24 Způsobů, Jak Muži Jsou Jako Děti

1. Nějak rozhodnout, nenávidí všechny nové položky potravin, než kdy jindy, že se snažil. OK, ale doslova jsi nikdy neměl sushi, tak jak můžeš nenávidět? Chtěli byste raději jíst jen skutečné dítě jídlo?

2. Když nechcete dát jim dostatek pozornosti, jako kdyby jste zapomněl odpovědět na jejich text na 15 minut, budou hodit hissy hodí. To je méně než hodinu, nemusíte dostat, aby mi poslal milionů „????“ texty a začít volat mě, pokud to není skutečně naléhavá záležitost.

3. Před každou důležitou schůzku nebo pracovní akce, mají na Google věci jako „business casual?“ a „černá kravata volitelné?“, takže vědí, co se nosí. A nejhorší na tom je, že business casual je tak mnohem jednodušší pro muže než pro ženy. Tak mnohem jednodušší.

4. Pokud se probudí s i sebemenší trochu šimrání v krku, nebo singulární (jedna) holub v nose, říkají, že je nemocný. Muži doslova vždy myslí, že jsou „nemocní“, pokud se probudit pocit, jako Adonis.

5. Když jsou nemocní, oni zase jejich obývací pokoj na DEFCON 5 a v podstatě se chovat, jako by mohl zemřít v každém okamžiku. Nezáleží na tom, že jsi šla do práce celý minulý týden se stejná zima; jestli nejsi tam, aby se ujistil, že má stálý přísun správné značky z buničiny-zdarma pomerančový džus, jeho krev je na tvých rukou.

6. A přesto, i když mají vážné zranění jako jasně zlomený kotník, odmítají jít k lékaři, pokud jste fyzicky nutit jít. Není jasné, jestli je to proto, že muži jsou low-key stále bojí výstřelů, nebo když oni prostě myslí, že jejich velký, silný muž těla mohou léčit sami. Nechápu to. Jde k doktorovi, jen tak špatný, jak se ptát na cestu? Kdo může říct?

7. Když dělají něco zajímavého, nebo dokonce i trochu působivé, rozhodně očekávat, že učitel základní školy-úroveň chválu za to. Zlatou hvězdu pokaždé, když si vzpomenete změnit filtr Brita! Není život sranda?

8. Navzdory tomu, že přerostl kojení lety, stále mají neukojitelnou lásku pro kozy. Chápu, že sání na bradavky je předehra, ale děláš to, protože si myslím, že je to horké, nebo proto, že připomíná mi to, když jsi byl dítě?

9. V pěkné restauraci, prohlédnout si celou nabídku a pak se zeptejte číšníka, jestli mohou dostat cheeseburger, kuřecí nugety, nebo nějaké jiné jídlo mohli jen dostat se na McDonald. Nemyslím si, že si uvědomí, jak nepříjemné je to pro všechny zúčastněné strany.

10. Dělají to nemožné, aby spát celou noc, protože se buď vyhodit a zase, nebo probudit vás s jejich noční erekce, chuť 3 ráno sex. Možná, že usnul ihned po orgasming, protože se doslova nikdy spát celou noc.

11. Pokud jste mazlí se s nimi, když nejsou zrovna náladu na mazlení, jsou nervózní a rozmrzelý. Jako děti, to mělo za následek záchvaty vzteku. Jako dospělí, to není o moc jiné.

12. Když se rozhodnou, že potřebují nové šaty, jít nakupovat v přesně jednom obchodě, najít nic, co se jim líbí, a pak okamžitě vzdát. Nebudu koupit blbej T-košile pro vás! Není to tak těžké, aby jen koupit svůj vlastní T-košile! Tam jsou další obchody!

13. Pokud nechcete vařit omáčku na špagety přesně tak, jak jejich máma to udělal, oni ne jen oznámení, ale zeptejte se, jestli jsi udělal něco divného na recept. Hele, kámo, tam je více než jeden způsob, jak to udělat červenou omáčkou, a jsem si jistý, že jako kurva nebude říkat tvoje máma a získat její recept, jen aby vás potěšil.

14. Často je třeba změnit dříve, než jít někam ven. Ne, Todd, nemůžete nosit golfové boty, aby se tento velmi pěkný sociální výlet, který je v kalendáři tři týdny a že jsi věděl o tom předem.

15. Když dostanou novou hračku, jako je mobilní telefon nebo nářadí nebo cokoliv, zmizí do svého pokoje a celý den si s ní hrát. Zbytek světa se nezastaví v pohybu, když dostanete novou hračku.

16. I jako dospělí muži, mají stále objednat kečup s jejich $50 steaky. Kuchař by plakat kdyby věděl, že jste byli uvedení sladké rajčatové omáčce na jeho dokonale vařené steak, BTW.

17. Mají tendenci reagovat v jednoslabičných zavrčí jako „humph,“ nebo „bléééé.“ Oh, to je to, jak berete na vědomí, posloucháte mě? Tím, že nerozeznatelný caveman zvuk? V pohodě.

18. Jejich ložnice podlahy jsou neustále plná špinavé oblečení , zejména ponožky — protože uvedení své věci v koši na prádlo by prostě vyžadovalo příliš mnoho práce. Koše na prádlo je doslova přímo tam, ne více než 12 centimetrů od špinavou ponožku, která byla na podlaze za týden. Není to tak těžké!

19. Kdykoliv jdete na pláž nebo na výlet, nebo tak něco, oni vás požádat, abyste své hloupé opalovací krém nebo baseballovou čepici, nebo cokoliv, co v tašce, protože, hej, už jste účetní! Jistě, všechny ženy jsou vaše osobní muly a muži nejsou schopni nést své vlastní tašky. Já to chápu. To je v pořádku.

20. Oni přeskočit hlad, a okamžitě jít do naštvaná, naštvaná zahrnuje mnoho záchvaty vzteku. Nejlepší část je, že jsou plně očekávají, že jídlo být připraven pro ně, nebo dodány, protože lidé nemohou zjistit, jak se jen připravit jídlo pro sebe v takové neklidné stavu.

21. Když nemůžou přijít na to, jak udělat něco poprvé se o to pokusí, jsou úplně vzdát a říct, „já NEMŮŽU, proč prostě neuděláš to?“ Vím, co se tady děje. Jste jen předstírat, že nevíte, jak se umýt nádobí, protože nechcete, aby to udělat. KROK STRANOU.

22. Mohou žít v doslovném skládka odpadu, ale nebude čisté nic, dokud si ho někdo objedná. To nemůže být komfortní bydlení uprostřed napůl-jíst misky obilovin a cokoli jiného, co roste na talíři, která byla vedle postele pro tři týdny. Ale nejlepší je, když se vám ukázat své staré šálek kávy, který roste plíseň a jsou jako, „Haha, podívejte, vědy!“

23. Nemohou sedět v klidu po dobu tří minut reklam, aniž by najít nějakou jinou formu zábavy, aby jim radost. Reklam bude více, než můžete zjistit, který kanál Shrek 2 je hra na, jen, prosím, buďte trpěliví. Díky!!!

24. Křičí přes dům se zeptat, kde se zbytky pizzy šel, i když stojí přímo před otevřenou lednicí a jste nahoře dělat něco jiného, daleko. Jako, nemůžete se jen podívat na sebe? Nechci mít X-ray vizi, která mi umožňuje vidět skrze zdi a najít své hloupé zbytky pizzy. Dám vám vědět, když se to konečně stane pro mě.

Napsat komentář