20 Věcí, Přítelkyně Slečna O Tom, Že Jeden

HBO + Sex and the City

1. Starfishing. Není lepší pocit, než roztažené nohy a rozvalený na své posteli. V mé nohy, aby, když děláte to je samozřejmě pro VÍTĚZSTVÍ. Vítězství spát sám.

2. Hádat se o večeři. „Co chceš na večeři?“ „Já nevím. Co chceš k večeři?“ OH, PRO LÁSKU MŮJ ZDRAVÝ ROZUM, PROSÍM, ABY TO ZASTAVIT.

3. Nebudete muset vybrat mezi dovolenou s mým. S. O. nebo mí přátelé. Vegas s holkama nebo Aruba s chlapem? Potřebuji více času dovolené.

4. S příběhy. Kdybych měl Tinder, asi bych další materiál pro psaní…

5. Váží méně. Je těžké být zdravý, když žijete mezi občerstvení a pizzu. Chybí mi snadno-to-kuchař, nízkokalorické jídlo plán, a také mé sebeovládání.

6. Motýli jsem se cítil, když se dala dohromady s někým poprvé. A není schopen usnout poprvé spát spolu v jedné posteli. A pocit z toho, že chce čůrat, ale to je bát se jít na záchod, protože místo, kde jste je už dost trapný. JK, LOL, nenechte si ujít to.

7. Má poslání k dokončení pokaždé, když jsem šel ven. (1) nabudit. (2) Vedoucí baru. (3) Dostat dost opilý, aby se oko-kurva sexy chlápkem přes celou místnost. (4) Nějak podaří, aby řekl, horké vole domů. Ty byly kdysi můj čtyři přikázání jít ven. Teď jdu ven se dívat na ostatní lidi, sledujte mé čtyři přikázání. BÝVAL JSEM TAK DOBRÝ V TÉTO HŘE, CHLAPI, PŘÍSAHÁM.

8. Necítí se jako hrozný člověk, když jsem podívejte se na sexy chlápkem na ulici. Ale, jako, hi.

9. Chystáte se do postele, když chci jít do postele. Mé S. O. a já se uchýlit do ložnice ve stejnou dobu každou noc a i když mám rád naše noci, někdy mi chybí v noci.

10. Probuzení na jeden budík. Jsem velkým zastáncem snooze tlačítko, ale z mého snooze tlačítko, ne nikoho jiného. Mé S. O. sady dvou alarmů a očekává mě, až se probudím na obou z nich. To je jako, ne, děkuji.

11. Nemít lžíci. Tulení je skvělé, dokud vaše paže usne a vy se stal zaplaven jiné osoby pot. Hrubého.

12. Oblečení na ven. Zpět v den, byl jsem královna sexy trička, ale teď moje oblečení doslova pokrýt všechno. Mám nic, co by bylo považováno za „sexy“.

13. Být schopen koupit holčičí domova. All-neutrální-vše boj je skutečný. Někdy holka chce jen pověsit růžový obraz květiny v její ložnici, OK?!

14. Přespávání. Usínání na váš přítel je gauč po divoké noci ven, byl NBD, když jste byl jediný, ale teď jsi dostal tento člověk na tebe čeká doma, že jste skutečně chcete vidět. R. I. P., přítel přespávání.

15. S vědomím, že můžu zvýšit moje „číslo.“ Skutečnost, moje „číslo“ je stagnující je trochu depresivní. To je v současné době v nízké jednociferné, a oproti mé jediné přátelé, jsem nežil.

16. Být schopen sledovat, co se chci dívat na TV. Kardashians, filmu, znáte to, jeden holku někam, kde je sledování.

17. Nebudete muset sdílet prostor skříně. Doleva, doleva vše, co vlastní do pole na levé straně. Beyoncé byla zřejmě mluví o skladovací jednotky v této písni. Žádná žena by měla mít její šatník prostor ohrožen muž, duh.

18. Ne bojovat. Popral jsem se s mým přítelem dnes, protože on sežral banány. Vážně, co jsem to za člověka stává?

19. Visí ven s lidmi, chci, aby pověsit ven s. Když jste single, není rozdělení času mezi svými přáteli a rodinou, a někdo jiný to přátelé a rodina.

20. Být schopen dělat to, co chci, kdy chci. Pohybovat po celé zemi? Nemůžu dělat, že bez S. O. Se na poslední chvíli plány na páteční večer? To nemůžeme dělat, pokud už máte plány s bae.

I když jsem si stěžovat (hodně), jsem našel někoho, kdo kdo bude dát se s ním a nevyměnil bych ho za žádné z výše uvedených. Když si najít lásku, výhody vždy převáží nad zápory. To je, jak víte.

Napsat komentář