22 Život Zachraňující Tipy Pro Nedávno Dumpingové Dvacátníci

1. Máte tolik věcí, se zaměřit na, kromě nějakého chlapa neurózy. Více mozku prostor budete věnovat na to kravina, tím méně vám zbývá pro užitečné znalosti jako základní geometrie, nebo získání raise v práci, nebo jak udělat úžasný grilované sýry-a-avokádo sendvič.

2. Single život není tak špatný, jak si myslíš. Emocionální patra-čistící prostředek mezi vztahy — jako strávit hodinu nebo dvě procházení Anthropologie bez vašeho ex sedí pěkně v křesle na jedné z určených Přítel Stanic a kňučení o tom, že chce odejít — je zábava a důležité.

3. Nezapomeňte všechny boje a zoufalství, které přišlo před rozchodem. Při pohledu zpět na vás váš vztah s růže barevné brýle, je hloupé. Oba víme, že týdnech vést ke konci vztahu byly, Kde Zábava Šel Umřít.

4. Toto je hlavní motivací, jak přeměnit sami sebe do Kate Upton. Můžete ležet v posteli, jíst Smutek Burrito ™ teď, ale za pět minut budete mít nutkání vlak pro 5k a získat drahý účes. Show se Ho, Co Mu Chybí tréninkový plán je více efektivní, než žít na kale čipy a rybího oleje za rok.

5. Jste se vyhnul kulku. Alespoň jste se nevzali.

6. Musí, musí si ho odebrat z přátel na Facebook. Právě teď, můžete být jako, „to je jedno, já nechci být tak dramatická, a to není jako jsem to zkontrolovat tak jako tak!“ Jeden měsíc od teď budete plakat v práci, koupelna, protože některé krásné, MLADŠÍ dívka z vysoké školy, ty jsi NIKDY ANI NESLYŠEL A JE PRAVDĚPODOBNĚ NEAKREDITOVANÉ (VÁŽNĚ, OD KDY JE „YALU“ něco) řekni něco nejasně koketní na zeď a váš spolupracovník Michelle se chytit a vzít dolů pro krevety salát ne že by se mi tohle stalo. Včera.

7. A ne spadnout do pasti naštvaný na holky, které si myslí, že je spíš s. Je úžasné dis na některé náhodné Facebook cizinec se svými přáteli, ale pak se budete cítit zle a provinile holka-na-dívka, zločin. Není to její chyba. Ve skutečnosti, měli byste být přát si, že dívku šťastnou cestu. Bude to potřebovat.

8. Ne zkontrolujte svůj Twitter posedle, a to buď. Vidím, že jste.

9. Vyhněte se svými přáteli, i když oni se stali přáteli. Nehrajte jako byste se dostat nápoje s, že jeden jeho kamarád, který pocení příliš mnoho, a pořád zírá na prsa, protože jste dobří kámoši. To děláte proto, že chcete získat informace. Zastavit to.

10. Ten sex asi nebyl tak dobrý. Někdy, když se vám někdo líbí hodně, Memento sami sebe do myšlení, že váš nudný, půl orgasmus-méně misionářský sex je „Jack a Rose dosažení vzájemného orgasmu ve vlhkém staré kraksně“ sex. Tak to nebyla. Ten další bude lepší.

11. Myslím, že všechny své single kamarádky, kteří jsou neuvěřitelné. Oproti své nezadané kamarády, kteří jsou… ničeho, a neexistují. By jsi někdy jim vyčítat, že není schopen, aby vztah poslední? Ne. Takže se neobviňuj.

12. Měl prvky tooldom, že jste se rozhodli přehlížet. Jako tendence dělat si legraci z žen s nadváhou na ulici, nebo mají honosný styl blog nikdo číst, nebo nosí brýle, které vypadá jako lesba. (Tři z mých ex.) Čas vzpomenout si na ty vlastnosti a vyhodit je, kurva.

Pokud jste jeden z těch typů, který chce mu dát výhodu pochybnosti („Ne, on je skvělý, že to byla moje chyba!“) zastavit. Jen ať si myslí, že je blbec. Budete buď nenávidět ho nebo sebe, a lepší, že je to on.

13. Nebudeš Navždy Sám jen proto, že nějaký „potřeba zaměřit se více na svou práci,“ Paní Pakárna.Takže zastavit záchvaty úzkosti o tom, že čarodějnice, která je kulhal po ulici s nákupní košík plný prázdných plastových sáčků.

14. Tam je datum vypršení platnosti na období smutku. Přetažením celé smutné rutiny, není dobré pro nikoho, nejméně ze všech sama. To může chvíli trvat, než se dostat přes, ale to bude rychlejší, když tě odvést sami s non-nabručený, non-čtení-staré-texty-a-pláč činnosti.

15. Bude self-destruktivní cestou, bude to horší. Kopačky vám dává impuls k tolik pít, jít domů s cizinci, kouří krabičku denně a párty každý večer. Ale chovat se jako jsi bezcenný vám zašleme zpět citově spíše než vpřed. Nenechte se jeden vztah přistát v dvanáct-krok program.

16. Ty jsi tak, tak, tak, tak mladý. Gah! Tak mladá.

17. To není konec světa. Lidé rozdělit celou dobu, a Země má stále přilepená kolem 4,5 miliardy let. Tak jako, je to.

18. Vaši přátelé jsou výrazně důležitější než jakýkoli chlap jste se rozešli se ve svých dvaceti. A že je ještě máte, ne? Ty jsi dobrý.

19. Vy nechcete být přilepená s někým, před dokončení dospívání. Jste na půl dospělého v tomto bodě, a zůstat/roste s další polovina-dospělý může skončit s oběma druh zakrslé a divné, jako jeden z těch jahod, který má malé jahody rostoucí na to. Osoba, se kterou úspěšně skončit s bude někdo, můžete si vybrat, kdy jste svůj vlastní plně tvořil jednotlivé jahody.

20. Frosted Flakes stále existují. Což je můj go-smutné jídlo, ale vy by mohl být Ben & Jerrys nebo čokoládový dort, nebo kapusta, jestli jsi někdo, koho jsem okamžitě nenávidět. Jít sehnat.

21. Věci se dějí z nějakého důvodu, a to se stalo proto, že byl špatný chlap pro vás. Nebuď na sebe tvrdá, o tom, proč ti dal kopačky. Přesný důvod, proč ti dal kopačky je důvod, proč někdo jiný (pravděpodobně již dělá) miluju tě. Teď se mi trochu ovesných Vloček.

Na Twentysomething (Ne Holka, Ještě Ne) Žena je Průvodce Pro Život:

10 Věcí, Které Každá Žena By Měla Vědět O 21

10 Věcí, Které Každá Žena By Měla Vědět O 25

20 Chyb, Každá Žena V Ní Dvacet

20 Lidi, aby se Zabránilo Ve svých Dvaceti

Napsat komentář