3 Krát, Budete muset Převzít Kontrolu ve Vašem Vztahu

\Chcete Mít „Talk“

Řekněme, že jste datování na chvíli a ne někoho jiného, ale jste neměla přítele/přítelkyně na pokec, ale tak, že si nejste jisti, kde stojíte. Vaše nejlepší sázka je, upřímně řečeno, protože lidi prostě nemají vyzvednout na jemnosti, říká Diana Kirschner, PhD. Řekni mu, že si myslíš, že jsi neuvěřitelný spolu, ale musíte vědět, kde jste se vy dva stát, protože jste hledali věčnou lásku, a jestli ne, tak si musí být vědomi, že. Neříkáme mu dát ultimátum, ale jen ho nech, ať víš, co je pro vás důležité, když to přijde na své lásky.

Má Zcela Upustil Romance

Je pátek večer a ty jsi umístěné v přední části TELEVIZORU sledoval Tosh.0…znovu. „Pokud jste byli spolu na chvíli, chlapi někdy zapomínají, že je třeba, aby vás woo“ říká Kirschner. Získat ho zpět v romantické drážky, budete muset dát mu trochu inspirace. Plán úžasný sobotní večer s všechny věci, které chcete, udělal by pro vás večeře při svíčkách, romantická procházka parkem, cokoliv. Na konci, řekni mu, že příští týden je řada na plán. Jednou mu připomněl, jak moc máte rádi večery, jako to, že dostane zpět do hry a začít plánovat sladká, sexy věci pro vás dva udělat.

Sex Se Stal Rutinní

Bylo to trochu méně než vzrušující v ložnici v poslední době? Jste stále mimo, ale není se snaží něco nového, nebo vzrušující. To je vlastně docela běžné, s páry, kteří byli spolu na chvíli. Vidět, jakmile člověk zjistí, pohyby, které se vám vyvrcholení, bojí se otočit pryč od těch, a riskovat, že nebudu mít orgasmus. Příště půjde na auto-pilot, šeptat něco zlobivé si chcete vyzkoušet do ucha a říct mu, jak moc by vám to zkusit, říká Marty Klein, PhD. Tím, že řekne mu, v tuto chvíli, ne jak dříve, že nebude mít čas se starat o to, zda tento krok bude fungovat, nebo jestli to udělá hned. Bude tak zachycen v zápalu okamžiku, kdy to zkusí téměř všechno, co mu řeknete.

Dejte mu trochu pomoci, když je čas pro něj , aby vzal otěže—koupit mu kopii Cosmo je nová kniha pro chlapy Uspokojit Ženu Každý. Jeden. Čas.

Napsat komentář