20 Způsobů, jak Udělat Vaše Manželství Trvat

Každý týden tam je nový obor, který vám říká vztah faktory znamenají, že budou spolu navždy, a které, že byste měli prostě jít dopředu a plánovat svůj blížící se rozvod. Tak jsem zaokrouhleno nahoru každý nedávná studie k dispozici o šťastné manželství, aby zjistili, které věci znamenají vaše láska je čistá jako padající sníh nebo Brangelina.

1. Odložit angažmá. Podle významné studie vědci na Emory University shrnul v Atlantiku, páry, kteří čekat tři roky (nebo více), aby se angažovali jsou o 39 procent méně pravděpodobné, že k rozvodu, ve srovnání s páry, které dát prsten na to během roku.

2. Být vyšší střední třídy. Emory studie také zjistila, že páry, které se v kombinaci 125.000 dolarů jsou z poloviny tak pravděpodobné, že se rozvedli. Peníze nemohou koupit štěstí, ale to může určitě, aby se věci méně stresující.

3. Každou neděli chodím do kostela. Prostě ukazovat nebude řezaných to, ale náboženské domácností jsou o 50 procent méně pravděpodobné, že k rozvodu než ti pohané, kteří sedí kolem na Sabatu, podle Emory vědci.

4. Láska váš partner pro jejich vnitřní krásu a všechny ty kýčovité věci. Více z Emory obor: Páry, kteří kladou důraz na bohatství nebo vzhled jsou dvakrát vyšší pravděpodobnost rozvodu v porovnání s páry, kteří nejsou tak povrchní. Tak jen v klidu vašeho partnera IBS.

5. Mají velké, levné svatební. Pokud je to vůbec možné? Páry s velkým svatby mají tendenci mít nižší rozvodovosti. To neznamená, budete muset pozvat všichni víte, ale je to znamení, že máš hodně blízcí přátelé a rodina, a tento druh podpory je skvělé pro manželství podle Emory výzkumu. Také, nejezděte sami do dluhů to dělá.

6. Jít na líbánky. Emory vědci zjistili, že páry, kteří jdou na líbánky snížit jejich pravděpodobnost rozvodu dolů o 41 procent. Takže ujistěte se, že se pobavit mezi svatbou a návratu do reálného světa.

7. Nemusíte trávit spoustu peněz na zásnubní prsten. Jak lákavé, jak to může být zapůsobit na každého s velkým, jasným kámen, který je symbolem vaší lásky, není v drtivé dluhu je mnohem lepší. Páry, kteří jsou více konzervativní, s jejich prsten nákupy jsou 1,3 krát méně pravděpodobné, že k rozvodu podle Emory výzkumu. Pokud jste nevěnoval pozornost na tyto: Chystáte se do dluhů, je špatné pro manželství.

8. Rozdělit domácí práce a povinnosti v domácnosti. Páry, kteří si rozdělit domácí práce jsou šťastnější, podle výzkumu z University of Missouri, Brigham Young University, Utah State University. Jak moc, jak si možná nesnáším vynášení odpadků či mytí nádobí, pitching je tam se věrnost a sex, pokud jde o to, co dělá pro uspokojující manželství. A pokud jste opravdu, opravdu, nenávidím domácí práce, dobrá zpráva je, že rozdělení nemusí být ani pro páry, aby viděli výhody (tak dlouho, jak jsou oba spokojeni s uspořádání).

9. Setkat svého manžela on-line. Páry, kteří se setkali prostřednictvím školy nebo prostřednictvím seznamka websitestend mají nižší rozvodovost. I když, abychom byli spravedliví, tato studie byla financována eHarmony. Tak.

10. Pověsit ven s ostatními páry. Nevyhazujte své rozvedené kamarády na chodníku, to se prostě nedělá. Ale páry, kteří tráví čas s jinými páry mají tendenci mít zdravější vztahy, poznámky výzkumu z University of California, San Diego. A s vědomím, rozvedený pár, může skutečně řídit až yourchances rozvádí.

11. Nekouřím. Omlouvám se, cigaretu ďáblů, ale podle studie z University of Minnesota, máš 53% větší pravděpodobnost rozvodu. Non-kuřáci mají tendenci mít nižší rozvodovosti.

12. Komunikovat, sakra. Všichni to víme, ale na průzkum YourTango.com ukázal, že ignoruje problémy, nebo komunikují špatně, je číslo jedna reasoncouples rozdělit. Tak, jak trapné, jak to může být, překousnou a vychovávat své rozhořčení místo plnění je.

13. Vdávat starší. Ve studii zveřejněné ve Věstníku Manželství a Familystated, že nejde o to, jestli budete nebo nebudete žít spolu před manželstvím, která určuje vaše šance na rozvod, to je to, jak jste mladý, když se rozhodnete bydlet spolu. Páry spolu žijí mladí a vzít si mladí jsou více pravděpodobné, že rozbít, než ti, kteří na to vykašlat a koupit extra kartáček na zuby, aby se na jejich partnera.

14. Udržet ekonomiku mizerný. Rozvod je drahé, takže lidé mají tendenci odložit v době hospodářské krize podle studie v Populaci Výzkum a Hodnocení Politiky.

15. Nemusíte dostat nemocný. Starší páry, kde žena je vážně nemocná mají tendenci mít vyšší rozvodovosti podle velmi smutné studie z University of Michigan.

16. Z velké rodiny. Studie z Ohio State University ukázala, že lidé, kteří vyrůstají ve větších rodinách jsou lepší v řešení různých interakcí, plus kompromisů a pochopení někoho jiného pohledu. Víte, věci, které jsou důležité v manželství.

17. Přesunout do jiného státu. Konzervativní kultura má tendenci spěchat děti do sňatků, které by jinak neměl spěchat do. Od předmanželského sexu a kohabitace jsou odsuzován, konzervativní páry mají tendenci ignorovat mnoho věcí na tomto seznamu, a skákat příliš brzy, což vede k vyšší rozvodovosti podle studie v časopise American Journal of Sociology. Protože i oddaně věřící děti opravdu, ale opravdu chcete mít sex.

18. Hodinky (a mluvit o tom) tun rom-coms. Omlouvám se předem všem, kdo nemá rád tyto filmy, ale studie z University of Rochester uvádí, že páry, které popisují vztahy z filmů snížit jejich pravděpodobnost rozvodu na polovinu. Bavíme se o vztazích pomáhá partneři vzájemně pochopit očekávání a chyby.

19. Být gay. Rozvod sazby jsou nižší, mezi páry stejného pohlaví ve srovnání s heterosexuální páry.

20. Získat vysokoškolský titul. Výzkumníci z University of Virginia zjistili, že páry, kteří šli na vysokou školu obecně zpráva šťastnější manželství než páry bez stupňů.

Napsat komentář