21 Problémy Pouze Pozdní Dvacátníci Pochopit

1. Měla by jste jít na svatbu v Jižní Karolíně, nebo můžete zůstat doma? Dobře, nevěsta držel zpátky své vlasy, když zvracíš na Phi E jednou. Pak znovu, doslova jediná věc, kterou si můžete dovolit na jejich svatební registru je skládací židle. Rovněž: Ani jeden z nich jsou buď od Karolíny. Proč jsou tyto svatby vždy v Karolíně?

2. Přeskakování jógy. Ta věc, kde si dát na jógu, oblečení, a pak sedět celý den sledovat Dům Lovci, jak si polovičatě řekněte si, že můžete jít do o něco později. třídy. (Nemusíte.)

3. Zvyknout si na řízení lidí při práci. Ty by se neměli cítit jako odpornou děvku pro výrobu asistent udělat nějaké kopie. Ty by však měly pocit, že odporný svině, že jsme ji donutili jít na Victoria ‚ s Secret, a vrátit se svou novou podprsenku.

4. Zjišťuje, co 401K je, a okamžitě být zkamenělé. Jste uvedení své peníze na správných místech? Nápověda: To místo není Anthropologie prodeji části, nebo vaše vlasy.

5. Není porozumění Mládeže pop kultury. Co je Upír Deník?

6. Snaží se přijít na to, jak mnoho anti-aging produkty, které potřebujete. Najednou to dochází, že ten díl Sexu Ve Městě, kdy Samantha dostane chemický peeling je něco jako DOKUMENT O tom, CO VÁŠ ŽIVOT BUDE BRZY. Jste pozdě do hry? Byli jste měl dostat jeden před rokem? Nebo nemáte začít?!

7. Pokud jste single, vaše babička se zeptat, jestli se chystáte, aby se oženil, než zemře. 🙁

8. Uvědomil si, vaši rodiče jsou stárnutí a starostí o ně. 🙁 🙁

9. Rozmrzelý na hudební festivaly a koncerty. A kluby, a přeplněné bary, a v podstatě kdekoliv po půlnoci, že není vaše postel.

10. Uvědomil si, že nejsou dost mladý na to dostat pryč s noc snímků ve středu. Nelze odolat množství Patron jste zvyklý být schopni, pro vaše vnitřnosti jsou zničující jako kůra stromu, protože ty jsou stále Staré.

11. Snižování váš příjem kofeinu. Protože si uvědomíte, že 4-nebo-tak šálků pil ve svém počátku dvacátých let se probírat s vaší žaludeční sliznice a aby se cítíte vylepšil.

12. Připomenout, poslat děkuji karty. A na pěkné, pevné, ne jako, napsané Fixou na kus toaletního papíru.

13. Naučit se zvládnout složitější než večeře těstoviny a dušené věci. Jste zvládli varná deska vaří, ale je čas přejít na další úroveň. Jako správně vařené maso. Můžete to udělat.

14. Byl příliš unavený z práce, chci se dostat domů a vařit. Musí… odolat pokušení, aby z Bezešvé Webové každou noc.

15. Žít s spolubydlící, i když máte pocit, příliš starý na to. Kdo je to semi-cizinec v ložnici vedle mě, který je někdy houpání hlavy, aby Erika Badu a piju víno s ledem v to, když jsem se dostat domů z práce?

16. Nebo v obývacím pokoji, a ne šetřit peníze, které byste, pokud jste měla spolubydlící. Je tu cena, kterou můžete dát na svobodu chodit nazí? Kolik večeře v restauraci obětuješ pro pohodlné domácí nahota?

17. Výdaje obrovské množství dolarů, že vaše zuby moudrosti odstraněny poté, co čekal příliš dlouho. A s jedním si crack na to tak, že jste v OBROVSKÉ bolesti a je třeba to okamžitě. To svinstvo stojí hella kosti.

18. Uvědomil si, že nyní jste ve věku držák pro on-line seznamka, kde alespoň jedna čtvrtina způsobilé kluci navrhli, aby jste se rozvedli. NEJSEM READYYYYY.

19. Otázku, zda je čas zbavit American Apparel trubice šaty a jít ven clubwear své vysokoškolských let/počátku dvacátých let. Ne. Protože příště, až se s někým rozejdeš, budeš mít na skladě zpátky na všechny své sebevědomí-posilování vyzývavé oblečení.

20. Husí kůži poprvé uslyšíte větu z tvých úst to zní jako tvoje máma. Vaše krev bude zase zima!

21. Snaží uzamknout plány se svými blízkými přáteli, protože teď jste všichni v dlouhodobé vztahy, a/nebo mají stresující zaměstnání a/nebo dohánějí na hodně-potřeboval spát. Brunch byl mnohem jednodušší plánovat, když to byla jediná vzrušující věc, co se děje ve vašem životě. Víš, předtím, než dospělé odpovědnosti.

18 Nejlepších Věcí, O Tom, Že Ve Svých Pozdních Dvacátých Let

Napsat komentář