí … a nic zajímavého se děje. Pokud jste řekl, 14-rok-starý mě, „Jednoho dne, budeš sprcha s nahou ženskou a ne dotknout se jí prsa, protože jediný důvod, proč jste se sprchovat společně, je, že jste pozdě na svatbu,“ 14-rok-starý mě by to bylo jako, „Jo, jasně,“ a pak, že bych odejít jít masturbovat, protože to je všechno, co jsem udělal na 14.

13. Skvělé. Já jsem šel z postavení mimo vodu, aby se museli stát tak blízko sprchou že všechna voda se nalévá do očí. Tohle je to nejhorší z obou světů. Je to jako být na Nickelback koncert, protože bez ohledu na to, kde stojím, je to hrozné a já to nenávidím.

14. Tyto vůně jsou tak silné. Budu smrdět jako holka? CO KDYŽ NĚKDO SMRDÍ MI, KDYŽ JSEM NAKUPOVAT POZDĚJI A DĚLÁ SI ZE MĚ SRANDU?

15. Tuto houbu je život-měnící. Je nějaký způsob, jak bych mohl dostat jeden z těchto aniž by někdo viděl ji koupím? Můžu si ji koupit anonymně on-line? Sejdeme se na parkovišti a můžete předat houbu?

16. PROČ MÁTE DEVĚT RUČNÍKY? Mám jen jeden, ale je to obří osuška, které jsem použít jako sprchový ručník. Je to ekonomické.

17. OK, užijte si dělat, co trvá tři hodiny v koupelně. Jdu sotva ručník off a házet oblečení přes mé stále mokré tělo.

Napsat komentář