20-minut cvičení doma na každý den

Tento 20-ti minut domácí cvičení je ideální, protože to pomáhá udržet vaše zdraví, být fit a snížit podíl tuku.

Cvičení začíná zahřátím a pak následuje 8 cvičení s vlastní vahou, jehož cílem je posílit tělo a spalovat tuk. Tyto cviky by vám měly pomoci ke zlepšení kardiovaskulární kondice a svalová vytrvalost. Každé cvičení provádět tak intenzivní jako je to možné, a pak zbytek 30 sekund před přechodem na další. Ujistěte se, že budete cvičení provádět správně (zejména v hip mosty a podmínky). Dýchání provedení je vždy plynulý a to tak, že při výkonu vydychujte a při vydání nadychujte. Toto cvičení je také skvělý způsob, jak se připravit na složitější typy školení.

Džoging v místě po dobu 3 minut

Je to jednoduché, džoging na stránky, které nemusí být intenzivní, takže se nemusíte dát vaše kolena příliš vysoko. Jeho úkolem je trochu warm up před hlavní cvičení.

Jumping jacks 50 opakování

Za prvé, stát rovně, s nohama dohromady a pak jednoduše přejít, a šíří nohy do stran trochu širší než šířka ramen a současně zvedněte ruce nahoru. Pak se vraťte do výchozí polohy.

Skracovačky 15 opakování

Lehněte si na měkkou podložku a nohy pokrčte v kolenou, tak že zvierali pravý úhel. Ruce si prekrížte na hrudi, nebo spojte za hlavou. Jako první začíná s pohybem hlavy, pak zvedněte paže a jako poslední trupu. Vyhněte se položeniu hlavy k hrudníku (jako náznak, můžete použít pohled na jeden konkrétní bod výše). Během pohybu držte záda přirozeně zaoblené. Při návratu do výchozí polohy nepoložte hlava na podložce, protože by jste tím, že uvolňuje svaly, což by snížilo účinek celého cvičení.

Most, 10 opakování

Lehněte si na záda na podložku. Pokrčte kolena a chodidla spojte se zemí. Ruce nechte volně podél těla. S výdychom pomalu zvedněte pánev vzhůru ke stropu tak, aby vaše ramena, boky a kolena tvořily přímku. S nádechem pak nahradit zadek zpátky na podložku.

Výstupy na židli po dobu 1 minuty

Postavte se před židli, nebo proti plochou ľavicu. Levou nohou stojí na palubě. Tlačit na střed pracovní nohy a tlačit tělo směrem nahoru na lavičce a dolů zostúpte v opačném směru.

Naopak skracovačky 15 opakování

Lehněte si na podložku s rukama pod zadek. Zvedněte nohy ohnuté tak, aby stehna zvierajú v pase pravý úhel (kolmo k zemi). Udržet záda z pritlačený na podložku a zvedněte pokrčené nohy směrem k hlavě, do zadku odlepí od podložky. V horní poloze na chvíli vydržte a pak se vraťte do výchozí polohy.

Horolezec po dobu 1 minuty

Cvičení začíná v pozici dřepu s rukama opretými na zemi. Z této výchozí polohy preskokom vystrite jednu nohu dozadu (druhá noha zůstává pokrčená pod hrudníku). Po nárazu, znovu preskok a nohama změna pozice.

Kliky 15 opakování

Lehněte si na zem tak, aby vaše čelo bude zaměřena na to. Ruku umístíte od sebe trochu širší než šířka vašich ramen. Podlaha by měla být dotýkají pouze dlaně a špičky nohou (pokud je pro vás tento typ kľukov obtížné, můžete se dostat dolů na kolena). Pomalu krčením ruce v loktech spustit dolů, a pohyb je pouze v diagonále a lakťovom kloubu, pak tělo tiskové vystretím ruce do původní horní polohy.

Angličáky po dobu 1 minuty

V počáteční poloze, stát vzpřímeně. Pak dynamicky přesunout na pozici knoflíku. Udělat kľuk a pak se vrátit nahoru výbušnou rozbušku střelby pohybu, a pokrčte nohy, a dostat je v přední části hrudníku tak, že jsou pak z pozice dřepu vyskočili co nejvyšší.

Jeden tento obvod, měli byste trvat 10 minut, a proto se obvody dva, které bude poskytovat délka přípravy 20 minut. Začít běhat v druhém kole, nepotřebujete cvičení, protože některé cvičení, budete trénovat trochu déle. Toto cvičení byste měli být schopni provádět každý den. Pokud chcete zvýšit svou kondici a vypálit maximální množství tuku, tak vám doporučuji tento trénink trénovat dvakrát denně a to ráno před prací a večer.

Zdroj video: www.youtube.com zdroj foto: flickr.com Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Ako robiť kardio, aby šli kilá doluJak dělat kardio jít kila dolů

Pokud jde o hubnutí důležité, co kardio aktivitu si vybrat?

Ako si dať do tela silovým tréningom?Jak si dát do těla silovým tréninkem?

Většina lidí, i když chodí do posilovny, ale ve více než jedné příležitosti, případ řeší pouze neefektivní behaniu do pasu a cvičení na strojích.

kettlebellKettlebell trénink pro celé tělo

Kromě posílení tohoto řešení mohou být použity ke zlepšení celkové koordinace těla, například při terapii některých druhů onemocnění.

Anketa Jak a kde nejčastěji cvičíte?

Sám doma. Sám nebo se svými přáteli ve fitness centru. Sám pod vedením trenéra. Preferuji skupinové cvičení pod vedením instruktora. Jsem využít služeb virtuální trenér. Je to různé podle toho, co mám právě chuť.

Celkem hlasovalo: 433

Napsat komentář