21 Problémy Pouze Jediné Ženy Pochopit

1. Ten moment, když jsi sám na večeři a váš telefon zemře, a ty nemáš knihu, nebo časopis. Jen musíte jíst těstoviny a zírat stoicky do vesmíru jako voják připravuje na bouři Normandii.

2. Museli zeptat rušné mužské přítele — nebo hůř, nějaký chlap si šel ven s jednou nebo dvakrát, aby vám pomohl nést něco těžkého, nebo sestavit Ikea produktu. Co, je to vaše holka, Mladý, Hej Vím, že je To Už nějaká doba, co Jsme Se spolu vyspali, Ale Můžete Mi Pomoci Postavit Tuto Polici?

3. Hrozné první rande, znovu a znovu, jako děsivá verze na Hromnice o Den bez nádherný polštář Andie MacDowell je bohyně vlasy. Tam je důvod, proč fotomontáže špatné data jsou klišé romantické komedie trope. Číšník, jsem připraven pro můj roztomilé setkání s Jeffrey Dean Morgan.

4. Slyšení, že musíme být „méně náročný“ z našich milovaných opakovaně. Co to říkáš, Mami?

5. Strmé křivky učení, jak opravit rozbité hoven kolem domu. PROČ NENÍ TATO TOALETA VRHAT PRACOVAT. BOLÍ MĚ RUCE. CHYSTÁM SE ZEMŘÍT TÍMTO ZPŮSOBEM.

6. Není schopen otevřít sklenici. To je snadné, pokud jste právě hit souseda. Bohužel, můj soused se mě jednou zeptal, jestli bych chtěl mít panáka whisky a „být součástí filmu pro dospělé“ odehrávající se v jeho bytě, tak jsem musela vzít můj Progresso rajče bazalka jinde. Také, to bylo trochu uráží, že se mě zeptal, aby držet fotoaparát.

7. Rolling up na večírky sólo. Pokud není láhev plná chardonnay máte v úmyslu chug v čele tabulky se počítá jako rande.

8. Nemít možnost jít napůl na hovno. Svobodné ženy jsou neustále přednášel na to, že příliš „nezralé“ zvládnout skutečné vztahy, ale jsme zatraceně dobře, dostatečně zralý, aby být finančně nezávislý, což je více než některé (ne všechny) ženy, u párů může říci.

9. Ty lidi, kteří mají přítelkyně, kdo flirtovat s vámi stejně. Jistě, dovolte mi, abych strávit celý večer plivání hra, jen se mi říct, na konci noci, že máš přítelkyni. O pět let. S kým bydlíš. Proč jsi něco neřekl? „Protože jsem nechtěl.“ Oh. OK. Jsi příšerný přítel, a asi byste měli rozejít.

10. Ta věc, kde si nemůžu vystát tvůj přítel má přítele, ale on jde všude s vámi. Myslíte si opravdu, aby Briana? I když všechno, co dělá, je za tebou stát s rukama na pasu, vypadají znuděně, a dívat na ESPN na panelu TV a mumlat, „Baby, můžeme se odsud dostat brzy?“ každých 20 minut? Oh, ty? Pokud máte rádi Briana, tak proč ne vy jen — bože, prosím tě, neber si ho.

11. Trapné rozhovory, které máte s přáteli kluci. „Prší.“ „Haha, jo, Briane, to je.“ „Déšť je naštvaný, mokrý“. „Ano, to je.“

12. Museli pěkně zase dolů nabídky nastavení, když přítel, se ukázalo být krátké, hloupé, nebo jinak pro tebe není dost dobrý. „Wow, vypadá, že má opravdu velké osobnosti, ale myslím, že jsem jen chtěl zůstat doma a jíst Čínské jídlo a dívat se na Kosti a hluboké stavu.“

13. Lidé ve vztazích, je schopen pochopit, že výše uvedené klidné noci sám, jsou často mnohem víc naplňující, než být s někým jiným. Jen proto, že nesnášíš být sama, neznamená, že to nenávidím.

14. Lidé ve vztazích za předpokladu, že jsi čeká na vaše „Mr. Big“, nebo cokoliv. Hele, já nejsem naivní Carrie Bradshaw s rádoby nemožné standardy pro kluky. Já jen hledám někoho, inteligentní, vtipné a zajímavé, kdo se mi líbí. Byste být překvapeni, jak těžké je najít.

15. Když nějaký chlap, s kterým chodíš pořád upozorňuje na to, že vydělat více peněz, než ho, jako by byl zadek-bolí to nebo tak něco. Nalezení sebe sama s chlapy, kteří nejsou tak úspěšní a ambiciózní, jako vy může být nepříjemné, zvláště pokud mají čip na rameni. V takovém případě, fuck ‚em.

16. Zip vzadu na šatech. Tohle místo uprostřed zad. Sakra.

17. Museli mít názor na Valentýna. Ať už je to „Hloupé konzumní svátek, který existuje jen proto, aby udržet Punc v podnikání“ nebo „ten ve vlaku vlastně vybral pěkné květiny pro toho, kdo“ ty jsi povinen mít nějaká reakce na 14. února.

18. Je to způsob, jak těžší se starat o psa. A Bůh ví, že jsme všichni mohli využít nespoutané nadšení psa v našem životě.

19. Lidi, kteří nemají text poté, co jste připojit jednat všichni vinni a povýšeně, jako by je rozdrtil tvé srdce na kusy, i když si to nezajímalo. Jo, ehm, je mi jedno, že nechceš nic vážnýho — jen jsem se chtěla připojit. Přestaň se omlouvat. Slibuji vám, byl jsem plánování naší svatby ráno poté, co jsi odešel z mého domu s kocovinou. Jsi prostě příliš arogantní na to, aby se mé slovo pro to.

20. Každý říká, že je budete nakonec skončit s váš nejlepší přítel. Jen proto, že se to stane ve filmu, neznamená to, že funguje pro každého v reálném životě. Tam je pravděpodobně důvod, proč jste jen přátelé.

21. Ženy ve vztazích za předpokladu, že jste žárlivý z nich. Ne. Omlouvám se.

Via Getty

Napsat komentář