4 chyby, které děláme při cvičení kľukov

Téměř každý ví, ale málokdo z jejich libosti. A ještě méně lidí ví, jak je správně cvičit.

Toto cvičení je s námi táhne skoro od základní školy. Push-up, nebo hned po anglicky mluvící klik, ví téměř každý, ale jen málo z jejich libosti. A ještě méně lidí ví, jak je správně cvičit. Ty, které jsou pro nás staré, dobře známé, takže máme pocit, že jsme schopni technicky správně provádí, kde je jejich vládzeme provést. Nicméně, to je více než pravděpodobné, že i když víte ze základní školy, a tak nemají dělat to správně. Protože to není kľuk jako kľuk.

Kľuk je ideální cvikom, které vám dokonale rozcvičí díky zapojení svalů, šlach, ramena rotátorov, loket a také z lopatky. Kľuk vám pomůže dosáhnout vynikající krevní oběh všech trénovaných svalů. Také jsou kliky vhodné i pro zařazení do výcviku prsu, do tzv. mini cvičení.

Získat všechny výhody a následný pokrok je velmi důležité dodržovat správnou techniku cvičení. Snaží se tak zjistit, jestli si nedělají následující chyby.

Chyba č. 1 Soustředit se pouze na mačkání

Tlak je jen polovina pohybu, když kľukovaní. Samozřejmě, pokud jste v dolní části pohybu, takže budete muset tlačit na svaly, které jste zvedání. Využijte i pohyb zpět – když "padáte" na zem. Není vhodný fast fit, data, a tato část hnutí buduje sílu.

Řešení:

V horní části pohybu se snaží předstírat, že chcete odtlačiť rukou do podlahy, jako kdyby jste chytit všechny prsty. Zapojením do zad, což se vám bude lépe využívat posunutí hrudníku pryč od podlahy. Aktivací svalů zad tak budete mít mnohem vyšší výkon.

Chyba č. 2 Vaše ruce jsou příliš daleko od sebe

Umístěte ruce na cvičení příliš od sebe, je způsob, jak dělat méně svalové práce. Důvodem pro to je, aby zkrátit vzdálenost těla od podlahy. Tímto způsobem také můžete zvýšit namáhání paží v negativním způsobem.

Řešení:

Položte dlaně přímo pod ramena. To umožňuje, aby vaše lokty zastrčený užší a do stran. Prsní svaly pracovat více, jak více se zapojí triceps. Následující sada klik bude těžší, ale v konečném důsledku, více se zaměřit na prsní svaly a triceps a bude bránit vaše zranění v ramenou.

Chyba č. 3 Ovisajúci krku

Časté chybové si neuvědomujete. Krk začne během cvičení ovísať, když jsou vaše prsa a ramena unavená. Když titul dostane téměř k podlaze. Nejen, že to vypadá hloupě, ale přestane to, aby páteř vyvážené a zvýšit vaše šance na zranění. Správnou kľuk je taková, když se dotkne podlahy hrudníku, a ne nos.

Řešení:

Protože důvod, pro pokleslé hlavy, aby to pro vás jednodušší cvičení, protože svaly nevládzu, tak jedním z možných dočasných řešení je přidat kliky s koleny na zemi. To se pohybuje tažisko dále od rukou, a rutina vás bude provádět jednodušší, víš, zaměřit se na správnou techniku.

Chyba č. 4 Prdel

To je nejčastější chybou při cvičení kľukov. V průběhu času, jak budete trénovat kliky, takže můžete provádět více a více opakování, máte dobrý pocit z toho, jak jste se zlepšili. Ano, určitě tam byl pozitivní pokrok, ale je velmi pravděpodobné, že vaše praxe je špatného na zadek. Nebo další podobný případ – ass padnutý na zem. V obou případech, problém je, že stejně jako v předchozích chyb, s nedostatkem posílení cvičených částí.

Řešení:

Pokud máte pocit, že jste zvládnout techniku bez položení na kolena na zemi, a přesto jste stále padá pánve, nebo taky stoupá, tak se bude více soustředit na břiše – posilňujte výdrž břicha ve smyslu izometrické, výdržových cvičení bez pohybu. Silné břicho pak bude povoleno vydat, nebo zbytečně zvednout zadek. Budete mít pěkné postavení těla, a soustředit se na správné díly.

Zdroj foto: flickr.com Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Skracovačky sú základ pre vaše brušné svalySkracovačky jsou základem pro břišní svaly

Skracovačky jsou jedním ze základních a velmi dobře známo, že cvičení na břicho.

Drep poslúži na uvoľnenie chrbta. ako na to?Squat bude sloužit k uvolnění bolesti. Jak na to?

V minulosti, kdy lidé neměli co sedět, čupli si do dřepu.

Zhybmi na hrazde k sexi chrbtuZhybmi na hrazdě na sexy zpět

Nejlepší a určitě také nejvíce základních cvikom na získání natažená záda jsou zhyby na hrazdě.

Autor článku Michael.achberger@gmail.comMichael Achberger

Kdysi jsem tým aplikace pro iphone anglictina. Fitness kariéry je teď, jsem strávil více než 12 let. V mé profesi jsem vyraznejsie uprave stravovacich navykov a hladaniu nový způsob, jak vyzivy a nové trendy v oblasti treningovych planov. Za poslední dva roky jsem se také věnovat i publikacnej aktivity, kde snazim oddíly a přestěhoval informace, které by dopomohli v dosahovani cílů nejen klientelu, ale také sirsej veřejnosti. Tesio mě úspěch má nejen své klienty, ale také pro všechny, kteří se rozhodli ist způsob, jak fitness kariéry. https://www.facebook.com/ Další články od autora

Napsat komentář