19 Problémy Pouze Lidé, Kteří Nenávidí Bary Pochopit

1. Proč je všechno tak lepkavé? Je někdo, čištění toto místo? Ne? OK.

2. Lidi, nevíte, jsou neustále dotýká se vám líbí, že je to normální. A vše, co chcete udělat, je punč nich a křičet, „Dost!“, ale místo toho jste jen předstírat, že to je v pohodě a pak se 14 sprchy, když se dostanete domů.

3. To je jen legrace, aby se tam, když jste již opilý. Půjdu do baru, střízlivý je jako vejít do obchodu s potravinami bez jídla, jen smutný budovy čeká na účel.

4. Sledování lidí, předstírají, že píšeš spoustu lidí, když opravdu jsou jen zíral na své telefony. A já vím, že to dělají, protože to dělám taky.

5. Musíte squat, když jste čůrat, protože sedadla jsou vždy zahrnuty v moči tisíc lidí. Mohl bych psát celé dny na peklo, které je bar, koupelna.

6. Nemůžete přestat myslet na to, jak budeš tisíckrát větší pohodlí doma, zabalené v fleece sledovat Netflix na vašem ipadu. Možná s kakaem. A žádní lidé. Bez lidí navždy. Ahhhh.

7. Hudba je vždy špatné. A i když je to dobré … jen si dělám srandu. To není nikdy dobré.

8. Každý rozhovor je nesmyslné a trvá 12 sekund. „Je to tady bláznivý večer!“ „Jo je!“ a pak už nikdy vidět, že osoba znovu ve svém životě.

9. Všichni jste tam s sms jiných lidí o tom, když se ukáže. Místo, oh, já nevím, při pohledu na svou tvář a rozhovor s vámi.

10. Lidé, kteří umístěte kurzor do řádku, takže to dělá to nemožné pro vás k pití. A oni už mají čtyři piva. Ty vole, najít roh.

11. Vždycky jsi buď křičet, mluvit s někým, nebo napínal slyšet někoho. A v určitém bodě, oba jste jen vědomí, že nikdo neví, co druhá osoba říká, takže si jen kývnout na sebe. Jeden čas jsem se musel opřít tak daleko říct, můj přítel je přítel něco, protože on nemohl slyšet mě, že moje rty ho jen škrábla, takže to vypadalo, jako bych ho políbila, když mluví. Jsem stále není u konce.

12. Startovní kartu a zapomněl kartu v baru. Ano, chtěl bych odejít z mé platební karty tady, zatímco já jdu úplně na sračky a pak také bych chtěl být zodpovědný za to připomenout, aby si to zpátky od vás ve 3 hodiny ráno, když jsem sotva může stát. Myslím, že to bude fungovat dobře.

13. Snaží se přijít na to, jak sedět na barové židli. Je to dosažitelný cíl? Jste buď příliš krátké nebo příliš vysoký, a pak můžete skončit v podivné pozici jóga není jóga pozice, protože pozice jógy pomoci své tělo a barová židle-sedací pozice pravděpodobně v důsledku skoliózy.

14. Když si to tam užíváš a najednou nějaké události spustí jste nevěděli. Skvělé, teď jste v baru drobnosti. A nemůžeš odejít, protože budete muset přesunout své tělo a kdo se cítí jako dělat, že někdy?

15. Není žádné dobré místo, kam položit kabelku/kabát/šátek. Budete vždy ztratí jednu rukavici. Vždy.

16. Tam bude vždy existovat lidé, bít na vás, když nechcete, aby jim, nebo lidem, ne bít na vás, když budete chtít. Je to jako nepsané pravidlo. Pokud jdete někam, a každý, kdo narazí na vás je fantastické a žádné nechutné příšery hit na vás někdy, co bereš? Bylinný doplněk? Feromonový sprej? Prosím, podělte se.

17. Bůh vám pomůže, pokud váš telefon zemře. Pak budete muset být trapné, že nabíjení telefonu toto je v rohu. Můžete se pokusit předstírat, že to není tvůj telefon a ty jsi jen seděl vedle ní, ale lidé vědí.

18. Jste vždy předpokládat, že pokud jste jít na jinou, lepší bar to všechno změní. Takže jdete, a budete si uvědomit, všechny vás změnila svou polohu. Všechno je to nejhorší, tam taky.

19. Pokud jste i trochu střízlivý, vůně je nechutné. Jako prošlé řepa v staré boty na slunci. Pokaždé, když.

Napsat komentář