30 Věcí, Které je Třeba Zastavit

1. Si stěžují, že „táááák práce.“ Lidé, kteří říkají, že jsou zaneprázdněni, jsou vlastně ti, kteří se nic neděje, tak mlčte, díky.

2. Opuštění své zbloudilé chloupky po celém sprcha zeď. Můžete to udělat, když žijete sám, ale teď, nechci sprcha s parukou své vlasy na nohy.

3. Jíst smradlavé AF jídlo na veřejnosti. Že tuňák smrdí a ty to víš.

4. Sundala si boty na letadlo. Omlouvám se, jsou všichni najednou sedí ve vašem obývacím pokoji? Ne.

Přísahám, že všechny věci dobré a svaté: ne vzlétnout své smradlavé boty vedle cizích lidí v letadle. pic.twitter.com/8Npn9QpTfH

— Amanda Stevens (@AmandaTheStephe) 4. Května 2016

5. Opřel si sedadlo v letadle. Mám přibližně 0,5 palce z prostoru zpátky, a pokud si opřít záda, kolena bude držet na dolní části zad celá tato letu.

6. Mluví na telefonu, když budete platit za něco. Jste na telefonní hovor s prezidentem? Ne, nemyslela jsem to tak. Laskavě zavěsit.

7. Pomocí milion vykřičníků!!! !!! Zdůrazňuje!!! Mě!!! !!!

8. Takže vše, co O Vás. Jsi nudný a tak je to sobecký zvyk.

9. Říkat „já jsem takový nepořádek!“ Ty nejsi mrcha. Máte dům a práci a čisté oblečení nosit a pravděpodobně kalendáře na iPhone jsi mával kolem.

10. To, že pozdě do sraček. Jste „příliš zaneprázdněn“ nebo „takový bordel“, že se ti nepodařilo dostat z gauče 10 minut dříve? To, že výzva není těžké.

11. Říká víkend „nebyl dost dlouho!“ Doslova všichni jsme jen měli stejný víkend, jsou vždy stejné 48 hodin, proč je to pro vás překvapení.

12. Použití slova „adulting.“ Víte, kdo to říká? Lidé, kteří nejsou dospělí. Nemusíte dostat cookie pro výrobu avokádový toast na své vlastní.

13. Že jsi blbeček, protože jste četl Harry Potter jako dítě. Jo, čtení nejoblíbenější knižní série všech dob neznamená, že jsi blbeček, to dělá člověk, který byl naživu v časném 2000s.

14. Odesílání milionů krátkých textů do skupiny text. Chystám se odstranit sám z tohoto textu a nikdy s tebou mluvit znovu pokud nechcete zastavit odesílání

všechny vaše

texty

jako

to

!!!!

15. Vychloubání o tom, jak „včas“ vždycky jsou. Můžete využít volný čas, budete mít od začátku jen zavři na pár minut.

16. Mluví se mi o tom, že lepek-zdarma. Pokud nemáte skutečný zdravotní stav, nechci slyšet o tom, jak osvícený budete cítit poté, co se chleba.

Věděli jste, že vypínání je bez lepku?

— Akilah Hughes (@AkilahObviously) 2. Května 2016

17. Mluví se mnou o vaše hot jógy. Požádal mě, abych s tebou šla do hot jógy třikrát týdně mě dělá chcete nikdy jít do hot jógy.

18. Stěžoval mi o doslova každá dieta, kterou jste na. Pokud to je tak na hovno, proč ne prostě, já nevím, skončit?

19. Odpověď „Možná“ na Facebook události. Pokud jste prezident Spojených Států, víte, zda jste nebo nejste zdarma tuto sobotu.

20. Říkala, že jsi cvok, když jsi byla mimo. Barva-kódování, plánovač, takže to vypadá roztomilý není OCD, je to jen „mám příliš mnoho času na mých rukou, a viděl jsem to na Pinterestu dříve.“

21. Sms „jsem na cestě!“, když jste stále na gauči. Proč musíš lhát?

Největší lež na světě: jsem na cestě.

— Bia (@oliviaraelai) 4. Května 2016

22. V zatáčkách mi v soukromém rozhovoru na skupinové akce. To je neslušné a také, páni, to dělá každý (včetně mě), takže nepříjemné.

23. Uvedení své vlastní texty na váš Instagram. Naše texty jsou plné důvěrných informací. Laskavě nechat pro sebe.

24. Snapchatting na koncertech. Insider tip: Vaše Snapchat přátelé nezajímá, dokonce i trochu o tom, jak zapálil Carly Rae Jepsen koncert byl. Přestaň si myslet, že jsme všichni hluboce investoval do své sociální kalendář.

dobrá věc, kterou jsem nechtěl ztrácet peníze na koncert Justina biebera, to viděli všichni zdarma na snapchat

— SD (@sarahdiminuco20) 30. dubna 2016

25. Se chovat jako jsi příliš zaneprázdněný, aby text zpět. Jako, vidím, že jste tweeting právě teď. TEXT MĚ ZPÁTKY.

26. Mluví o tom, kde jsi studoval v zahraničí. Super vědět, že jste strávil čtyři magické dny v Paříži, když vám bylo 19, ale slibuji, že ty dny neměla změnit svůj život téměř stejně, jako si myslím, že jo.

27. Říkáš, že jsi „legrace.“ Každý je zábavné. Každý je někdy také není legrace. Zastavit.

28. Posílání sms zpráv během pracovního dne. Také máte práci, tak nechápu, proč myslíš, že jsem se nemůže zastavit, aby všechno vtip o Zatraceně Daniel právě teď s tebou.

29. Odlupování poslední chvíli s kecy, výmluvy. Pokud je to skutečně „rodinnou záležitost,“ bych raději viděl nějaké příjmy později.

30. Říkáš, že jsi „PŘÍLIŠ STARÝ NA tyhle SRAČKY“, když jste 22. Ty nejsi „příliš starý na tyhle sračky.“ Jste doslova ne příliš starý pro každou hovadinu. Uklidni se, zlato.

Napsat komentář