19 Věcí, Které Jste Nikdy Věděl O Líbání

1. Jste cvičil své líbání postoj v děloze. Dvě třetiny lidí naklonit hlavu doprava, když se líbají. Je zvláštní, že tento zvyk můžete vyzvednout předtím, než jsi se vůbec narodil, podle Zdraví Žen. Většina plodů naklonit hlavu doprava, zatímco v děloze, stejně. Takže to vypadá, že začnete cvičit docela brzo.

2. Líbání může určovat osud vašeho vztahu. Páry, které jsou opravdu dobré na to, aby spolu mají tendenci mít zdravější vztahy, podle Sheril Kirshenbaum je Věda o Líbání. Takže pokud nemůžete dělat bez nutnosti argument, no…, že by měl něco říct.

3. Líbání uvolňuje endorfiny a oxytocin. Dělat se bude, aby vám pocit, šťastný a pozitivní, a méně zdůraznil.

4. Vaše rty jsou skutečně citlivější, než to vaše nádobíčko. To je součástí důvod, proč jsme rádi líbání tak moc. Naše rty jsou super-citlivé podle Krista A Kvetou. Máte spoustu nervových zakončení ve rtech: přibližně 10 000. Klitoris má pouze 8000 dolarů.

5. Líbání je zdravé pro vás … můžete žít déle. Různé studie ukazují, že páry, které polibek pravidelně mají tendenci žít déle. Ještě polibek na rozloučenou, než práce má obrovské výhody. A ne, to neznamená, že teenageři, kteří jsou neustále dělat v obchoďáku budou nesmrtelný.

6. Open-mouth líbání převody testosteronu. Kluci pohybovat směrem k open-ústa líbat rychleji. To může skutečně „sdílet“ jejich testosteronu, což může zvýšit jejich partner je libido, podle studie provedené na University of Albany.

7. Francouzi neměli termín „francouzský polibek“ až do roku 2013. Podle Associated Press, Francie právě přidali termín galocher jejich slovníky před několika lety, i když francouzské líbání byl propagován po Britských vojáků viděla, jak vášnivě se líbal při návštěvě během World Válka I. To bylo také kdysi známý jako „Florentinský polibek“.

8. Výměnu 80 milionů různých mikrobů, pokaždé, když polibek. Studie zveřejněná v Časopise Microbiome zjistili, že exchange 80 milionů mikrobů, kdykoli budete líbat někoho nového. To je více než 77.000 různých mikrobů najdete na veřejných záchodech. Páry, nicméně, mít více mikrobů společného, protože v souladu líbání znamená, že nakonec seznamte se šťastný mikrob střední.

9. Ale to zvyšuje váš imunitní systém. Že stejná studie zjistila, že vyměňovat mikroby skutečně pomáhá váš imunitní systém, takže příští chladném ročním období je nejlepší, aby nápoj pomerančový džus a francouzské každého, koho potkáte.

10. Líbání je pryč a ven z módy. Podle Psychologie Dnes, nejstarší známé zmínky o (non-romantické) líbání se datuje do pátého století před Kristem. Erotické líbání poprvé zmíněno v Kama Sutra, ale pak to vypadlo stylu po pádu Říma. Lidé se začali líbat znovu v 11. století, kdy „námluvy“ se stala populární.

11. Nejdelší polibek na záznam trval 58 hodin, 35 minut a 58 sekund. Přemýšlejte o tom, že světový rekord příště uvidíš nějaké hrubé PDA.

12. Studie z líbání se nazývá philematology. Zní to hrubé.

13. Můžete získat mono a herpes prostřednictvím líbání. Jsou to dva z mála nemocí, kterou lze šířit prostřednictvím líbání, ale nejsou exkluzivní k líbání. Mono můžete získat přenášen přes kašel a kýchání. Herpes může být přenášen přes orální, anální a genitální sex.

14. Ne všechny kultury polibek. Mnoho kultur nechtěl políbit navzájem na rty, dokud se Evropští průzkumníci představil jim to. Inuité skvěle třel nos a ucítil navzájem tváře. Některých kulturách Středního Východu a Asie stále dívat se dolů na líbání na veřejnosti.

15. Tam je důvod, proč nevěsta a ženich líbat na svatby. Podle Líbání Křesťané Michael Philip Penn, líbání používá k být prostředkem k podpisu smlouvy.

16. Lidé nejsou jediná zvířata, která políbit. Krávy, ptáci, veverky a dokonce i hlemýždi také políbit, i když šimpanzi jsou jediná zvířata, jejichž polibky se podobají lidské polibek. Všechny ostatní vypadají jako nepříjemné dotýkání tváře.

17. Francouzské líbání používá 34 obličejové svaly. Zatímco rychlý polibek používá pouze dvě obličejové svaly, hluboký, vášnivý polibek využívá všech 34 svalů v obličeji.

18. A to může spálit až pět kalorií během několika sekund. Takže pokud jste se 10 hodin, můžete přeskočit posilovnu.

19. Vášnivý, hluboké polibky udělat lepší práci, jak se dostat vás v náladě. Je to proto, že zvýšit váš krevní tlak a aby vaše srdce bít rychleji, podle Dr. Ava Cadell. Posílá krev přes vaše tělo, které dělá to pro vás jednodušší se dostat nadšeni.

Napsat komentář