18 Věcí, Všichni Muži Si Myslí, Že Jsou Mužné

Lumberjack' /1. Vousy. Chlupatost je v podstatě jiný výraz pro mužnost. Plnovousy znamenat, muži mužnější. Jediný čas, kdy dva kluci, kteří se navzájem neznají, bude platit další kompliment je, jestli je to v souvislosti s impozantní vousy.

2. Velké psy. Kdybychom mohli, tak bychom vlastní vlci a jezdit kolem nich. Bohužel, je to nelegální, takže obří psy jsou další velká věc.

3. Aut. Velký, hlasitý svalové auta, které jelo na plyn a jet rychleji, než bychom kdy je třeba řídit se dostat do supermarketu, aby vás vyzvednout nějaké tampóny jsou vrcholem mužný dopravy. A také, je to reprezentace našeho penisu.

4. Zbraně. Střelba zbraň prostě cítí dobře. Větší a hlasitější, tím lépe, protože jsou to reprezentace našeho penisu.

5. Steaky. Možná je to proto, jíst velké červené desky z masa nám připomíná naše prvotní, predatorial předků pronásledování kořisti přes džungli, ale jediná věc, mužnější než steak je dva steaky.

6. Kožené bundy. Vinu James Dean a Indian Jones pro tento jeden.

7. Boj. Boj nám umožňuje ukázat, jak velký a silný jsme, což je důvod, proč jsme se vyzkoušet a dostat se do bojů nad nejhloupější věci možné. To nám umožňuje ukázat všem, kdo je větší a silnější a lepší na boj nad tím, co úroveň hlasitosti TELEVIZORU by měla být v současné době na.

8. Fotbal. Parta chlapů popadl na spoustu jiných chlapů a dostat se do krčí a tak. To je mužnější než baseball.

9. Výbuchy. Výbuchy libovolné velikosti povodní náš mozek je dopamin, ale čím větší, tím lepší. Jsou to reprezentace našeho penisu.

10. Bruce Willis. Muž z Die Hard. Také, je to reprezentace našeho penisu.

11. Budování něčeho. Kterým věci dělá nám zdá dokonalý. Jsme ještě vyrovnat, dávat dohromady Ikea nábytek s zašívání plot nebo budovy srub, i když sruby nikdy přišel s kartami, pre-frézované kusy a pokyny.

12. Dřevorubectví. Nejmužnější profesi možné. Jíst slaninu, rostoucí vousy, sekání obří věci sekerou (je to reprezentace našeho penisu), a těžkou-zvedání.

13. Flanelové. Když nemůžeš být dřevorubcem.

14. Je dobré se na něco hloupého. Jsme konkurenční chyba. Kdo vypije nejvíce piva? Kdo může jíst co nejvíce kousky pizzy? Nezáleží na tom, jak špatně se dostaneme později, tak dlouho, jak jsme zvracení jako champions.

15. Whisky. V dřevorubectví likéry.

16. Muž jeskyně. Naplníme těchto místech se s nejdrsnější věci, které můžeme: obří Televizory, sportovní memorabilia, kegorator, a pak jsme přišli sem a jen mít dobrý plakat. Právě jsme se nechat to všechno ven.

17. Doutníky. S obří, kouřové doutník v ústech násobí mužnost, co děláme desetinásobně. Také, je to reprezentace našeho penisu.

18. Házení GPS se z okna. Můžeme si na tomto místě jsme nikdy předtím jen tím, že navigace s aktuální polohy slunce na obloze a náš penis. A i když se nakonec, aby nás zastavit a zeptat se na cestu.

Napsat komentář