3 masti, které vám pomohou při bolesti kloubů a svalů

Bolest kloubů a svalů, není neobvyklé, že i mezi mladými lidmi.

Na motoru aparátu negativní vliv, například, sedavý způsob života. Nedostatek výkonu způsobil, a problémy s klouby. Ztrácejí hybnost, stuhnú a postupně oslabnú jsem svaly. Zátěž na klouby mohou být, naopak, nedostatečná fyzická aktivita, dlouhodobé provádění určitého sportu, špatná technika cvičení, přeskakování protahování a nedostatek regenerace. Podobné příčiny mohou být skryty, i za bolest svalů. Co pomůže? Úlevu od bolesti i hojení mast.

Byla mast

Mezi známé masti používané pro bolest kloubů, svalů nebo zad, patří k mast, jejíž hlavní složkou je extrakt z pagaštanu koně. Tato rostlina zlepšuje krevní oběh, zmírňuje otoky a záněty. Mast z této rostliny je obohacen o další složky, které blahodárně působí vliv na motorický aparát. Mají buď teplý nebo chladivý účinek. Oni jsou obvykle používány pro léčbu boľavého místo několikrát denně. Jen naneste tenkou vrstvu gelu, nebo jej použít pro masáž.

Doporučujeme: Das gesunde Plus byla mast, 200 ml je tradiční, revitalizujúci péče gel s vyberanými přírodních látek na příjemné, chlazení ošetření kůže před a po fyzické námaze. Také přispívá ke zvýšení celkového pocitu pohody. Je také vhodný pro masáže, přispívá k lepší průtok krve v těle. Mast se rychle vstřebává a nelepí. Nákup v síti dm drogerie markt.

dm konska mast

Svištia mast

Hlavní ingredienciou to sádlo je tuk sviště, které pochází z alpské oblasti. V Rakousku, Německu nebo Švýcarsku je to sviští tuk se používá v problémech s motorický systém desítky let. Přináší úlevu v bolesti kloubů, svalů a revmatické potíže.

Mast z lékařské kostihoja

Kostihoj lékařský je cenný léčivá rostlina, která přináší úlevu v rozšířené svalů, onemocnění kloubů, a také hojení zlomenin. Jít celou cestu kolem něj, i když to s cvičením preženiete a starosti, které máte svalovou horečku. Úlevu přinese také na bolesti zad.

Bolesti svalů, aby se tělo z hořčíku

Hořčík urychluje proces regenerace svalů. Jít celou cestu poté, co mu po náročné fyzické aktivitě, nebo když jste trápí svalová horečka a křeče. Jedním z úkolů hořčík je aktivace kostní buňky a ovlivňují mineralizaci kostí. Hořčík je bohatě zastoupena v datliach, špenát, tuniakovi, ořechy (brazílie, borovice, vlašské ořechy, kešu), ovesné vločky nebo pohánke.

Doporučujeme: Das gesunde Plus šumivé tablety s hořčíkem a s citronovou příchutí, 20 ks. Je to minerální doplněk stravy bez cukru. Hořčík je velmi důležitý pro správné fungování svalů. Mnoho lidí každodenní stravy neobdrží potřebné množství hořčíku. Zejména mládež, sportovce, těhotné ženy, ženy v době kojení, důchodci a kuřáci mají větší potřebu hořčíku. Nákup v síti dm drogerie markt.

dm horčík

Doporučujeme, abyste si přečetli: nebojte se, vaše klouby tím, že nesprávné cvičení

Napsat komentář