24 co Říct k Holce, Která Byla Podváděl

1. „Všechno se děje z nějakého důvodu.“ Ano, sveďte to na osudu. Kromě ne — podvodníci prostě na prd.

2. „To se stane pro všechny z nás.“ Ne, to se nestane, aby nás všechny. To se mi stalo a já jsem ten, vypořádat se s následky.

3. „Jsi pro něj příliš dobrá.“ Jistě, jste s Jennifer Aniston na to, a ano, nyní vím, že jsi příliš dobrý pro něj, ale ty jsi nevěděl, že když jsme byli pět měsíců a mluví o setkání druhého rodiče, když byl současně kurva všechno, co se hýbalo. Řez dívka trochu času.

4. „Věděl jsem, že ten chlap byl divnej už od začátku.“ OK, tak nebyl zcela transparentní celou dobu a jeho tajemství dostal to nejlepší z vás, ale nikdo opravdu potřebuje vetřít do jejich tváří, když jsi měl stejný instinkt.

5. „Nikdy jsem ho neměl rád pro tebe.“ No pokud jste si mysleli, že není dobré pro mě (aka mohl podvádět), tak proč jsi mi neřekl, co dřív?

6. „Víš, co musíš udělat? Musíte na něj přestat myslet a vzít nějaký čas zaměřit se na vás. Najdi si koníčka, možná.“ Ne, já už jsem dost práce s životem, který vedu — poslední věc, kterou potřebuju, je můj koníček. Nicméně, já jsem mohl vzít tuto radu a na masáž.

7. „Opravdu byste se měla nechat vyšetřit.“ Toto prohlášení, i když je pravda, mohl přirovnat k nalévání sůl do podváděl zranění.

8. „Prostě to udělej.“ Jste vždy dělá jen to udělat, protože jste vždy dělat věci pro sebe. Proto tento návrh není užitečné ani v nejmenším.

9. „Musíš přestat jít za stejný typ chlapa a být více otevřený s možností.“ Takže bude pro cop-typ, co nosí není předzvěstí dobře pro vás v minulosti, protože ženy neustále vrhají se na něj, ale nemůžu si pomoci, které se vám líbí muž s úžasnými vlasy a silné čelisti. Dobře, možná pro muže se silnou čelistí a buzz cut příště.

10. „Jste příliš vybíravý.“ Ne, nejsem, já jen vím přesně, co chci a nechci snižovat své standardy.

11. „Stačí si vzít nějaký čas a léčit dříve, než začnete chodit znovu.“ Jistě, máte zlomené srdce, ale v žádném případě potřebuješ na chvíli zastavit datování a „léčit“ — trvat den nebo dva pro vás, a pak jít ven a vrátit se tam, holka!

12. „Říkal jsem, že špatné zprávy.“ Co znamená špatné zprávy vůbec znamená? Byl tajemný, což z vás zájem, ale nebyl na drogách a vykrádání bank.

13. „Nejlepší způsob, jak se dostat přes chlapa je dostat pod další!!!!!“ To je také nejlepší způsob, aby se sám ještě horší pocit na konci.

14. „Všichni podvádí.“ To je zobecnění a že to není pravda, tak prosím, přestaň s tím, je to tak.

15. „Opravdu jste nic netušil?“ Možná jste měli pocit, že věci nejsou přesně tak, peaches ‚n‘ cream, ale celkově, ne, jsem neměla ani ponětí.

16. „Nemá to nic společného s tebou; to má co do činění s ním.“ To má všechno, co dělat s ním a jeho nejistoty jako člověk, ale pořád mi to nepřijde dobrý, aby být řečeno, znovu a znovu.

17. „Suck to, dortíky … Prostě nejím dortíky, protože jsi zpátky na trh.“ Jsem s Beyoncé na tohle; nedovolte, aby vaši přátelé vám říct, kdy si může a nemůže jíst košíčky — zvláště, když jste právě podváděl.

18. „Ale bylo to jako podvádění podvádění?“ Ano! Podvádění je podvádění, zda to byl on odesláním koketní textů (aka emocionální podvádění), nebo vlastně dělat venku/sex s/nebo blbnout s jinou ženou.

29. „No jo, holka. Všichni jsme věděli, ale nikdo nechtěl být tím, kdo ti to.“ To není nikdy přijatelné, co říct. Vždy byste měli říct svému příteli, co se děje, i když to by jí mohlo naštvat zpočátku — ona si to zaslouží vědět dohodu.

20. „Byla opravdu sexy?“ Nezáleží na tom, jestli je nebo není sexy, stále podváděl a ještě to bolí.

21. „Já bych ti pomohl, ale já jsem nikdy nebyl, podváděl, takže jsem opravdu nevím, co na to říct.“ Je to jen kokot co říct; pokud jste nebyli podváděl, jen půjčovat ucho, takže vaše BFF může mrcha ven.

22. „Je to příliš horké, ne podvádět; ženy prakticky se na něj vrhají.“ Ne všichni hezcí muži podvádět, ale děkuji za pěstování této myšlenky v mé hlavě.

23. „Všichni jsme viděli znamení. Právě jste měl klapky na očích.“ Láska je slepá a to je asi pravda, ale v okamžiku, kdy to nepomáhá.

24. „Potřebuješ se napít. Tady je tequilové.“ Byl podveden na nic, ale alkohol, bude to jen lepší pro první drink nebo dva — pak budete jen pokračovat v pití, opilý, a začít plakat o tom, jak on podváděl na vás.

Co byste měli říct své podváděl, děvče? NIC. Jen poslouchat její otvor, předat jí kapesník, a vzít její zadek na město. A pak, když se naskytne příležitost, udělejte toto:

Další související příběhy:

26 Znamení, že On je Podvádění Na YouMost Kultovní Adaptéry a Rozchody EVER10 Věci, které Byste Měli Nikdy neříkej na Jeden Twentysomething21 Problémy Jen Dívky S Velkými Prsa Pochopit Understand10 Věci, které Byste Měli Nikdy neříkej na Jeden Twentysomething17 Ne-Tak-Malé Problémy, Pouze Krátkou Lidé Pochopili,

Napsat komentář