34 Problémy, Muži Nikdy Nepochopí

1. Mají se naučit, jak chodit na podpatcích jako normální člověk a ne jako blbec. Oh, a zjišťuje, jak vysoké a/nebo úzkými podpatky můžete dostat dříve, než jsou nevyhnutelně bude padat dolů. Ale některé dívky se zdá, jako by vyšel z lůna na jehlovém podpatku. Thug snapz pro ně.

2. Být opilý na vysokých podpatcích. Protože byl opilý a vratký není dost obtížné. V baru, který má patra, které jsou vlhké a kluzké od Bůh ví co.

3. Jak se vaše tampon obal uvízl v zipu od kabelky. A často lámání zip, jako krutý, vonné kraken vznikající z moře své Michael Kors hobo.

4. Museli dělat, že chodit do kanceláře do koupelny s tampon a zasunout ji do toho rukávu, takže nikdo nevidí. Jednou jsem se oháněl JAKO PIRÁT jako vtip banda Cosmo dívky v konferenční místnosti a muž procházel. Byl zděšený. YOLO!

5. Proč některé reklamy se vám plakat, jako ty, „Děkuji, mami“ skvrny během Olympijských her. Vždy, když vidím, že „Smutná“ věc od Bruno Mars Saturday Night Live epizoda, jsem plakat. Každý. Jeden. Čas.

6. Naprosto-ne-zaměnitelné rozdíl mezi kalhoty a legíny. Myslím.

7. Jak můžete říct, z dvou-slovo textu, zda tvoje máma nebo nejlepší KÁMOŠ je měl mizerný den. A pak máte obavy o tom, a nemůže odpočívat, dokud si to s nimi, bez ohledu na to, kde jste, nebo co děláte. Ty by mohly být s čajem v Oválné pracovně s Prezidentem Obamou a vy byste se nechala vzkazy pro vašeho nejlepšího přítele, zeptám se jí, jestli to myslela vážně, když řekla, že „jsem v pohodě“ bez interpunkce.

8. Nevědět, kde čarou ponoru. Nebo, jako, co to je? Nebo zda máme na linku na dno našich očí? Myslím, že neví, jak se linie dolní očima, způsobem, který by možná ne, aby vás nakonec oslepnout.

9. Vybojovat plný večer umýt, stav, suché a styl vlasy. To je celý proces, který zahrnuje mnoho trubek mystické, drahé vlasy produktu, některé štěně psa ocasy, a moc modlitby. A jindy jste příliš unavení, a nechcete umýt vlasy na týden. Nebo, uh, někteří lidé nemají.

To se prostě nestane, jako je tento.

10. Probuzení 30 minut dříve, než budete potřebovat, pokud jste muž s cílem, aby se sami vypadat jako dát dohromady profesionální dáma. Protože tam je vždy jedna nebo dvě ženy, v práci, kteří jsou v podstatě na sobě plesové šaty na jeden den se rozhodnete vynechat make-up a oblečení Converse.

11. Očekávám, že lidi budou kompetentní v práci, a pak být nazýván děvka. Neměli bychom prosadit myšlenku, že lidé musí dělat jejich práci… správně. Máme jít poznat muže, o to tak, že se může prosadit a můžeme i nadále být „sympatický.“

12. Dostat vymačkané mezi dva týpci, jejichž nohy jsou roztažené na veřejnou dopravu. Je roztomilé, že si myslíte, že vaše péra potřebovat tolik místa na dovádění, ale oni ne, a já jsem byl komprimován do malinké náměstí.

13. Je catcalled na ulici. Doslova jsem na sobě full-délka North Face bunda a šátek přes většinu své funkce. Proč jsi pískání na mě?

14. Podprsenky, které se nevejdou správně. Zvláště, když jsou těsné v kapele a vám, že trochu tuku roll.

15. Prsa, které jsou dvě různé velikosti. A proto, více obtížné najít podprsenky, aby vás ubytovat (viz výše).

16. Jak drahé podprsenky jsou. Zeptejte se nejbližšího jeden muž, jak moc myslí podprsenky náklady. „Já nevím, jako 8 dolarů?“ řekne, škrábání jeho koule, a jít zpět k tomu, že jeden dolar na vaše 77 centů.

