20 Otázek, Které Byste Měli Požádat Svého Partnera, Než Mají Děti

Knocked Up screenshot' /Getty | Maria Horn

1. Co se stane, když nemůžu otěhotnět hned? Možná budete chtít podívat do přijetí okamžiku, kdy jste hit roku-z-pokusu-bez-úspěch značky. On, na druhé straně, může očekávat, že sledovat každý léčbu neplodnosti, aby si biologické dítě, bez ohledu na náklady. Budete zřejmě chtít diskutovat — a v ideálním případě dostat na stejnou stránku, na tyto obtížné, ale zásadní rozhodnutí.

2. Jak podporujeme toto dítě? Možná, že jste oba vždy pracovali, ale jeden z vás doufá, že zůstat doma, když přijde dítě. Dva lidé a v nouzi trochu osoba, žijící na jednom platu vyzývá k vážné oběti, z bydlení v levnější oblasti vypouštění vaše úspory. Musíš zjistit, jestli ti za to stojí.

3. Pokud těhotenství screening odhaluje naše dítě se zdravotním postižením, co budeme dělat? Drtivá většina dětí jsou v pořádku, ale co se stane, když test během těhotenství odhaluje abnormalitu? Byste zvážit ukončení těhotenství? Pokud se rozhodnete mít dítě, můžete finančně i psychicky zvládnout péči o dítě se zdravotním stavem? Přijít na to, jak byste zvládnout toto mimořádně citlivé situace by se mohla zachovat svůj zdravý rozum — a vztah — pokud jste se potýkají s ním.

4. Jaký druh péče o děti budeme používat? Pokud oba chcete, nebo potřebujete práci, takže vaše dítě se svým důchodu, máma se může zdát jako ne-nasnadě. Ale je váš manžel doufal, že jeho matka by to vyznamenání? Nebo je rodina příliš daleko, takže budete potřebovat chůva nebo péče o děti? Musíš vědět, co je proveditelné, protože odpověď bude pravděpodobně potřebovat, aby se stal nový řádek položky na vašem rozpočtu.

5. Jak se dostaneme k rozdělení rodičovských povinností? Čeká, dokud jsi nespal v šesti dnech, jak rozdělit, kdo bude dělat to, co je hrozný nápad. Tak, předem, jít přes hypotetické otázky jako: Pokud jste ošetřovatelství, může všechno změnit plenky? Pokud půjdete vzorec trasu, udělat si vzít každou jinou láhev, nebo rozdělit den do péče o děti směny?

6. Kolik náboženství bude v našem životě dítěte — a který z nich(y)? Jen proto, že váš partner nebyl protest na své dětství pastor celebrující svatební neznamená, že bude stejně lhostejné jeho dítě na výchovu. Kontakt na narození rituálů (Křest? Obřízku?), týdenní uctívání, a slaví svátky. Pokud máte praxi různých náboženství, spiknutí, jak budete vysvětlit svůj individuální přesvědčení, aniž by narazila na další straně.

7. Budeme mít obřízku? Pokud budete mít chlapce, budete potřebovat k řešení této ožehavé téma. Mnoho tatínky, chtějí, aby jejich synové vypadají jako oni. Jiní chtějí pravý opak, protože to je to, co oni by byli raději, kdyby byli schopni učinit výzvu pro sebe. Nemůžeš vědět, co se očekává, až se budeš ptát, a tam není moc času na diskusi, až dítě přijde a má penis.

8. Jak jsme vychovávat naše děti? Jeden z vás může chtít vyměnit město na předměstí, než přivítat dítě. Budete oba chtějí žít blíž k jedné nebo obou vašich rodin, jakmile začnete svůj vlastní. (Nebo dál — viz ne. 9.) Není čas, jako dárek, aby zajistily, že jste vidět oko-na-oko na tyto zmatky.

