3 cvičení, které zlepší vaši kondičku

Cvičíte pravidelně a hledáte cvičení, které tréninkového plánu vám pomůže úroveň výš a třást vás "maknete"?

V současné době jsou velmi populární a vysoce intenzivní spektrum trénink (HIIT), protože v nich si může být člověk řádně do těla a přinese i značnou úsporu času. Zlepšit kondičku, zrychluje metabolismus a výrazně spalovat tuk hodin po tréninku. Který si vybrat?

Tabata trénink

Je to už nějaký čas, co japonský vědec Izumi Tabata přišel s cvičení, které spaluje tuk a šetří čas. Za přibližně 20 minut může být toto způsob, jak cvičit celé tělo. Kromě toho, školení nikdy nezunuje, protože můžete kombinovat kardio a odporu cvičení. Co je podstatou tabaty? Jeden tabata trvá 4 minuty a 20 sekund, jde na maximum a 10 sekund je přestávka. Za 4 minuty se provádí 8. série. V rámci školení se doporučuje urobť maximálně 4-5 tabát, která trvá přibližně 20 minut. Před cvičením je třeba se zahřát a dynamický strečink.

Doporučené čtení: Krátká tabata cvičení, které přináší výsledky Doporučujeme, abyste si přečetli: Tabata trénink pro ty, kteří bojují s časem Šílenství

Pro cvičení, šílenství je dobře-známý fitness trenér Shaun T. je Vytvořen zejména pro ty, kteří chtějí zhubnout. Cvičení, je však tak náročné, že budování výdrž je samozřejmostí. Název šílenství je výstižný, protože to je opravdu o šílenství, během které si jít naplno pár minut a krátce v klidu. Obvykle "makáte" 3 až 4 minuty a 30 sekund je pauza. Doba trvání cvičení je obvykle 30-60 minut.

Doporučujeme čtení: Shaun T skóre po šílenství s programem FOCUS T25 Metafit

Cvičení metafit frčí v Británii a podobně jako předchozí cvičení, protože to je vysoce intenzivní intervalový trénink. Kombinace HIIT techniky a cvičení s jeho vlastní hmotnosti, urychluje metabolismus, zajišťuje spalování tuků i několik hodin po cvičení a zlepšuje kondičku.

Doporučujeme čtení: Britové v cvičení metafit zhadzujú kilo. Jak to bude u nás? Zdroj video: www.youtube.com zdroj fotografií: adidas

Napsat komentář