21 Příznaky, které Byste Měli Vypsat Chlapa Jste Nedbale Seznamka

1. Nemáte trému, když mu texty. Máte pocit, nic. Unavený. Ledové srdce.

2. Budete trávit hodně času se snaží ospravedlnit se, přátelé, proč je to správné rozhodnutí se s ním rozejít. I když jsou jako, „já nevím, proč se snažíte přesvědčit mě, ty vole, to zní, jako by to nikam nevede.“

3. Není ohleduplný v posteli i když jsem v podstatě byl frank o tom, jak to není pro vás pracuje. „Dvě minuty misionář, převalí, hodinky Burn Notice„, není jak se dostat ženu off.

4. Není ohleduplný v životě. Budete muset udělat všechny plány. Musíte se podívat na časy film a recenze restaurací. Musíte sedět za 20 minut sám, když je to nevyhnutelně pozdě pro žádný dobrý důvod. Žádné množství „omluvy“ make-up pro opakované trochu bezohledný-nugety, jako je tento.

5. Neptá se vás, o vaší rodině. Nebo svou práci, nebo, jak váš den byl.

6. Není příjemné mluvit o svých pocitech. S 7. třídě emocionální zralosti, může být obyčejný v mužů, ale to neznamená, že budete muset spokojit s ne vokální afirmace vaše roztomilost/sranda/inteligence/obecné zhodnocení z chlape chodíš.

7. Nechce, aby ses cítila v bezpečí. Pokud jste stále jisti, co jsou jeho pocity, nebo nechce, se budete cítit bezpečné v nějakým způsobem, není nikdo dostal čas na to.

8. On opilý texty, ve 2 ráno se zeptat, jestli může použít svůj dům jako crash pad. Ne.

9. Nelíbí se mu své nahé fotky. Vystavené bradavky + minimální, nadšení odpověď = nejhorší věc vůbec.

10. On začal větu,, někdy, „Co dělá souhlas říct, OPRAVDU?“ Nebo je znásilnění vtipy. Nebo říká něco o „Feminazis.“ Opravdu, nic takového.

11. Máte vždy přístup diskusí o budoucnosti s opatrností. Nemluvím o manželství, jen krátkodobé plány, jako je“, Když se dostane teplejší ven jsme měli jít do parku“ nebo tak něco. Tak, aby „vystrašit ho.“ Screwwwww.

12. Platíte za všechno. To není genderové věc: Ani jeden z vás by měl platit za všechno. Ty by měly být going Dutch na předpisy. Pokud jste ten, kdo je vždy házet dolů, to není dobré.

13. Si stěžuje, že se zlomil a pak klesne na 70 dolarů na účet. Jo, to je těžké poskytující kauci a první nájem, když jste jít ven každou noc, a nákupem vás a všechny své přátele více kol kvalitní chlast.

14. Nemá dostatečně osprchovat. Fuj.

15. Neumí číst. Dvakrát fuj.

16. Očekává dynamický, kam dívka chodí, je o „zábavu.“ Nebo, slovy Miranda Hobbes, „střední maminka.“ Jít ven s přáteli, pokud chcete! Fuj, PŘESTAŇ se MĚ PTÁT, JESTLI jsem BLÁZEN, VOLE. Když jsem byla naštvaná, věděla bys to.

17. On dělá tu věc, kde se zmiňuje, že jeho přátelé se ho štve, jít ven a naznačuje, že chce jít s nimi, ale v žádném bodě říká, „chtěl bych jít ven s přáteli dnes večer místo toho, visí ven s vámi.“ Juuuuuuuust! udělej to!. Je to mnohem více nepříjemné, když nejsi vepředu.

18. Pije a/nebo kouří tak moc, že se nemůže dostat nahoru. Ooooof.

19. Neustále se zapomíná na pohlaví vašeho domácího mazlíčka. Ona tě SLYŠÍ. Vypadá jako kocour? Dobře, to není tak velký problém, ale stále mluví k nedostatku pozornosti na můj život.

20. On předpokládá, že se chci vdát a mít děti co NEJDŘÍVE. A je strach z „ubližovat“ tím, že chceme stejnou věc. Proč je to vždy předpokládá, že žena je blázen-oči závazek-posedlý Musí Začít-A-Rodina-Teď blázen?

21. Nedělá malé promyšlené věci, že někdo, kdo opravdu zajímá a je připraven ukázat, že by to udělat. Například: umožňuje vyzvednout, večeře ingredience a nenabízí přinést víno.

18 Znamení, že Jsi S Mužem, kterého Si Měla Vzít

10 Věcí, Které Každá Žena By Měla Vědět O 25

Napsat komentář