37 Znamení, Že Musíš Jít Domů

1. Spadl ti mobil do záchodu. Naštěstí jsi příliš opilý, aby pochopit, co mohlo být předtím, než váš telefon.

2. Pláčeš.

3. Jste na telefonu s někým, koho jste neměl být. A asi řvát na ně o něco abstraktního, co má dělat se svými pocity, které nelze formulovat dobře, protože jsi opilý.

4. Máte ruka/oko koordinace problémy. Potenciálně smrtící pro ostatní na parketu.

5. Děláte více střel, i když část z vás ví, že to bude špatný nápad o 10 minut později. Což mě přivádí k…

6. Právě jste zvedl trochu a spolkla to. Jsem v pohodě!

7. Zvažujete, že budete mít sex s někým, koho jste 100 procent nepřitahuje. Když střízlivý a ve dne, přemýšlet o uvedení své rty na tohoto člověka rtů je dost, aby se chcete vzít Dekontaminační sprcha.

8. Říkáte nějaký náhodný chlápek, že dáte ~*~*úžasné~*~* kouření. „Já vím, všechny holky, MYSLÍM, že ano, ale já riiiiiiilly dělat.“ Jakmile to vyjde z mých úst, jsem se dozvěděl, že budu asi jít domů a hodit ihned.

9. Jste jíst hrubé germy bar občerstvení. Ale vše, co chci, je taco.

10. Jste nacpala něco do obličeje, co jste koupil od potravin košíku. Málem jsi zapomněl, že se to stalo na druhý den.

11. Je po 2 ráno se Nic dobrého nestane po 2 a. M.

12. Jste naboso a vaše podpatky jsou pod stůl/do kabelky/nikde k nalezení. Bosé nohy = příliš opilý na veřejnosti. Tvrdé a rychlé pravidlo.

13. Máte čůrala někde, že není koupelna. A požádal přítele, aby sledovat, i když ona asi ne.

14. Jste s někým na parketu, jehož jméno neznáte. Brian? Kevin? Jefferson? Lincoln? Mike?

15. Ukradl jsi svůj telefon zpět z vašeho přítele poté, co jste udělal jí to držet, takže nebudeš text někoho. Protože jste na intoxikaci, kde jste doslova ponořit se do sopky načíst váš telefon tak, aby text některé nic prohlášení debil se vám líbí.

16. Řekl jsi stejný příběh pětkrát. Jednou, když jsem byl opilý, řekl jsem o 16 různých lidí, kteří postupně stékala do stejné strany (a seděl u jednoho stolu) o tom, že viděl chlapa řiti světa v Zara.

17. Budete přestat bát, že váš zadek by mohla být zobrazeny, protože vaše šaty jsou fakt krátké. Ve skutečnosti, můžete to přijmout jako někteří muži objetí skeet střelba.

18. Někdo vás pozval dělat něco divně — jako jízdu na lodi nebo na motocyklu nebo na řidítka na kole — a to zní jako dobrý nápad. Moje kamarádka Julie bude mít malou jizvu navždy.

19. Slunce stoupá. Jít domů.

20. Kokain je někde poblíž vás. Jít domů.

21. Začínáte se starat o to, jak vypadáš pod jasným světlem. Jít domů, a udělat pěkný exfoliační masku, když máš kocovinu a zpátky na této planetě.

22. Jste usnul alespoň jednou, když sedí za minutu. Co? Jsem vzhůru, jsem vzhůru, byl jsem zavřel oči. PAAAARRRRTTYYYYY!

23. Jste upustil a rozbité telefon/brýle/nápoje. Jak každý Zákon A Pořádek: útvar pro zvláštní oběti začíná.

24. Řekl jsi někdo, kdo bude poslouchat o zdravotní problém, který máte. Jako, suuuuuper-podrobné Homérské eposy o nouzové ústní části řízení, které jsi udělal na popraskané zub moudrosti.

25. Jsi spadl dolů. Jít domů dříve, než se setkáte další ponížení.

26. Váš make-up není tam, kde by to mělo být. Rozmazal všechny až na špatných místech, včetně asi toho chlapa Lincoln jste se s během strašný remix na taneční parket.

27. Jsi dole 3 vrstev oblečení, když jsi vstoupil do baru. Proč jsem dokonce nosit ten svetr?! Aha, protože je to nové a drahé a krásné a jsem na to hrdý. *zapomíná svetr na bar*

28. Zapomenete, že jste Chudí a začít kupovat nápoje pro každého. Alternativně: to, Co se stalo s vaší kreditní karty? To bylo tady, před chvílí!

29. Bít přímo na váš Tinder se stala skupina hra, že všichni v baru hraje se svým životem. A pak se vzbudíte v dopoledních hodinách s 7 „whatups“ od kluků s bleach-blond Eminem vlasy, které se zdají žít 100 km.

30. Pořád říkáš ahoj stejné osobě, jako by právě dostal tam, ale oni tam byli a byli jste chatování s nimi celé hodiny. A ani si jich nevšimnou a odsuzovali.

31. Jste viklání. Skoro víc nepříjemné, než spadnout?

32. Skoro jsi právě začal boj s náhodnou dívku, která narazila na své židli, protože ona „zneuctil“. Dost Jose Cuervo v Americké Literatuře Ph. D, se zaměřením na Emily Dickinson, a i ONA by mohla dostat posedlý obsazení Jersey Shore a zkusit urvat další dívka rány mimo.

33. Jste stále v hluboké konverzace, kde víš, že bys neměl říkat lidem to, co vím dávno. „Já bych ti to neměl říkat, ale jako, to je jedno, prostě vám to řeknu.“ Noooooooo, stoppppppp.

34. Ty jsou slibné, aby pověsit ven s lidmi, víte, že budete nikdy mluvit znovu. Budete cítit trapně a depresi o tom další den.

35. Právě jsi udělal snídani plány na zítra s dívkou, kterou obecně nesnáším. Začne vymýšlet plán útěku druhý odejde, ale ty jsi příliš opilý, aby přijít s něčím dobrým.

36. Ty jsou náhodně objímání. Ach můj Goddddddd, to je foreverrrrrrrrrrrrrrrr!

37. Jste narážela a broušení na své přítelkyně.

Foto Úvěru: X17

Napsat komentář