17. Hloupý-dlouho koupelna linek v barech. Lifehack: záchod. Já to dělám pokaždé.

18. Zajímá vás, pokud můžete vytáhnout z plodin topy v různých situacích. Nebo pokud jste prostě není Crop Top Dívka jako Rihanna.

19. Předpoklad, že všechny vaše špatné nálady jsou způsobeny PMS. Hahahah. Zastavit.

20. Nemají orgasmus. Ne pořád, tak jako tak.

21. Museli rozhodnout, zda se chystáte přiznat, že nebudeš mít orgasmus, nebo falešný. To ani nemělo být rozhodnutí, ale stává se to.

22. Váš partner říká, nebudeš mít orgasmus a dostat odpověď jako: „Ale většina žen s mě, tam musí být něco divného s vámi.“ Vezmu si Bludy Sexuální Chování za 500, Alex.

23. Předstírá. Pojďme všichni agreeeeeee neverrrrrrr againnnn. Ani pokud ho máš opravdu ráda. Zvlášť pokud ho máš opravdu ráda.

24. Rozpačitě varování osoba, kterou jste právě začali chodit, že máte menstruaci. Jen posílání sms zpráv jako „hele, my jsme stále na 8 v, které tapas místo btw im krvácení z moji vaginu, ale stále DTF, pokud jste :D“

25. Ta věc, kde se vaše sukně a/nebo kalhoty nějak pevněji jako pracovní den pokračuje dál a budete muset vzít to z druhé budete chodit do dveří. To se mnou děje právě teď. Je to high-pasu trend? Můžeme tepláky v práci stalo, prosím?

26. Frenemies. „Když vám vadí tak moc, proč jste přátelé s ní?“ je otázka, že žádná žena nikdy skutečně požádala jinou ženu, nikdy, o její nejlepší kamarádkou/kamarádem občas. To je prostě zřejmé.

27. Nevyhnutelný závislost na hovno ženy-centric TELEVIZNÍ reality show. Celý „Oranžové ženy s vlasy rozšíření házet jumbo sklenky bílého vína v sobě“ věc úplně uniká. Jsou tak mnoho více hodin denně! (Ale oni používají tyto hodiny kouřit trávu a prd, tak jsme ještě vyjít na vrcholu stejně.)

28. Nese extra boty do práce. Ta bláznivá-krásná žena v head-to-toe J. Crew profesionální outfit je na sobě dumpy tenisky na vlak a dát na její krásné boty na práci. Muži mají jen jeden šaty boty pro každé možné příležitosti.

29. Osočování. Ani se nesnaž tvrdit, že. Oni prostě nemají, aby se s tím vyrovnat.

30. Na sobě roztomilý, krátké oblečení jít ven v zimě, a triky/vrstvy zapojeny. I když mnozí z nás se rozhodli jít a tečka na to, a prostě zachumlat, protože nejsme tak mladý/hloupé, jako jsme bývali. Když jste 1000 let starý jako já, bude problém nosit full-tělo spací pytel do Da Klubu.

31. Obav, zda něco, co byste dělat/jako je „feministka“ dost. To slovo znamená mnoho věcí, a mnoho lidí jsou připraveni, aby vám říct, že jejich způsob je jediný způsob, jak.

32. Vše, co jeden divný a občas hrozná věc, která se stane, aby vaše tělo, když jste těhotná. Je to věc, slyšel jsi o tom, kde je kůže, která odděluje pochvu od butthole nastřižení při porodu, takže si s jedním #vaginabutthole.

33. Dostat rtěnky na zuby a neví.

34. Ať už jste příliš stará nebo příliš mladí, nebo příliš těžké nosit něco. Ty nejsi.

Napsat komentář