9. Jak moc vám to chceme, na jak dlouho, a od koho? Touží prarodiče, kteří se chtějí pohybovat v po dobu osmi týdnů, aby se mění každý pleny může být požehnáním, nebo prokletím. Rozhodnout, jak moc chcete pomoci buď nastavit rodičů — předtím, než začnou požadovat volno z práce.

10. Jaké jsou vaše jméno se zabývají jističe? On může mít své srdce nastavit na svého syna, že Jeho Přesný Název Jr., když si myslíte, že každé dítě tlačit ven by měl nést vaše jméno. Cílem je, aby láskyplně kompromis, samozřejmě — zejména proto, že nikdo nechce mít, že bojovat v nemocnici.

11. Jaký druh doručení chceme? Domácí porod ve vaně může znít zasněný, ale když viděl, jak to všechno může jít do prdele, Holky, to může být nemocnice nebo poprsí pro ženu a dítě jeho. Do vašeho výzkumu, a předložit svůj případ. Všude, kde budeš rodit, pokud si myslel, že vidět vaše in-zákony, když jste v práci, dělá chcete zůstat bezdětné navždy, váš muž potřebuje (zdvořile) vysvětlit vaše přání dříve, než prarodiče člun.

12. Jak se cítíte o děti spí v našem pokoji — nebo postel? Pokud jste pevně proti otevření dveře do ložnice, aby děti a váš partner je na plot o to lepší to řešit, než oba jste zoufalí, aby si trochu odpočinout.

13. Kdo bude naše dítě opatrovník by se něco stalo s námi? Nechcete myslet na možnost, ale zabezpečit budoucnost vašeho dítěte písemně nabídne klid.

14. Jak přísné budeme? Děti se učí z neuvěřitelně raném věku, které rodiče požádat, aby si svou cestu. Povídání o tom, jak tvrdý postoj, budete mít na obrazovce čas, sladké dobroty, a všechny další dítě neřesti — a jak budete pracovat na udržení fronty.

15. Jak budeme trestat naše dítě? Diskutovat o taktice, že jsi v POŘÁDKU — a ty, které se vám absolutně nebude používat. Například, čas se učit, že váš manžel si myslí, že výprask je přijatelné není, když vaše dítě břicho dolů na klíně.

16. Budeme posílat naše dítě, aby veřejné nebo soukromé školy? Důvod, proč o tom mluvit, spíše dříve než později? Ovlivňuje to, kde žijete, a každý jediné náklady, protože jako studentské půjčky nikdy přestat připomínat: Placení za vzdělání je zatraceně drahé.

17. Jak bio/vegan/země-přátelské půjdeme? Mateřského mléka, látkové plenky a roste a míchání své vlastní dětské výživy je jen začátek. Pokud je důležité, aby jeden z vás, to musí být důležité pro ostatní taky. Ale pokud se stát ekologickým zemědělcem není tak důležité, jako být normální máma, řekni mu, kde stojíte.

18. Budeme sledovat naše pediatra doporučení pro očkování, že? OK, tohle ani není otázka. Jen to udělat.

19. Jak můžeme zvládnout jakýkoliv druh coming out? Mohl bych navrhnout s lásky a přijetí? Ale i když víte, že otcem vaše děti budou milovat bezpodmínečně, pokud má starší příbuzné, kteří se vyhýbají gay nebo trans vnouče, dostat se na stejné stránce o tom, jak budete reagovat na to.

20. Jak budeme udržovat náš vztah silný? To je vole nemožné být šťastný rodič, pokud jste na hraně (OK, možná dokonce nešťastný), protože vy a váš partner jsou projíždějící lodě v noci, spojovat se pouze na řešení plivat-up, špinavé plenky a krmení. Ve středu acclimating do tohoto celku rodičovství, stále musíte mít dospělé konverzace — a sex každý nyní a znovu — a zůstat šťastně ženatý. Řešení, jak budete udržet jiskru naživu, ať už prostřednictvím měsíčních datum noci, roční víkend (nebo týden!) pryč, nebo jen hodinu denně po spaním pro dítě-zdarma mluvit.

Napsat komentář